ahahahahahaha,,,,,,,majmune jedan pa ti govoji pjotiv kjetena.......
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 23:21 | opcije
Ma zasjo se do gjla, a ne zna sam objisati :-((
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:22 | opcije
Ahahahahaha... Vega!
Autor: BrightSideOfLife | 19.07.2010. u 23:22 | opcije
Tu fotku mi je poslala jedna koja mu je došla u stan. I nju je mama htjela pogledati, ali ona je samo maznula sliku i zbrisala. Otac je plakao dok je odlazila.
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:24 | opcije
Hahahahahahahha!
Autor: nicci | 19.07.2010. u 23:24 | opcije
a uuuuuuu što sam se sad ismijao.....vega joštilj kod mene za dva tjedna opet ista ekipa samo malo pojačana......kljele časti za sejosa........
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 23:26 | opcije
Može, kjeje! :-)))
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:26 | opcije
Hahahahahahah...ne mogu prestati...
Autor: BrightSideOfLife | 19.07.2010. u 23:29 | opcije
nićći!!!!!!! daj mi mojim te navabi ovog mamjmuna nekam da ga dobjo nabijemo.....matej mu usjanu........
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 23:30 | opcije
A zapravo je tragično, Brightice, zar ne? Ali, ne mogu ni ja prestati: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa!
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:32 | opcije
Hahahahahahaha!Kjeje, ne seji.
Autor: nicci | 19.07.2010. u 23:35 | opcije
Pa nek i on dođe na joštilj, zakaj ne!
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:36 | opcije
Ljudi laku noć:)Svima velika :*
Autor: nicci | 19.07.2010. u 23:37 | opcije
jaku noć........i sanjaj nekaj jepo..npj.KJETENa
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 23:38 | opcije
Noćka, nicci! Pazi da se ne raspustiš i raspomamiš pa onda raspoloviš friško popravljen krov - ispast ćeš još i raspikuća!
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:39 | opcije
A i ja se zapeveteizirala večeras! :) Jaka vam noć svima!
Autor: BrightSideOfLife | 19.07.2010. u 23:49 | opcije
i tebi bjightica.....možda najaste........
Autor: kjeten | 19.07.2010. u 23:52 | opcije
Jaka bija i tebi, Bjightice :-))
Autor: vegavega8 | 19.07.2010. u 23:52 | opcije