jebote aj je kuhajica dobja.......

Autor: kjeten   |   21.07.2010. u 0:07   |   opcije


Jbt...nisam znala da je i Eternis bio tamo?!

Autor: nicci   |   21.07.2010. u 0:09   |   opcije


Zbilja je rutav:)

Autor: nicci   |   21.07.2010. u 0:09   |   opcije


Je, ali ja sam se nadala golom kuharu ;-))

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:09   |   opcije


ha ha ha, vega, kaj je to tvoja pregačica na kjejetu?..a ko je ovaj malac? Nije to valjda šaponja?

Autor: eternis   |   21.07.2010. u 0:10   |   opcije


Ovo mu je kultna inkarnacija, nicci :-))

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:10   |   opcije


Ne, nije moja pregača, moja je modernija. I je, ovo je gdin šaponja šapom i jezikom.

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:11   |   opcije


pa posje sam se jaskomotio...sjobodno im i tu sjiku stavi......kjele se ne sjami.......

Autor: kjeten   |   21.07.2010. u 0:12   |   opcije


Hvala domacine.nebi ja ni orasa iz njegovi ruku.!

Autor: ponovo-rodjen   |   21.07.2010. u 0:12   |   opcije


Kjeje, mjcinu im ne damo!

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:14   |   opcije


Neka pate!

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:14   |   opcije


pa ne sjećam se ni da si ikad bio pozvan????

Autor: kjeten   |   21.07.2010. u 0:15   |   opcije


Zakaj ja nisam dobila tu fotku?!

Autor: nicci   |   21.07.2010. u 0:15   |   opcije


ponono jodjen a jel bi pio vodu iz kjetenovog cjeva?

Autor: kjeten   |   21.07.2010. u 0:18   |   opcije


Pošalji mail TJ-u da ti pošalje.

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:20   |   opcije


uh sad bi mogo naekaj žvaknut..........

Autor: kjeten   |   21.07.2010. u 0:22   |   opcije


Ma...fotku mjcine nisam dobila:)

Autor: nicci   |   21.07.2010. u 0:23   |   opcije


Baš sam i ja to htjela napisati! Idem malo očistiti fjižidej :-)) Jaka vam noć!

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:23   |   opcije


A mjcina tebe zanima, nicci! Nemeje - nisi još pjošla inicijaciju!

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 0:24   |   opcije


nicci--pjvo se mojamo spustiti na quadu niz bjdo!!!!!!!!!!!

Autor: kjeten   |   21.07.2010. u 0:26   |   opcije


jaku noć ufati ma neki umoj.....a ceji dan odmajam........

Autor: kjeten   |   21.07.2010. u 0:32   |   opcije


Šaponja-SUPER! Ali ovaj nautičar...u prirodi s keceljom? Ma daaaj....

Autor: bub-y   |   21.07.2010. u 0:36   |   opcije


boga ti roze gaće obuka

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   21.07.2010. u 8:29   |   opcije


a dva mitra livo sparkirano malo vitra sam za ugođaj

Autor: Philippe_de_Mala   |   21.07.2010. u 9:02   |   opcije


Sad mi je jasno zašto se kjele mora stalno odmarati...:-P

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 9:23   |   opcije


Dodaj komentar