Nerjetko su sve stvari u kurcu...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:25   |   opcije


Baš, no ponešto i u stomak ode...

Autor: 1vern   |   18.07.2010. u 23:25   |   opcije


kud baš moja tjbušina?

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:26   |   opcije


Kad je tako treba svršiti, lokuščino, jel'!

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:27   |   opcije


:)))))))))))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:27   |   opcije


Meni se čini da je baš kod mene taj slučaj... da mi je sve otišlo u k... :))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:28   |   opcije


Evo, kjele je najbolje pjošao: ima i najveća pjsa i najveći tjbuh! :-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:28   |   opcije


Zato ti nisi na slici, TJ ;-))))))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:28   |   opcije


Dobro ti stoji crveno na tačkice,,,jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:29   |   opcije


Ajme Vega, pa kaj me nemreš prepoznat? :))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:29   |   opcije


Hvala, lokuščino! Crveno je znakovita boja za kurate, jel? ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:30   |   opcije


ja ih sve poznam,,,,samo neznam ko je u crvenim gaćama i velikim tjbuhom....

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:31   |   opcije


Eh, TJ, ne vuci me za jezik, da ja tebe ne povučem... znaš već! ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:31   |   opcije


Ne bi Vega ti baš tak lako došla do ... jel :)... jer sam ga bio pospremio u nogavicu :))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:32   |   opcije


al se nekad dobro jelo , baš ;)

Autor: prije_kise   |   18.07.2010. u 23:33   |   opcije


Eeee, neki nam fale na ovim slikama, prijekišna :-((

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:34   |   opcije


Prijekišna :)*, istina... to "nekad" je bilo baš jučer :))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:34   |   opcije


a i pijo se dobjo.....baj ja.......

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:35   |   opcije


Ljudovi, jeste li vidjeli kaj je Bruno nakeljio iznad nas?! Eeeeeee, TAKAV korzet hoću za svoj ročkas - skupljajte nofce!

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:36   |   opcije


a kad je???ja ga kupim al ga mojam i ja metnut na vjasnicu........

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:37   |   opcije


Nego, kojka vam je ova crna pica, skroz mi je moćna...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:37   |   opcije


žao mi je što nisam bila s vama..šmrc...

Autor: prije_kise   |   18.07.2010. u 23:37   |   opcije


Vega, ti obuci bilo kakvu haljinu za svoj ročkas, pa ti bumo onda sa škarama napravili takav korzet :))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:38   |   opcije


incestni ta je za tebe nemoguća misija......

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:39   |   opcije


Imate fore do Nove godine - ja sam novogodišnje "odojče", što bi rekla bivša braća, tj. rođena 1. siječnja.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:40   |   opcije


Krelac! Glup si i šuti, nitko te jednog jebenog kurca nije pitao...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:40   |   opcije


Lokuščino, drugi put kad zovemo, dođi i ti, pa ćeš znati koja je (nije nicci) ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:41   |   opcije


TJ, CICIJO!

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:42   |   opcije


ekipa, sori kaj kvarim veselje...al ja bi vas sve na jednu dobru dijetu.

Autor: necu-na-kavu   |   18.07.2010. u 23:42   |   opcije


vega si zabojavija da maju može gjedat samo onaj kojeg ja odobjim??????

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:42   |   opcije


Okej! Kad će doči Nicci...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:43   |   opcije


Vega, ak se zainatim imala buš korzet iz šlingeraja :))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:43   |   opcije


U pravu si, neću na kavu, ali nama je tak lijepo u našoj koži :-)))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:43   |   opcije


Nicci bi se isto slikala s nama, ali baš je tad gablala :))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:44   |   opcije


Kjeje, fjizijaš ti to pomajo, znaš - Maja je jekla da ti tjebaš odobjiti VEZU, a ne gjedanje.

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:44   |   opcije


nnk.........nemoj ti nas na dijetu,,,,,,,,,za mjesec dana opet joštiljanje kod kjeleta pa nek je na dijeti ko hoće........nama je i ovak dobjo.......

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:44   |   opcije


Nicci bi na ovo rekla: "Srednjovječni trbonje!"

Autor: eros_iz_rijeke   |   18.07.2010. u 23:44   |   opcije


TJ, ajd, baš da vidim kak je to kad se zainatiš!

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:45   |   opcije


Kaj?Ovi mladići da su trbonje?!

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:46   |   opcije


oops, ne sve...jednu (dragu)osobu ne:) dobro, vama je lijepo u vašoj koži, al zdravlje, haloooo?

Autor: necu-na-kavu   |   18.07.2010. u 23:47   |   opcije


Nikolina! Napokon! Dušo, ja drkčem...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:47   |   opcije


eros iz pizde matejine.....ko ti je opće jekaj da smiješ bjebetati...a kaj bi mi sad tjebaji biti manekeni....nama je supej a kom smeta nek odjebe...il je to žal za tim što nitko djugi se tako ne djuži??????????

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:48   |   opcije


Loki...kaže se "hrčem"

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:49   |   opcije


Vega, ali moraš mi prvo dat neku svoju dobru haljinu koju najviše voliš, tak kad ja sa škarama složim šlingeraj :)) da ti nebu žal haljine :))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:49   |   opcije


Fotke su ooodlične!

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:49   |   opcije


Vidi se si kreten jer nisi uočio da sam samo citirao nekog drugog.

Autor: eros_iz_rijeke   |   18.07.2010. u 23:50   |   opcije


Malo mi je žao kaj nisam stigla dalje od stola:)

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:50   |   opcije


Nikolina ljubavi! Ti ne znaš kako ja što kažem ali mogu da ti pokažem kako vešto frčem...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:52   |   opcije


Nicci, jel vidiš sad kaj znači kasniti na druženje... fališ na slici :))))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:52   |   opcije


pa kaj nisi bija goje na katu?

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:53   |   opcije


Hehehe...ne sumnjam u tu tvoju vještinu.Iščitava se iz svega što napišeš:)

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:53   |   opcije


Hehe, ali zato se sad svi pitaju kave li tek sise nicci ima :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:54   |   opcije


Neee...kjeje..bila sam u bazenčiću:)

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:54   |   opcije


TJ, ma, dat ću ti svoju najdražu premalenu - može?

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:54   |   opcije


Da valjaju već bi ih Nicci stavila na naslovnicu;)

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:55   |   opcije


Vegeta! Pičko nijedna! A mogli ste imat dobro uštimanu gitaru koja se plača ni nekim naročitim dimom što ga vjetar ponese...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:55   |   opcije


Ajoj Vega, kaj se mene tiče, može, of kors... how yes no :)))) ali kaj bu Kjele na to rekel? :))

Autor: TeeJay   |   18.07.2010. u 23:56   |   opcije


jesam ti jekaj da bum ti ja kupij jednog pjavog koji bu te dobjo utegnuo.....bija buš ko cujica.....

Autor: kjeten   |   18.07.2010. u 23:56   |   opcije


Zaboravila sam reći da mi se sviđaju ove zlatne sandalice.

Autor: nicci   |   18.07.2010. u 23:57   |   opcije


No dobro, nema mjesta panici, do svog ročkasa ja promijenim još 3 broja, naniže, of skroz ;-))

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:58   |   opcije


Ohhhhh... Bože! Oče moj! Zašto ja ne smijem jebati Nikolinu? Što sam ti zgriješio jebem te u dupe usrano?...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   18.07.2010. u 23:59   |   opcije


Lokuščino, ne serendraj, koliko puta sam te zvala pa nisi mogao/htio/znao/umio. I jebga, sad sam odustala! A zvao je i kjele, što se nisi odazvao?

Autor: vegavega8   |   18.07.2010. u 23:59   |   opcije


s obzijom na svepoznati umoj koji me svjad često vjeme je da vas sve jepo pozdjavim....i do idučeg susjeta.....jaku noć....

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 0:00   |   opcije


Jaka ti noć, kjeje - sanjaj kjmiće, jažnjiće, batke i cuje sjatke :-))

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 0:02   |   opcije


Vegeta! Nikada nemoj odustati od mene! Ja samo trebam poticaj, često sam prebukiran, ali nikome nikada nije žao kada dođem...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   19.07.2010. u 0:02   |   opcije


Ne odustaj od mene! Voli me Vegeta! Krvlju plačam...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   19.07.2010. u 0:03   |   opcije


sanjaj bum jednu..................jaku noć sad stvajno idem....

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 0:04   |   opcije


Daj ne cvili.Došli smo se diviti fotkama...ne cviliti.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:04   |   opcije


A sad svi lijepo idite na kuru za mršavljenje...

