TRUDILI SMO SE DA NAM SVE ODE U PRSA JUNAČKA...
ALI NIJE IŠLO...
18.07.2010. u 23:23 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Nerjetko su sve stvari u kurcu...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:25 | opcije
Baš, no ponešto i u stomak ode...
Autor: 1vern | 18.07.2010. u 23:25 | opcije
kud baš moja tjbušina?
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:26 | opcije
Kad je tako treba svršiti, lokuščino, jel'!
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:27 | opcije
:)))))))))))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:27 | opcije
Meni se čini da je baš kod mene taj slučaj... da mi je sve otišlo u k... :))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:28 | opcije
Evo, kjele je najbolje pjošao: ima i najveća pjsa i najveći tjbuh! :-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:28 | opcije
Zato ti nisi na slici, TJ ;-))))))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:28 | opcije
Dobro ti stoji crveno na tačkice,,,jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:29 | opcije
Ajme Vega, pa kaj me nemreš prepoznat? :))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:29 | opcije
Hvala, lokuščino! Crveno je znakovita boja za kurate, jel? ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:30 | opcije
ja ih sve poznam,,,,samo neznam ko je u crvenim gaćama i velikim tjbuhom....
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:31 | opcije
Eh, TJ, ne vuci me za jezik, da ja tebe ne povučem... znaš već! ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:31 | opcije
Ne bi Vega ti baš tak lako došla do ... jel :)... jer sam ga bio pospremio u nogavicu :))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:32 | opcije
al se nekad dobro jelo , baš ;)
Autor: prije_kise | 18.07.2010. u 23:33 | opcije
Eeee, neki nam fale na ovim slikama, prijekišna :-((
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:34 | opcije
Prijekišna :)*, istina... to "nekad" je bilo baš jučer :))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:34 | opcije
a i pijo se dobjo.....baj ja.......
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:35 | opcije
Ljudovi, jeste li vidjeli kaj je Bruno nakeljio iznad nas?! Eeeeeee, TAKAV korzet hoću za svoj ročkas - skupljajte nofce!
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:36 | opcije
a kad je???ja ga kupim al ga mojam i ja metnut na vjasnicu........
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:37 | opcije
Nego, kojka vam je ova crna pica, skroz mi je moćna...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:37 | opcije
žao mi je što nisam bila s vama..šmrc...
Autor: prije_kise | 18.07.2010. u 23:37 | opcije
Vega, ti obuci bilo kakvu haljinu za svoj ročkas, pa ti bumo onda sa škarama napravili takav korzet :))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:38 | opcije
incestni ta je za tebe nemoguća misija......
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:39 | opcije
Imate fore do Nove godine - ja sam novogodišnje "odojče", što bi rekla bivša braća, tj. rođena 1. siječnja.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:40 | opcije
Krelac! Glup si i šuti, nitko te jednog jebenog kurca nije pitao...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:40 | opcije
Lokuščino, drugi put kad zovemo, dođi i ti, pa ćeš znati koja je (nije nicci) ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:41 | opcije
TJ, CICIJO!
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:42 | opcije
ekipa, sori kaj kvarim veselje...al ja bi vas sve na jednu dobru dijetu.
Autor: necu-na-kavu | 18.07.2010. u 23:42 | opcije
vega si zabojavija da maju može gjedat samo onaj kojeg ja odobjim??????
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:42 | opcije
Okej! Kad će doči Nicci...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:43 | opcije
Vega, ak se zainatim imala buš korzet iz šlingeraja :))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:43 | opcije
U pravu si, neću na kavu, ali nama je tak lijepo u našoj koži :-)))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:43 | opcije
Nicci bi se isto slikala s nama, ali baš je tad gablala :))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:44 | opcije
Kjeje, fjizijaš ti to pomajo, znaš - Maja je jekla da ti tjebaš odobjiti VEZU, a ne gjedanje.
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:44 | opcije
nnk.........nemoj ti nas na dijetu,,,,,,,,,za mjesec dana opet joštiljanje kod kjeleta pa nek je na dijeti ko hoće........nama je i ovak dobjo.......
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:44 | opcije
Nicci bi na ovo rekla: "Srednjovječni trbonje!"
Autor: eros_iz_rijeke | 18.07.2010. u 23:44 | opcije
TJ, ajd, baš da vidim kak je to kad se zainatiš!
