RAS POLOVLJEN

19.07.2010. u 23:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ahahahahahaha,,,,,,,majmune jedan pa ti govoji pjotiv kjetena.......

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 23:21   |   opcije


Ma zasjo se do gjla, a ne zna sam objisati :-((

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:22   |   opcije


Ahahahahaha... Vega!

Autor: BrightSideOfLife   |   19.07.2010. u 23:22   |   opcije


Tu fotku mi je poslala jedna koja mu je došla u stan. I nju je mama htjela pogledati, ali ona je samo maznula sliku i zbrisala. Otac je plakao dok je odlazila.

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:24   |   opcije


Hahahahahahahha!

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 23:24   |   opcije


a uuuuuuu što sam se sad ismijao.....vega joštilj kod mene za dva tjedna opet ista ekipa samo malo pojačana......kljele časti za sejosa........

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 23:26   |   opcije


Može, kjeje! :-)))

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:26   |   opcije


Hahahahahahah...ne mogu prestati...

Autor: BrightSideOfLife   |   19.07.2010. u 23:29   |   opcije


nićći!!!!!!! daj mi mojim te navabi ovog mamjmuna nekam da ga dobjo nabijemo.....matej mu usjanu........

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 23:30   |   opcije


A zapravo je tragično, Brightice, zar ne? Ali, ne mogu ni ja prestati: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa!

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:32   |   opcije


Hahahahahahaha!Kjeje, ne seji.

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 23:35   |   opcije


Pa nek i on dođe na joštilj, zakaj ne!

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:36   |   opcije


Ljudi laku noć:)Svima velika :*

Autor: nicci   |   19.07.2010. u 23:37   |   opcije


jaku noć........i sanjaj nekaj jepo..npj.KJETENa

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 23:38   |   opcije


Noćka, nicci! Pazi da se ne raspustiš i raspomamiš pa onda raspoloviš friško popravljen krov - ispast ćeš još i raspikuća!

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:39   |   opcije


A i ja se zapeveteizirala večeras! :) Jaka vam noć svima!

Autor: BrightSideOfLife   |   19.07.2010. u 23:49   |   opcije


i tebi bjightica.....možda najaste........

Autor: kjeten   |   19.07.2010. u 23:52   |   opcije


Jaka bija i tebi, Bjightice :-))

Autor: vegavega8   |   19.07.2010. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar