jej mogu i ja doć??? nisam cuja aj sam umojan pa bum samo pjijegnuo........
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 23:01 | opcije
Samo ako dođeš u Polu i polo majici - to je kava isključivo za polovnjake.
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:03 | opcije
Puf-pant!Ček da raspustim kosu i lastiku..
Autor: nicci | 19.07.2010. u 23:04 | opcije
može........aj meni dajte samo donju pojovicu pojovnjaće.........
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 23:07 | opcije
Zar si ti i štenica na raspustu, nicci?
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:09 | opcije
Joj...i to bih rado bila.Bum si to izabrala kad mi dopizde pernati šeširi;)
Autor: nicci | 19.07.2010. u 23:17 | opcije