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:45 | opcije
Kaj?Ovi mladići da su trbonje?!
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:46 | opcije
oops, ne sve...jednu (dragu)osobu ne:) dobro, vama je lijepo u vašoj koži, al zdravlje, haloooo?
Autor: necu-na-kavu | 18.07.2010. u 23:47 | opcije
Nikolina! Napokon! Dušo, ja drkčem...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:47 | opcije
eros iz pizde matejine.....ko ti je opće jekaj da smiješ bjebetati...a kaj bi mi sad tjebaji biti manekeni....nama je supej a kom smeta nek odjebe...il je to žal za tim što nitko djugi se tako ne djuži??????????
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:48 | opcije
Loki...kaže se "hrčem"
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:49 | opcije
Vega, ali moraš mi prvo dat neku svoju dobru haljinu koju najviše voliš, tak kad ja sa škarama složim šlingeraj :)) da ti nebu žal haljine :))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:49 | opcije
Fotke su ooodlične!
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:49 | opcije
Vidi se si kreten jer nisi uočio da sam samo citirao nekog drugog.
Autor: eros_iz_rijeke | 18.07.2010. u 23:50 | opcije
Malo mi je žao kaj nisam stigla dalje od stola:)
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:50 | opcije
Nikolina ljubavi! Ti ne znaš kako ja što kažem ali mogu da ti pokažem kako vešto frčem...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:52 | opcije
Nicci, jel vidiš sad kaj znači kasniti na druženje... fališ na slici :))))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:52 | opcije
pa kaj nisi bija goje na katu?
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:53 | opcije
Hehehe...ne sumnjam u tu tvoju vještinu.Iščitava se iz svega što napišeš:)
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:53 | opcije
Hehe, ali zato se sad svi pitaju kave li tek sise nicci ima :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:54 | opcije
Neee...kjeje..bila sam u bazenčiću:)
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:54 | opcije
TJ, ma, dat ću ti svoju najdražu premalenu - može?
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:54 | opcije
Da valjaju već bi ih Nicci stavila na naslovnicu;)
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:55 | opcije
Vegeta! Pičko nijedna! A mogli ste imat dobro uštimanu gitaru koja se plača ni nekim naročitim dimom što ga vjetar ponese...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:55 | opcije
Ajoj Vega, kaj se mene tiče, može, of kors... how yes no :)))) ali kaj bu Kjele na to rekel? :))
Autor: TeeJay | 18.07.2010. u 23:56 | opcije
jesam ti jekaj da bum ti ja kupij jednog pjavog koji bu te dobjo utegnuo.....bija buš ko cujica.....
Autor: kjeten | 18.07.2010. u 23:56 | opcije
Zaboravila sam reći da mi se sviđaju ove zlatne sandalice.
Autor: nicci | 18.07.2010. u 23:57 | opcije
No dobro, nema mjesta panici, do svog ročkasa ja promijenim još 3 broja, naniže, of skroz ;-))
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:58 | opcije
Ohhhhh... Bože! Oče moj! Zašto ja ne smijem jebati Nikolinu? Što sam ti zgriješio jebem te u dupe usrano?...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 18.07.2010. u 23:59 | opcije
Lokuščino, ne serendraj, koliko puta sam te zvala pa nisi mogao/htio/znao/umio. I jebga, sad sam odustala! A zvao je i kjele, što se nisi odazvao?
Autor: vegavega8 | 18.07.2010. u 23:59 | opcije
s obzijom na svepoznati umoj koji me svjad često vjeme je da vas sve jepo pozdjavim....i do idučeg susjeta.....jaku noć....
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 0:00 | opcije
Jaka ti noć, kjeje - sanjaj kjmiće, jažnjiće, batke i cuje sjatke :-))
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 0:02 | opcije
Vegeta! Nikada nemoj odustati od mene! Ja samo trebam poticaj, često sam prebukiran, ali nikome nikada nije žao kada dođem...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 19.07.2010. u 0:02 | opcije
Ne odustaj od mene! Voli me Vegeta! Krvlju plačam...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 19.07.2010. u 0:03 | opcije
sanjaj bum jednu..................jaku noć sad stvajno idem....
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 0:04 | opcije
Daj ne cvili.Došli smo se diviti fotkama...ne cviliti.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:04 | opcije
A sad svi lijepo idite na kuru za mršavljenje...
