jel ovo pred njima kamen spoticanja? večer :)
Autor: ANGELVER | 16.07.2010. u 23:15 | opcije
Bok, Angie! Je, pogleč ti gromade, ha?
Autor: vegavega8 | 16.07.2010. u 23:23 | opcije
oni su pravi :)) noćka
Autor: ANGELVER | 17.07.2010. u 0:04 | opcije
i ti si poludila totaln .
Autor: Illija | 17.07.2010. u 2:59 | opcije