NIGDJE OBLAČKA

16.07.2010. u 9:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

u prvi tren mi se učinilo da je maca s pet nogu :))

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   16.07.2010. u 9:03   |   opcije


joj..zamanta mi se....

Autor: prije_kise   |   16.07.2010. u 9:05   |   opcije


Je, ima debelu repinu :-))

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 9:06   |   opcije


I meni, prijekišna! Nego, kak ti podnosiš ovo vrijeme? Nigdje kiše za tebe... a bormeš ni za nas, sklonije vedrom vremenu! :-((

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 9:07   |   opcije


umirem..a smret nikako da dođe..hehe..agonija...kada je vama koji volite ljeto dosta, onda znaš kako je meni koja bi izbrisala ljeto iz kalendara...aaaaaaaaaaaaaa..hitna..upomoć...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Autor: prije_kise   |   16.07.2010. u 9:10   |   opcije


Pazi, a ja po ovom vremenu KIŠEM! Za popizdit!

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 9:13   |   opcije


a da nije neka alergija ?

Autor: prije_kise   |   16.07.2010. u 9:14   |   opcije


Ne bih rekla, prije će biti od ventilatora. Nemam klimu, ali u stanu mi je OK, samo što me valjda propuše kad izvana dođem oznojena.

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 9:17   |   opcije


hitno uplatit dopunsko jer te ljestve neće vječno stajat

Autor: Philippe_de_Mala   |   16.07.2010. u 9:42   |   opcije


Ova maca i tak ide isključivo privatno, Philippe :-))

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 9:43   |   opcije


maca krovopokrivač,,,

Autor: marned   |   16.07.2010. u 10:31   |   opcije


Dodaj komentar