VOLI PILETINU

16.07.2010. u 20:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ko je taj?

Autor: kjeten   |   16.07.2010. u 20:40   |   opcije


Pa kokot, kjele, kaj ne vidiš? Ali, taj samo na mjade piceke tjza.

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 20:43   |   opcije


Naočit momak.

Autor: nicci   |   16.07.2010. u 20:53   |   opcije


Malo se preserava.

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 20:57   |   opcije


Ovo na nozi mu je ona magnetna...za reumu?

Autor: nicci   |   16.07.2010. u 21:01   |   opcije


Aha. Posebna izvedba za mladolike žilavce ;-))

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 21:07   |   opcije


Hehehe...vidi se da malo čuva tu nožicu..Naginje se.

Autor: nicci   |   16.07.2010. u 21:13   |   opcije


Je, zato si je napizdil zakovice na suprotnu krestu, za ravnotežu :-))

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 21:20   |   opcije


Ma...reci ti šta hoćeš...meni zgodan.

Autor: nicci   |   16.07.2010. u 21:22   |   opcije


I meni! Ali znam da nemam šanse, šmrc! :-((

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 21:40   |   opcije


Ahahaha... ovo sam tek sada vidjela! Tak zamišljam neke ovdašnje...

Autor: BrightSideOfLife   |   16.07.2010. u 21:48   |   opcije


A piše mi u profilu "Ja ću svoje otkukurikati, a hoće li svanuti, nije moja stvar!" :D

Autor: BrightSideOfLife   |   16.07.2010. u 21:49   |   opcije


Pa, bitno je da on svrši, jel' tak? ;-))

Autor: vegavega8   |   16.07.2010. u 21:51   |   opcije


A, da, ovdašnji najčešće samo s kukurikanjem!

Autor: BrightSideOfLife   |   16.07.2010. u 21:52   |   opcije


Dodaj komentar