Autor: eros_iz_rijeke | 19.07.2010. u 0:04 | opcije
Nego...tko je ovaj mršavko u crvenim gaćicama?
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:05 | opcije
Dobro, dobro, dobro, lokuščino... Drag si ti meni, jel' :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 0:05 | opcije
Jooj...ajmo sad klasiku.debeli, glupi...Ccc...nemaštovito, Eroše, nemaštovito.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:06 | opcije
To sam ja.
Autor: eros_iz_rijeke | 19.07.2010. u 0:06 | opcije
On bu sanjal jednu! Ma nemoj! Otkad je to kjeje skjoman? :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 0:06 | opcije
:)Zgodan si.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:06 | opcije
Je, nemre više u jednoj noći.Rasporedi on to:)
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:07 | opcije
Koliko se ja sjećam, ti si ta koja je meni rekla da sam "srednjovječni trbonja". Pitam se samo tko je tu nemaštovit...
Autor: eros_iz_rijeke | 19.07.2010. u 0:08 | opcije
Hahahahhaa!Kako pamti?!A daj...šalila sam se.Nagađala malo.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:08 | opcije
I sebi sam bezbroj puta rekla da sam polovna raspuštenica.Naravno...ne mislim tako:)
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:09 | opcije
On je sredovječni seronja. A kjele je momak i pol u najboljim godinama, kaj ne? :-))))
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 0:10 | opcije
ne bjinite,,,ja znam koja je ta....a Vi....jazmišjajte......onak sve mi je više fejst.....nicci ono kaj sam obečej za konje vjedi,,,danas sam bij z pepom....
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 0:10 | opcije
Znaš da tebi vjerujem Vega.Ako ti kažeš...onda je tako.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:11 | opcije
Ma, sve smo mi tu stare flundre, predebele ili premršave, ovakve, onakve... nemremo se mi natjecati s komadima ne kakve je seros navikao, jel tak? Pa ne živimo mi u filmu.
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 0:11 | opcije
:)Super.Čekaj da ih prvo malo očistim od blata i balege.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:12 | opcije
Ma vidi ga, bezobjaznika!!! Sad on ide sanjati, a mi da gjavu jazbijamo cijelu noć, ha?!
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 0:12 | opcije
Bogu hvala da ne živimo u njegovom filmu.Ja toliko seksa ne bih preživjela:)
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:13 | opcije
nemrem bilivit! uvijek se ekipa počne svađat i vređat, pa koji vam je k....? danas bar nije vruće, možemo malo bit normalni, ha?
Autor: necu-na-kavu | 19.07.2010. u 0:13 | opcije
pa nek oni pokažu tjbušćić ko ja...aha majo sutja......i baš sam si supej.....
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 0:13 | opcije
znaš ti...........!
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 0:15 | opcije
Nicci, buci, buci...
Autor: eros_iz_rijeke | 19.07.2010. u 0:26 | opcije
Oink!
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:28 | opcije
Jooj...počela sam roktati.Vrijeme je za krpice.Noćka!
Autor: nicci | 19.07.2010. u 0:31 | opcije
nicci:
I sebi sam bezbroj puta rekla da sam polovna raspuštenica.Naravno...ne mislim tako:)
19.07.2010.................................................................................... Hebeš ženu koja ne misli to što govori...
Autor: eros_iz_rijeke | 19.07.2010. u 0:46 | opcije
hahahhhhhahaha...Eros! iiiihhhhaaaa...Teksas...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 19.07.2010. u 0:56 | opcije
Zaboravila je da možda netko drugi misli da je polovna raspuštenica, haha!
Autor: eros_iz_rijeke | 19.07.2010. u 1:00 | opcije
Bente neduhovitog.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 7:25 | opcije
sad mi je jasno zakaj me ne pozivaju na roštiljanje!
Autor: menibezmene | 19.07.2010. u 7:40 | opcije
koje face,,heheehehehehe
Autor: marned | 19.07.2010. u 7:56 | opcije
Svakome tko je bio pozvan, a nije došao, može biti jaaaako žao! Hvala svima na prelijepom druženju i učvršćivanju trbušnih mišića smijehom!
Autor: debeljuca58 | 19.07.2010. u 9:07 | opcije
Haha, eto nas :D
Autor: crna_boocka | 19.07.2010. u 9:15 | opcije