PAMET U GLAVU!

18.07.2010. u 9:08   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

e tako treba započeti dan: jogom:))

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 9:09   |   opcije


neuspio okret preko glave

Autor: Bori-se   |   18.07.2010. u 9:13   |   opcije


Aha, PŽ: asanom "iz dupeta u glavu" :-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:13   |   opcije


asana se ipak nekako ljepše zove: stoj na glavi :) i zapravo je vrlo blagotvorna:))))

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 9:16   |   opcije


A ne, u maloj školi to drukčije zovu :-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:17   |   opcije


prvo mi objasni što je to mala škola, molim lijepo:)

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 9:18   |   opcije


he he, kak je bilo na tulumu?

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 9:20   |   opcije


Mala škola za mačke tantričarke ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:24   |   opcije


Bit će izvještaj, et, kad ekipa autorizira što je za javnost.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:25   |   opcije


ahahaha mačke tantričarke :))))) teško:)

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 9:25   |   opcije


Nadam se da je ekipa jučer nadrasla fazu podvirivanja...:DDDD

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 9:28   |   opcije


šta ako nosi očale

Autor: Bori-se   |   18.07.2010. u 9:29   |   opcije


Na nama je da to znamo, a na vama da se pitate ako vas zanima, et ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:32   |   opcije


PŽ, pitaj Eternisa, on ti zna sve o tantri.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:33   |   opcije


hihihi čini se da još jedino ja pričam o mačkama na četiri noge:) ne moram ništa pitati eternisa, sve što me ikada zanimalo o tantri sam sama saznala, davno:)) al hvala što mi ga nudiš u njegovo ime :P

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 9:34   |   opcije


Pa nije da sam nekaj strašno radoznao, sami ste napravili od privatnog druženja neku vrstu senzacije na blogu..Jedino se toplo nadam da će prijateljstvo potrajati..Meni je uvijek drago kad se ljudi nađu kao vi, i na Forumu je bilo tako, ali je to nažalost, vrlo loše završilo...No, vjerujem da to nije pravilo...

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 9:35   |   opcije


Eh, PŽ, baš si jutros sva mačkasta! :-))))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:38   |   opcije


ha ha, da mi je vidjeti vegicu u ovoj pozi..Moš mislit, ha ha ha

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 9:39   |   opcije


Senzaciju, veliš? Pa, mi to nismo tak doživjeli, samo smo se veselili... Mislim, ako na blogu saznajem kad tko sere, tko ima migrenu, tko se ševio i kad i obratno, tko nije i otkad, tko se rastaje, sastaje, raspada i otpada... Ne vidim nikakav senzacionalizam u par natuknica da se netko i zabavlja.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:40   |   opcije


vega, hvala na komplimentu :)

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 9:42   |   opcije


Niš nisam loše mislil..Ljudi imaju egzibicionističke potrebe, pa tak i vi..Svi smo ovdje neka vrsta egzibicionista..Iskreno, koji bi motiv bio da ljudi koji se privatno druže to i obznanjuju na blogu? U redu je dok traje plus faza. Rekoh , nagledao sam se na Forumu svega i svačega....

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 9:47   |   opcije


Vidim da ti je voajerizam trajna preokupacija, et ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 9:48   |   opcije


a postaje gadno kad moraš birati strane..Zato više ni skim ne želim biti suviše dobar, pa ni ovdje na blogu...Koštalo me živaca.

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 9:49   |   opcije


nije to, ajd ne budi zla dok sam dobre volje. Ne moram nikom niš objašnjavati. Virtuala mi je jedan segment društvenosti, ne činim kažnjivo djelo time ...I ne razumijem zašto bi moji motivi bili toliko različiti od motiva ostalih ljudi koji se druže na blogu, a ne žele da se to preseli u realu..Hoću li zato biti izopćen ?

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 9:52   |   opcije


Ma jock, et... Uostalom, uvijek sami biramo razinu svoje "izopćenosti" ili distanciranosti. Ja znam da ti sad imaš neki kalendarčić pri ruci za evidenciju probavnih i genitalnih ciklusa - po tome tvoj voajerizam kategoriziram kao statistički ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:00   |   opcije


A dobro, i ja tvoju kategorizaciju doživljavam kao voajerizamm sa istim argumentom kojim ti tretiraš moje hipotetske "kalendarčiće"..ha ha, precjenjuješ me...Po čemu su tvoje "ladice" manje perverzne od "kalendarčića"?..

