mislim da su gladne
Autor: 0106954 | 17.07.2010. u 8:46 | opcije
Je, još nisu spremile doručak.
Autor: vegavega8 | 17.07.2010. u 8:49 | opcije
hm..hm...ne bih voljela imati jednu takvu u dvorištu :)) nariočito kad ih primi "ludilo"
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 17.07.2010. u 8:50 | opcije
Zašto, zaboga, sazviježđe? Pa to su mice-domaćice!
Autor: vegavega8 | 17.07.2010. u 8:51 | opcije
malo su pokrupne...hehe...
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 17.07.2010. u 9:16 | opcije
Nadule se od ponosa :-)))
Autor: vegavega8 | 17.07.2010. u 9:24 | opcije
Te su mačke plastične kao i Isus.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 9:30 | opcije
A nemoj mi liturgijati od zore rane, Svileni! Uostalom, kaj fali, poškropiš iz svetom vodicom i imaš izravnu vezu s Glavnim nadzornikom, kaj ne?
Autor: vegavega8 | 17.07.2010. u 9:39 | opcije
Treba malo te svete vodice i popiti, nije dovoljno samo se poškropiti.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 9:42 | opcije
E da, treba isprati i one grijehe iznutra ;-))
Autor: vegavega8 | 17.07.2010. u 9:47 | opcije
Znaš ti vega da je jednom kiša padala 100000 godina bez prestanka.http://www.youtube.com/watch?v=iASz3G_tke0
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 9:50 | opcije
U, jebate! Al su oni prije tulumarili, ha? :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 17.07.2010. u 9:53 | opcije
Hihihihi, tulumarili su, a ti i ja smo bili u kiši. http://www.youtube.com/watch?v=aFkpi7gjpqc
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 9:55 | opcije
Dobar jutar, mijau mijau :)))
Autor: crna_boocka | 17.07.2010. u 9:56 | opcije
....a legende su tumarale.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 9:58 | opcije
Bucka, pod čime je tvoje jutro?
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 10:02 | opcije
Nadam se da naš tulum ipak neće biti pod kišom - neka pada kasnije! Boockić, bok, idem se spakirati, vidimo se!
Autor: vegavega8 | 17.07.2010. u 10:08 | opcije
Hihihihi, vega čezne za Suncem.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 10:10 | opcije
...iako je Vega veća zvijezda od Sunca.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 10:10 | opcije
Ne vjerujem da će danas pasti. Vidimo se popodne, dolazim s drugim dijelom ekipe. Pus pus :*
Autor: crna_boocka | 17.07.2010. u 10:11 | opcije
bucka, ja ću danas pasti travu. jao, pao!
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 10:12 | opcije
Ćim, imaš dar govora jutros? :D
Autor: crna_boocka | 17.07.2010. u 10:13 | opcije
Hiihihihi bucka, darovima se ne gleda u zube.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 10:14 | opcije
A ni konjima, kažu :)
Autor: crna_boocka | 17.07.2010. u 10:15 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=9QSKMjOhkSY
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 10:16 | opcije
bucka, jedino ako ti ih Danajci poklanjaju.
Autor: dudhaimurvimorus | 17.07.2010. u 10:17 | opcije
Oprez je majka mudrosti, da.
Autor: crna_boocka | 17.07.2010. u 10:19 | opcije