e tako treba započeti dan: jogom:))
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 9:09 | opcije
neuspio okret preko glave
Autor: Bori-se | 18.07.2010. u 9:13 | opcije
Aha, PŽ: asanom "iz dupeta u glavu" :-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:13 | opcije
asana se ipak nekako ljepše zove: stoj na glavi :) i zapravo je vrlo blagotvorna:))))
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 9:16 | opcije
A ne, u maloj školi to drukčije zovu :-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:17 | opcije
prvo mi objasni što je to mala škola, molim lijepo:)
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 9:18 | opcije
he he, kak je bilo na tulumu?
Autor: eternis | 18.07.2010. u 9:20 | opcije
Mala škola za mačke tantričarke ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:24 | opcije
Bit će izvještaj, et, kad ekipa autorizira što je za javnost.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:25 | opcije
ahahaha mačke tantričarke :))))) teško:)
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 9:25 | opcije
Nadam se da je ekipa jučer nadrasla fazu podvirivanja...:DDDD
Autor: eternis | 18.07.2010. u 9:28 | opcije
šta ako nosi očale
Autor: Bori-se | 18.07.2010. u 9:29 | opcije
Na nama je da to znamo, a na vama da se pitate ako vas zanima, et ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:32 | opcije
PŽ, pitaj Eternisa, on ti zna sve o tantri.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:33 | opcije
hihihi čini se da još jedino ja pričam o mačkama na četiri noge:) ne moram ništa pitati eternisa, sve što me ikada zanimalo o tantri sam sama saznala, davno:)) al hvala što mi ga nudiš u njegovo ime :P
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 9:34 | opcije
Pa nije da sam nekaj strašno radoznao, sami ste napravili od privatnog druženja neku vrstu senzacije na blogu..Jedino se toplo nadam da će prijateljstvo potrajati..Meni je uvijek drago kad se ljudi nađu kao vi, i na Forumu je bilo tako, ali je to nažalost, vrlo loše završilo...No, vjerujem da to nije pravilo...
Autor: eternis | 18.07.2010. u 9:35 | opcije
Eh, PŽ, baš si jutros sva mačkasta! :-))))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:38 | opcije
ha ha, da mi je vidjeti vegicu u ovoj pozi..Moš mislit, ha ha ha
Autor: eternis | 18.07.2010. u 9:39 | opcije
Senzaciju, veliš? Pa, mi to nismo tak doživjeli, samo smo se veselili... Mislim, ako na blogu saznajem kad tko sere, tko ima migrenu, tko se ševio i kad i obratno, tko nije i otkad, tko se rastaje, sastaje, raspada i otpada... Ne vidim nikakav senzacionalizam u par natuknica da se netko i zabavlja.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:40 | opcije
vega, hvala na komplimentu :)
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 9:42 | opcije
Niš nisam loše mislil..Ljudi imaju egzibicionističke potrebe, pa tak i vi..Svi smo ovdje neka vrsta egzibicionista..Iskreno, koji bi motiv bio da ljudi koji se privatno druže to i obznanjuju na blogu? U redu je dok traje plus faza. Rekoh , nagledao sam se na Forumu svega i svačega....
Autor: eternis | 18.07.2010. u 9:47 | opcije
Vidim da ti je voajerizam trajna preokupacija, et ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 9:48 | opcije
a postaje gadno kad moraš birati strane..Zato više ni skim ne želim biti suviše dobar, pa ni ovdje na blogu...Koštalo me živaca.
Autor: eternis | 18.07.2010. u 9:49 | opcije
nije to, ajd ne budi zla dok sam dobre volje. Ne moram nikom niš objašnjavati. Virtuala mi je jedan segment društvenosti, ne činim kažnjivo djelo time ...I ne razumijem zašto bi moji motivi bili toliko različiti od motiva ostalih ljudi koji se druže na blogu, a ne žele da se to preseli u realu..Hoću li zato biti izopćen ?
Autor: eternis | 18.07.2010. u 9:52 | opcije
Ma jock, et... Uostalom, uvijek sami biramo razinu svoje "izopćenosti" ili distanciranosti. Ja znam da ti sad imaš neki kalendarčić pri ruci za evidenciju probavnih i genitalnih ciklusa - po tome tvoj voajerizam kategoriziram kao statistički ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:00 | opcije
A dobro, i ja tvoju kategorizaciju doživljavam kao voajerizamm sa istim argumentom kojim ti tretiraš moje hipotetske "kalendarčiće"..ha ha, precjenjuješ me...Po čemu su tvoje "ladice" manje perverzne od "kalendarčića"?..
