jej mogu i ja doć??? nisam cuja aj sam umojan pa bum samo pjijegnuo........

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 23:01   |   opcije


Samo ako dođeš u Polu i polo majici - to je kava isključivo za polovnjake.

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:03   |   opcije


Puf-pant!Ček da raspustim kosu i lastiku..

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 23:04   |   opcije


može........aj meni dajte samo donju pojovicu pojovnjaće.........

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 23:07   |   opcije


Zar si ti i štenica na raspustu, nicci?

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:09   |   opcije


Joj...i to bih rado bila.Bum si to izabrala kad mi dopizde pernati šeširi;)

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 23:17   |   opcije


Dodaj komentar