Autor: eros_iz_rijeke   |   19.07.2010. u 0:04   |   opcije


Nego...tko je ovaj mršavko u crvenim gaćicama?

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:05   |   opcije


Dobro, dobro, dobro, lokuščino... Drag si ti meni, jel' :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 0:05   |   opcije


Jooj...ajmo sad klasiku.debeli, glupi...Ccc...nemaštovito, Eroše, nemaštovito.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:06   |   opcije


To sam ja.

Autor: eros_iz_rijeke   |   19.07.2010. u 0:06   |   opcije


On bu sanjal jednu! Ma nemoj! Otkad je to kjeje skjoman? :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 0:06   |   opcije


:)Zgodan si.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:06   |   opcije


Je, nemre više u jednoj noći.Rasporedi on to:)

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:07   |   opcije


Koliko se ja sjećam, ti si ta koja je meni rekla da sam "srednjovječni trbonja". Pitam se samo tko je tu nemaštovit...

Autor: eros_iz_rijeke   |   19.07.2010. u 0:08   |   opcije


Hahahahhaa!Kako pamti?!A daj...šalila sam se.Nagađala malo.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:08   |   opcije


I sebi sam bezbroj puta rekla da sam polovna raspuštenica.Naravno...ne mislim tako:)

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:09   |   opcije


On je sredovječni seronja. A kjele je momak i pol u najboljim godinama, kaj ne? :-))))

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 0:10   |   opcije


ne bjinite,,,ja znam koja je ta....a Vi....jazmišjajte......onak sve mi je više fejst.....nicci ono kaj sam obečej za konje vjedi,,,danas sam bij z pepom....

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 0:10   |   opcije


Znaš da tebi vjerujem Vega.Ako ti kažeš...onda je tako.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:11   |   opcije


Ma, sve smo mi tu stare flundre, predebele ili premršave, ovakve, onakve... nemremo se mi natjecati s komadima ne kakve je seros navikao, jel tak? Pa ne živimo mi u filmu.

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 0:11   |   opcije


:)Super.Čekaj da ih prvo malo očistim od blata i balege.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:12   |   opcije


Ma vidi ga, bezobjaznika!!! Sad on ide sanjati, a mi da gjavu jazbijamo cijelu noć, ha?!

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 0:12   |   opcije


Bogu hvala da ne živimo u njegovom filmu.Ja toliko seksa ne bih preživjela:)

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:13   |   opcije


nemrem bilivit! uvijek se ekipa počne svađat i vređat, pa koji vam je k....? danas bar nije vruće, možemo malo bit normalni, ha?

Autor: necu-na-kavu   |   19.07.2010. u 0:13   |   opcije


pa nek oni pokažu tjbušćić ko ja...aha majo sutja......i baš sam si supej.....

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 0:13   |   opcije


znaš ti...........!

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 0:15   |   opcije


Nicci, buci, buci...

Autor: eros_iz_rijeke   |   19.07.2010. u 0:26   |   opcije


Oink!

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:28   |   opcije


Jooj...počela sam roktati.Vrijeme je za krpice.Noćka!

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 0:31   |   opcije


nicci:
I sebi sam bezbroj puta rekla da sam polovna raspuštenica.Naravno...ne mislim tako:)
19.07.2010.................................................................................... Hebeš ženu koja ne misli to što govori...

Autor: eros_iz_rijeke   |   19.07.2010. u 0:46   |   opcije


hahahhhhhahaha...Eros! iiiihhhhaaaa...Teksas...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   19.07.2010. u 0:56   |   opcije


Zaboravila je da možda netko drugi misli da je polovna raspuštenica, haha!

Autor: eros_iz_rijeke   |   19.07.2010. u 1:00   |   opcije


Bente neduhovitog.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 7:25   |   opcije


sad mi je jasno zakaj me ne pozivaju na roštiljanje!

Autor: menibezmene   |   19.07.2010. u 7:40   |   opcije


koje face,,heheehehehehe

Autor: marned   |   19.07.2010. u 7:56   |   opcije


Svakome tko je bio pozvan, a nije došao, može biti jaaaako žao! Hvala svima na prelijepom druženju i učvršćivanju trbušnih mišića smijehom!

Autor: debeljuca58   |   19.07.2010. u 9:07   |   opcije


Haha, eto nas :D

Autor: crna_boocka   |   19.07.2010. u 9:15   |   opcije


Dodaj komentar