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:04 | opcije
Kao prvo, mene perverzija uopće ne zanima. Kao drugo, mrzim bilo što držati u ladici.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:08 | opcije
Jutro:)
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:08 | opcije
A baš vam je krenulo u prvih par komentara..
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:10 | opcije
a teško je sa vegom...pravi se bedastija nego kaj je..naravno da sam pod ladicom mislio na tvoju kategoriju "statističkog voajera" kako si me dolje definirala...dobro, nebum više , htel sam ustvari samo pozdraviti..Zgodna je ova mačkica...
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:11 | opcije
jutro, nicci, kak tvoj krov? ili je susjed preko noći dobil još jednoga?
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:12 | opcije
Kad krivo započneš.Nisi joj ni rekao kako si brinuo hoće li pokisnuti.
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:13 | opcije
Napokon ne curi:)I sve na mjestu:)
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:14 | opcije
ajd fala bogu..Ustvari , ruku na srce, u pet kad se stuštilo setil sam se tebe i tvojeg krova, a vega mi nije bila ni na kraj pameti..Vidi moj blog prije ovog aktualnog, ako mi ne vjeruješ.No nisam niš htel drugo reći nego da sam se setil onoga čega sam se setil dok je kiša pljuštala i munje su sijevale.
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:17 | opcije
Jutro, nicci! Uffff, čestitam, dobro je imati krov nad glavom :-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:18 | opcije
U jesemeti, kad si napisala "napokon mi ne curi", odmah sam očekivala neku eternisovu genitalnu reakciju ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:19 | opcije
Vidjela sam.Lijepo je vidjeti da se netko sjetio.
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:20 | opcije
ha ha, Vega pročital sam onu duhovitu pričicu...Dugo nisi napisala nekaj tak dobrog....Očito je da te inspirirala neka vrlo kvalitetna osoba koja je i nenamjerno potaknula ono najbolje u tebi :DDDD
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:21 | opcije
Neee...ja sam mu frendica;)Mene ne doživljava kao ženu:)Dobila sam najbolje od njega:D
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:21 | opcije
Jesi vidio priču?Meni je jedna od boljih.
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:22 | opcije
naravno da sam vidio...I ja velim: jedna od boljih..I Dante je imal svoju Beatriče, da nije bilo nje nikad ne bi nastalo to štoje nastalo...No, dante je dosadan, a inspiracija je ipak kvaliteta bez koje bi umjetnik ostao sterilan...Pitam se samo tko li je trebao biti onaj glavni lik? ha ha
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:26 | opcije
Potaknuo ju je godišnji odmor; a glavni lik je amalgam mojih brojnih iskričarskih poznanstava, od kojih većina (srećom!) nije izravna.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:27 | opcije
ha ha, ima i tantre...Malo prenapadno.muljaj samo.
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:31 | opcije
ne mora te biti sram kaj si skačeš u usta...
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:32 | opcije
A gle...ako si se prepoznao...
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:32 | opcije
nisi jedina koja me mrzi i voli u isti mah..
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:33 | opcije
Meni je lik bio kombinacija mnogih.Od svakog je dobio ponešto.
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:34 | opcije
nicci, nisam se prepoznao ni po čem, osim po nekim detaljima..No, autorica tvrdi da je to amalgam inspiriran energijom godišnjeg odmora, pa zašto joj ne vjerovati...Sad ispada da sam tašt i glup..I to ću prihvatiti.
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:34 | opcije
Et, ajde zguglaj značenje riječi "amalgam". Niš ja tebi nisam zanijekala, ali sad si ipak prisvajaš malo too much. Iskreno, najpoticajniji je bio seros iz Rijeke - njega točno tako zamišljam!
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:36 | opcije
Evo...ako će ti biti lakše...i ja sam te prepoznala u naslovu filma koji lik gleda.