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:04   |   opcije


Kao prvo, mene perverzija uopće ne zanima. Kao drugo, mrzim bilo što držati u ladici.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:08   |   opcije


Jutro:)

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:08   |   opcije


A baš vam je krenulo u prvih par komentara..

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:10   |   opcije


a teško je sa vegom...pravi se bedastija nego kaj je..naravno da sam pod ladicom mislio na tvoju kategoriju "statističkog voajera" kako si me dolje definirala...dobro, nebum više , htel sam ustvari samo pozdraviti..Zgodna je ova mačkica...

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:11   |   opcije


jutro, nicci, kak tvoj krov? ili je susjed preko noći dobil još jednoga?

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:12   |   opcije


Kad krivo započneš.Nisi joj ni rekao kako si brinuo hoće li pokisnuti.

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:13   |   opcije


Napokon ne curi:)I sve na mjestu:)

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:14   |   opcije


ajd fala bogu..Ustvari , ruku na srce, u pet kad se stuštilo setil sam se tebe i tvojeg krova, a vega mi nije bila ni na kraj pameti..Vidi moj blog prije ovog aktualnog, ako mi ne vjeruješ.No nisam niš htel drugo reći nego da sam se setil onoga čega sam se setil dok je kiša pljuštala i munje su sijevale.

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:17   |   opcije


Jutro, nicci! Uffff, čestitam, dobro je imati krov nad glavom :-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:18   |   opcije


U jesemeti, kad si napisala "napokon mi ne curi", odmah sam očekivala neku eternisovu genitalnu reakciju ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:19   |   opcije


Vidjela sam.Lijepo je vidjeti da se netko sjetio.

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:20   |   opcije


ha ha, Vega pročital sam onu duhovitu pričicu...Dugo nisi napisala nekaj tak dobrog....Očito je da te inspirirala neka vrlo kvalitetna osoba koja je i nenamjerno potaknula ono najbolje u tebi :DDDD

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:21   |   opcije


Neee...ja sam mu frendica;)Mene ne doživljava kao ženu:)Dobila sam najbolje od njega:D

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:21   |   opcije


Jesi vidio priču?Meni je jedna od boljih.

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:22   |   opcije


naravno da sam vidio...I ja velim: jedna od boljih..I Dante je imal svoju Beatriče, da nije bilo nje nikad ne bi nastalo to štoje nastalo...No, dante je dosadan, a inspiracija je ipak kvaliteta bez koje bi umjetnik ostao sterilan...Pitam se samo tko li je trebao biti onaj glavni lik? ha ha

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:26   |   opcije


Potaknuo ju je godišnji odmor; a glavni lik je amalgam mojih brojnih iskričarskih poznanstava, od kojih većina (srećom!) nije izravna.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:27   |   opcije


ha ha, ima i tantre...Malo prenapadno.muljaj samo.

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:31   |   opcije


ne mora te biti sram kaj si skačeš u usta...

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:32   |   opcije


A gle...ako si se prepoznao...

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:32   |   opcije


nisi jedina koja me mrzi i voli u isti mah..

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:33   |   opcije


Meni je lik bio kombinacija mnogih.Od svakog je dobio ponešto.

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:34   |   opcije


nicci, nisam se prepoznao ni po čem, osim po nekim detaljima..No, autorica tvrdi da je to amalgam inspiriran energijom godišnjeg odmora, pa zašto joj ne vjerovati...Sad ispada da sam tašt i glup..I to ću prihvatiti.

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:34   |   opcije


Et, ajde zguglaj značenje riječi "amalgam". Niš ja tebi nisam zanijekala, ali sad si ipak prisvajaš malo too much. Iskreno, najpoticajniji je bio seros iz Rijeke - njega točno tako zamišljam!

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:36   |   opcije


Evo...ako će ti biti lakše...i ja sam te prepoznala u naslovu filma koji lik gleda.

