u prvi tren mi se učinilo da je maca s pet nogu :))
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 16.07.2010. u 9:03 | opcije
joj..zamanta mi se....
Autor: prije_kise | 16.07.2010. u 9:05 | opcije
Je, ima debelu repinu :-))
Autor: vegavega8 | 16.07.2010. u 9:06 | opcije
I meni, prijekišna! Nego, kak ti podnosiš ovo vrijeme? Nigdje kiše za tebe... a bormeš ni za nas, sklonije vedrom vremenu! :-((
Autor: vegavega8 | 16.07.2010. u 9:07 | opcije
umirem..a smret nikako da dođe..hehe..agonija...kada je vama koji volite ljeto dosta, onda znaš kako je meni koja bi izbrisala ljeto iz kalendara...aaaaaaaaaaaaaa..hitna..upomoć...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Autor: prije_kise | 16.07.2010. u 9:10 | opcije
Pazi, a ja po ovom vremenu KIŠEM! Za popizdit!
Autor: vegavega8 | 16.07.2010. u 9:13 | opcije
a da nije neka alergija ?
Autor: prije_kise | 16.07.2010. u 9:14 | opcije
Ne bih rekla, prije će biti od ventilatora. Nemam klimu, ali u stanu mi je OK, samo što me valjda propuše kad izvana dođem oznojena.
Autor: vegavega8 | 16.07.2010. u 9:17 | opcije
hitno uplatit dopunsko jer te ljestve neće vječno stajat
Autor: Philippe_de_Mala | 16.07.2010. u 9:42 | opcije
Ova maca i tak ide isključivo privatno, Philippe :-))
Autor: vegavega8 | 16.07.2010. u 9:43 | opcije
maca krovopokrivač,,,
Autor: marned | 16.07.2010. u 10:31 | opcije