lako se zubi polome, skup je to špas poslije. jutro, vega!
Autor: mesojeda_palma | 21.07.2010. u 9:08 | opcije
kad te ja uzmem na zub,,hihihihihi
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:11 | opcije
napamet mi pade vampir ernest ili što bi moja malecka rekla- vapilj enet :)))
Autor: antipova | 21.07.2010. u 9:11 | opcije
Jutro, Palmo! Hm, da, ove zubekanje ne izgledaju baš trajno... MOžda napikava samo u mekano?
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:12 | opcije
Jutro, marned, jutro, antipova! Vidim ja, svi bi nešto napiknuli ;-))
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:13 | opcije
takvi smo ujutro,ko ježevi
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:13 | opcije
s njim je naprosto nužno komunicirati moržeovom abecedom.
Autor: juanita_bandita | 21.07.2010. u 9:14 | opcije
jutro curice
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:14 | opcije
ma jadan, pun mu kufer zubekanja. točno bi ih rado više slomio. izgleda mi pomalo rezignirano.
Autor: mesojeda_palma | 21.07.2010. u 9:15 | opcije
neki uspiju napiknuti, neki ne, a neki se tješe da im to nije ni potrebno
Autor: trabunjalo | 21.07.2010. u 9:15 | opcije
marnii, jutro!;)
Autor: mesojeda_palma | 21.07.2010. u 9:15 | opcije
Bog zna kakva je njegova slika svijeta kad mu svako oko gleda na svoju stranu? :)) Dobro jutro!
Autor: debeljuca58 | 21.07.2010. u 9:16 | opcije
Dobro jutro svima! A možda su njemu ti zubi neka vrst uzemljenja? Jerbo, fakat, svako oko gleda svoje, nekak mora znati gdje je sredina.
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:17 | opcije
gleda on žemske na obe strane,,po ljepoti podsjeća na mene,,hehehehe
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:20 | opcije
bil bi čist slatkički..da nema te kljove :)) dobro jutro svima...
Autor: pa_huljica | 21.07.2010. u 9:20 | opcije
Hehe, marned, jesi li se prepoznao? ;-))
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:22 | opcije
Ma tko je lijep, lijep je, pa_huljice! :-)))
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:23 | opcije
imamo isti pogled na svijet,iz ležečeg položaja,,hahahaaha
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:23 | opcije
A čemu ustajati ako nije hitno?
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:24 | opcije
marni...zavaljen u pijesak...:))
Autor: pa_huljica | 21.07.2010. u 9:25 | opcije
sigurno okolo leže žemskinje
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:26 | opcije
Mene više podsjeća na kjeleta...:D
Autor: daily1 | 21.07.2010. u 9:28 | opcije
jedna palmica...vegica...i nešto pahuljica...hehehe
Autor: pa_huljica | 21.07.2010. u 9:28 | opcije
Je, daily, po najavi - odmaja ;-)))
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:30 | opcije
evo i dejlice,moje simpatije iz vrtića
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:31 | opcije
i usput oštri kljove za roštilj...:D
Autor: daily1 | 21.07.2010. u 9:31 | opcije
zmajček, pa to onda i nije dugo poznanstvo, sad smo tek u prvom osnovne...:D
Autor: daily1 | 21.07.2010. u 9:32 | opcije
još mi jednom napiši da se jebe drli pa ćeš završiti s ražnjom u leđima
Autor: shejtanka | 21.07.2010. u 9:33 | opcije
kratko i slatko,,,
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:35 | opcije
vega, jel ovo šta valja za isti budući već i čakalice ima
Autor: shejtanka | 21.07.2010. u 9:36 | opcije
Multikljovan! Ide i za ražnjiče i za ražanj, a ne mora ni čačkati zube, samo posrče što je ostalo na njima.
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:37 | opcije
idem na misu
Autor: andja-pokojnog-kurca | 21.07.2010. u 9:38 | opcije
Baš je sladak. Jutro svima :)
Autor: crna_boocka | 21.07.2010. u 9:39 | opcije
...
Autor: tocka-dvotocka | 21.07.2010. u 9:40 | opcije
bemti kolko se žemskih skupilo,idem ulovit nekaj za doručak
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:42 | opcije
zmajček, treba loviti za večeru, pa je onda doručak već spreman...:-P
Autor: daily1 | 21.07.2010. u 9:44 | opcije
pa viš kak sam lijen,,lakše je lavovima,, žemske sve obave
Autor: marned | 21.07.2010. u 9:45 | opcije
Jutro, jutro, jutro svima! A ja još uvijek kao ovaj kljovan: ni makac! Samo da mi je nešto pod zub...
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:46 | opcije
vega, sad da si muško pitala bih te, pod zub ili na zub, ovak ti samo mogu poželjeti velike i čvrste kljove...:)
Autor: daily1 | 21.07.2010. u 9:54 | opcije
zmajček, ja sam lavica, ali više volim da on sve obavi
Autor: daily1 | 21.07.2010. u 9:55 | opcije
Eh, da sam muško, daily... ne bih se ja kljovama toliko divila! ;-))
Autor: vegavega8 | 21.07.2010. u 9:59 | opcije
vega, da si muško divila bi se svojim kljovama, a ovak moraš tuđima..:)
Autor: daily1 | 21.07.2010. u 10:09 | opcije