mislim da su gladne

Autor: 0106954   |   17.07.2010. u 8:46   |   opcije


Je, još nisu spremile doručak.

Autor: vegavega8   |   17.07.2010. u 8:49   |   opcije


hm..hm...ne bih voljela imati jednu takvu u dvorištu :)) nariočito kad ih primi "ludilo"

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   17.07.2010. u 8:50   |   opcije


Zašto, zaboga, sazviježđe? Pa to su mice-domaćice!

Autor: vegavega8   |   17.07.2010. u 8:51   |   opcije


malo su pokrupne...hehe...

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   17.07.2010. u 9:16   |   opcije


Nadule se od ponosa :-)))

Autor: vegavega8   |   17.07.2010. u 9:24   |   opcije


Te su mačke plastične kao i Isus.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 9:30   |   opcije


A nemoj mi liturgijati od zore rane, Svileni! Uostalom, kaj fali, poškropiš iz svetom vodicom i imaš izravnu vezu s Glavnim nadzornikom, kaj ne?

Autor: vegavega8   |   17.07.2010. u 9:39   |   opcije


Treba malo te svete vodice i popiti, nije dovoljno samo se poškropiti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 9:42   |   opcije


E da, treba isprati i one grijehe iznutra ;-))

Autor: vegavega8   |   17.07.2010. u 9:47   |   opcije


Znaš ti vega da je jednom kiša padala 100000 godina bez prestanka.http://www.youtube.com/watch?v=iASz3G_tke0

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 9:50   |   opcije


U, jebate! Al su oni prije tulumarili, ha? :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   17.07.2010. u 9:53   |   opcije


Hihihihi, tulumarili su, a ti i ja smo bili u kiši. http://www.youtube.com/watch?v=aFkpi7gjpqc

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 9:55   |   opcije


Dobar jutar, mijau mijau :)))

Autor: crna_boocka   |   17.07.2010. u 9:56   |   opcije


....a legende su tumarale.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 9:58   |   opcije


Bucka, pod čime je tvoje jutro?

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 10:02   |   opcije


Nadam se da naš tulum ipak neće biti pod kišom - neka pada kasnije! Boockić, bok, idem se spakirati, vidimo se!

Autor: vegavega8   |   17.07.2010. u 10:08   |   opcije


Hihihihi, vega čezne za Suncem.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 10:10   |   opcije


...iako je Vega veća zvijezda od Sunca.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 10:10   |   opcije


Ne vjerujem da će danas pasti. Vidimo se popodne, dolazim s drugim dijelom ekipe. Pus pus :*

Autor: crna_boocka   |   17.07.2010. u 10:11   |   opcije


bucka, ja ću danas pasti travu. jao, pao!

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 10:12   |   opcije


Ćim, imaš dar govora jutros? :D

Autor: crna_boocka   |   17.07.2010. u 10:13   |   opcije


Hiihihihi bucka, darovima se ne gleda u zube.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 10:14   |   opcije


A ni konjima, kažu :)

Autor: crna_boocka   |   17.07.2010. u 10:15   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=9QSKMjOhkSY

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 10:16   |   opcije


bucka, jedino ako ti ih Danajci poklanjaju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   17.07.2010. u 10:17   |   opcije


Oprez je majka mudrosti, da.

Autor: crna_boocka   |   17.07.2010. u 10:19   |   opcije


Dodaj komentar