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:36 | opcije
A evo, priznajem, ja sam počela svako odgađanje užitka nazivati "tantra" :-)))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:39 | opcije
I ja:D
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:39 | opcije
no dobro onda...čudo da sam baš taj dan u komentarima trkeljao o jutarnjim erekcijama, a nakon pola sata osvanula priča..Mora da će eros biti zadoovoljan kad sazna da je on taj kvalitetni momag koji nosi svu koheziju amalgama..I uvrijeđen sam sad što se ovdje prezrivo preporučuje da odguglam značenje riječi "amalgam"...Doista uvredljivo. Konglomerat bi bio ispravniji naziv onda.
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:42 | opcije
Krivo, Tantra nije odgađanje užitka..Nije to carezza, nemate pojma.Ali imate pravo na svoje loše shvaćanje pojmova.
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:44 | opcije
Pa, pravi učitelj neznanje doživljava kao priliku za poduku, a ne za vrijeđanje.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:46 | opcije
:)Moram vas napustiti.Posao čeka.Baj!
Autor: nicci | 18.07.2010. u 10:46 | opcije
hehehe baš sam htjela predložiti da vas Eternis poduči malo:) užitak se ne odgađa, samo se ne ispoljava na način na koji bi se očekivalo:))) (onak' zdravo seljački rečeno)
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 10:48 | opcije
I ja moram pokrenuti mrtvo pseto s mrtve točke - inače se nikad neće riješiti one silne mesine koju je progutao :-((
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 10:48 | opcije
Paperjasta, vidim da kužiš..Si sigurna da ti i ja nismo nikad bili u Kostreni?, :DDDD
Autor: eternis | 18.07.2010. u 10:50 | opcije
Hahaha eternise, ja sam stala na teoriji:) Za prkatični dio se još nije pojavio kandidat:))))
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 10:53 | opcije
smijem li ja ovdje nešto reći?
Autor: GoldenBrown | 18.07.2010. u 10:56 | opcije
i ja bih nešto rekao ali se bojim da vega ne skoći na mene....
Autor: comodor | 18.07.2010. u 10:59 | opcije
Ne bojte se, nema teorije ni da poskočim, a kamoli skočim, koliko sam se jučer najela. Mogu se samo malo zakotrljati :-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 11:01 | opcije
vega o kakvim ti to poskočicama pišeš?
Autor: comodor | 18.07.2010. u 11:03 | opcije
Kaj će nama morje kad imamo Zagorje!!! Bilo je prekrasno! Dobro jutro svima!
Autor: debeljuca58 | 18.07.2010. u 11:03 | opcije
vega, čitam na netu da je količina "stakleničkih" plinova u Zagrebu enormno porasla u zadnjih par sati.Znaš li ti kaj o tome?..Ili možda šaponja zna?
Autor: eternis | 18.07.2010. u 11:13 | opcije
ahahahaha:) ajoooj, stvarno moram usporiti tipkanje:)))) prkatični dio zvuči ludo:)))))
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 11:20 | opcije
Comodore, a o kakvom ti skakanju pišeš? ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 11:21 | opcije
Paperjasta, nemoj niš usporavati, čist ti dobro ide za jednu tantričku pripravnicu, ha ha ha
Autor: eternis | 18.07.2010. u 11:21 | opcije
Dobro jutro, debeljuco! Ma kakvo morje, ni sluga, ni zasluga! A ja pocrnila :-)))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 11:22 | opcije
Et, naši ispusi su još uvijek ograničeni na moj stan, ali evo, moš započeti statistiku za cca 70 sekundi, tada izlazimo van ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 11:22 | opcije
ha ha jebe lud zbunjenoga (comodor-vega)
Autor: eternis | 18.07.2010. u 11:24 | opcije
a od tog podatka nemam niš kad ti nisu ugradili flatusomjer...
Autor: eternis | 18.07.2010. u 11:26 | opcije
eternise, a nije da se trudim.. prirodni talent :DD
Autor: PaperjastaZeravica | 18.07.2010. u 11:26 | opcije
Al ak ste se kod Kjejeta nakrkali mesa, probava će trajati malo duže, pa se peak emisije stakleničkih plinova očekuje zaaaaaaa...ček da izračunam...
Autor: eternis | 18.07.2010. u 11:27 | opcije
Žeravka, skužil sam ja odmah da si ti prirodni potencijal :DD Malo je takvih...
Autor: eternis | 18.07.2010. u 11:29 | opcije
Dobro jutro ;)
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 12:06 | opcije