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:36   |   opcije


A evo, priznajem, ja sam počela svako odgađanje užitka nazivati "tantra" :-)))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:39   |   opcije


I ja:D

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:39   |   opcije


no dobro onda...čudo da sam baš taj dan u komentarima trkeljao o jutarnjim erekcijama, a nakon pola sata osvanula priča..Mora da će eros biti zadoovoljan kad sazna da je on taj kvalitetni momag koji nosi svu koheziju amalgama..I uvrijeđen sam sad što se ovdje prezrivo preporučuje da odguglam značenje riječi "amalgam"...Doista uvredljivo. Konglomerat bi bio ispravniji naziv onda.

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:42   |   opcije


Krivo, Tantra nije odgađanje užitka..Nije to carezza, nemate pojma.Ali imate pravo na svoje loše shvaćanje pojmova.

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:44   |   opcije


Pa, pravi učitelj neznanje doživljava kao priliku za poduku, a ne za vrijeđanje.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:46   |   opcije


:)Moram vas napustiti.Posao čeka.Baj!

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 10:46   |   opcije


hehehe baš sam htjela predložiti da vas Eternis poduči malo:) užitak se ne odgađa, samo se ne ispoljava na način na koji bi se očekivalo:))) (onak' zdravo seljački rečeno)

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 10:48   |   opcije


I ja moram pokrenuti mrtvo pseto s mrtve točke - inače se nikad neće riješiti one silne mesine koju je progutao :-((

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 10:48   |   opcije


Paperjasta, vidim da kužiš..Si sigurna da ti i ja nismo nikad bili u Kostreni?, :DDDD

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 10:50   |   opcije


Hahaha eternise, ja sam stala na teoriji:) Za prkatični dio se još nije pojavio kandidat:))))

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 10:53   |   opcije


smijem li ja ovdje nešto reći?

Autor: GoldenBrown   |   18.07.2010. u 10:56   |   opcije


i ja bih nešto rekao ali se bojim da vega ne skoći na mene....

Autor: comodor   |   18.07.2010. u 10:59   |   opcije


Ne bojte se, nema teorije ni da poskočim, a kamoli skočim, koliko sam se jučer najela. Mogu se samo malo zakotrljati :-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 11:01   |   opcije


vega o kakvim ti to poskočicama pišeš?

Autor: comodor   |   18.07.2010. u 11:03   |   opcije


Kaj će nama morje kad imamo Zagorje!!! Bilo je prekrasno! Dobro jutro svima!

Autor: debeljuca58   |   18.07.2010. u 11:03   |   opcije


vega, čitam na netu da je količina "stakleničkih" plinova u Zagrebu enormno porasla u zadnjih par sati.Znaš li ti kaj o tome?..Ili možda šaponja zna?

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 11:13   |   opcije


ahahahaha:) ajoooj, stvarno moram usporiti tipkanje:)))) prkatični dio zvuči ludo:)))))

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 11:20   |   opcije


Comodore, a o kakvom ti skakanju pišeš? ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 11:21   |   opcije


Paperjasta, nemoj niš usporavati, čist ti dobro ide za jednu tantričku pripravnicu, ha ha ha

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 11:21   |   opcije


Dobro jutro, debeljuco! Ma kakvo morje, ni sluga, ni zasluga! A ja pocrnila :-)))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 11:22   |   opcije


Et, naši ispusi su još uvijek ograničeni na moj stan, ali evo, moš započeti statistiku za cca 70 sekundi, tada izlazimo van ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 11:22   |   opcije


ha ha jebe lud zbunjenoga (comodor-vega)

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 11:24   |   opcije


a od tog podatka nemam niš kad ti nisu ugradili flatusomjer...

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 11:26   |   opcije


eternise, a nije da se trudim.. prirodni talent :DD

Autor: PaperjastaZeravica   |   18.07.2010. u 11:26   |   opcije


Al ak ste se kod Kjejeta nakrkali mesa, probava će trajati malo duže, pa se peak emisije stakleničkih plinova očekuje zaaaaaaa...ček da izračunam...

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 11:27   |   opcije


Žeravka, skužil sam ja odmah da si ti prirodni potencijal :DD Malo je takvih...

Autor: eternis   |   18.07.2010. u 11:29   |   opcije


Dobro jutro ;)

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 12:06   |   opcije


Dodaj komentar