lako se zubi polome, skup je to špas poslije. jutro, vega!

Autor: mesojeda_palma   |   21.07.2010. u 9:08   |   opcije


kad te ja uzmem na zub,,hihihihihi

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:11   |   opcije


napamet mi pade vampir ernest ili što bi moja malecka rekla- vapilj enet :)))

Autor: antipova   |   21.07.2010. u 9:11   |   opcije


Jutro, Palmo! Hm, da, ove zubekanje ne izgledaju baš trajno... MOžda napikava samo u mekano?

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:12   |   opcije


Jutro, marned, jutro, antipova! Vidim ja, svi bi nešto napiknuli ;-))

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:13   |   opcije


takvi smo ujutro,ko ježevi

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:13   |   opcije


s njim je naprosto nužno komunicirati moržeovom abecedom.

Autor: juanita_bandita   |   21.07.2010. u 9:14   |   opcije


jutro curice

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:14   |   opcije


ma jadan, pun mu kufer zubekanja. točno bi ih rado više slomio. izgleda mi pomalo rezignirano.

Autor: mesojeda_palma   |   21.07.2010. u 9:15   |   opcije


neki uspiju napiknuti, neki ne, a neki se tješe da im to nije ni potrebno

Autor: trabunjalo   |   21.07.2010. u 9:15   |   opcije


marnii, jutro!;)

Autor: mesojeda_palma   |   21.07.2010. u 9:15   |   opcije


Bog zna kakva je njegova slika svijeta kad mu svako oko gleda na svoju stranu? :)) Dobro jutro!

Autor: debeljuca58   |   21.07.2010. u 9:16   |   opcije


Dobro jutro svima! A možda su njemu ti zubi neka vrst uzemljenja? Jerbo, fakat, svako oko gleda svoje, nekak mora znati gdje je sredina.

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:17   |   opcije


gleda on žemske na obe strane,,po ljepoti podsjeća na mene,,hehehehe

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:20   |   opcije


bil bi čist slatkički..da nema te kljove :)) dobro jutro svima...

Autor: pa_huljica   |   21.07.2010. u 9:20   |   opcije


Hehe, marned, jesi li se prepoznao? ;-))

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:22   |   opcije


Ma tko je lijep, lijep je, pa_huljice! :-)))

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:23   |   opcije


imamo isti pogled na svijet,iz ležečeg položaja,,hahahaaha

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:23   |   opcije


A čemu ustajati ako nije hitno?

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:24   |   opcije


marni...zavaljen u pijesak...:))

Autor: pa_huljica   |   21.07.2010. u 9:25   |   opcije


sigurno okolo leže žemskinje

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:26   |   opcije


Mene više podsjeća na kjeleta...:D

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 9:28   |   opcije


jedna palmica...vegica...i nešto pahuljica...hehehe

Autor: pa_huljica   |   21.07.2010. u 9:28   |   opcije


Je, daily, po najavi - odmaja ;-)))

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:30   |   opcije


evo i dejlice,moje simpatije iz vrtića

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:31   |   opcije


i usput oštri kljove za roštilj...:D

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 9:31   |   opcije


zmajček, pa to onda i nije dugo poznanstvo, sad smo tek u prvom osnovne...:D

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 9:32   |   opcije


još mi jednom napiši da se jebe drli pa ćeš završiti s ražnjom u leđima

Autor: shejtanka   |   21.07.2010. u 9:33   |   opcije


kratko i slatko,,,

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:35   |   opcije


vega, jel ovo šta valja za isti budući već i čakalice ima

Autor: shejtanka   |   21.07.2010. u 9:36   |   opcije


Multikljovan! Ide i za ražnjiče i za ražanj, a ne mora ni čačkati zube, samo posrče što je ostalo na njima.

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:37   |   opcije


idem na misu

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   21.07.2010. u 9:38   |   opcije


Baš je sladak. Jutro svima :)

Autor: crna_boocka   |   21.07.2010. u 9:39   |   opcije


...

Autor: tocka-dvotocka   |   21.07.2010. u 9:40   |   opcije


bemti kolko se žemskih skupilo,idem ulovit nekaj za doručak

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:42   |   opcije


zmajček, treba loviti za večeru, pa je onda doručak već spreman...:-P

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 9:44   |   opcije


pa viš kak sam lijen,,lakše je lavovima,, žemske sve obave

Autor: marned   |   21.07.2010. u 9:45   |   opcije


Jutro, jutro, jutro svima! A ja još uvijek kao ovaj kljovan: ni makac! Samo da mi je nešto pod zub...

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:46   |   opcije


vega, sad da si muško pitala bih te, pod zub ili na zub, ovak ti samo mogu poželjeti velike i čvrste kljove...:)

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 9:54   |   opcije


zmajček, ja sam lavica, ali više volim da on sve obavi

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 9:55   |   opcije


Eh, da sam muško, daily... ne bih se ja kljovama toliko divila! ;-))

Autor: vegavega8   |   21.07.2010. u 9:59   |   opcije


vega, da si muško divila bi se svojim kljovama, a ovak moraš tuđima..:)

Autor: daily1   |   21.07.2010. u 10:09   |   opcije


Dodaj komentar