BRIZL

22.07.2010. u 0:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ovak se budem sad ošišala

Autor: 0106954   |   22.07.2010. u 0:50   |   opcije


A i boja je dobra.

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 0:52   |   opcije


koji rogonja...bogme ljepe rogove mu nabila voljena

Autor: roman10   |   22.07.2010. u 0:54   |   opcije


oriđiđi

Autor: 0106954   |   22.07.2010. u 0:54   |   opcije


kolko ti romane imaš rogova

Autor: 0106954   |   22.07.2010. u 0:55   |   opcije


pojima nemam to zna bivša

Autor: roman10   |   22.07.2010. u 0:57   |   opcije


Kao prvo, ovo je gđa krava, a rogove ima zato jer se znamo kak ispadne kad se ideš s rogatim bosti.

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 0:59   |   opcije


mislila sam da imaš samo jedan ali vrijedan

Autor: 0106954   |   22.07.2010. u 0:59   |   opcije


Trebalo bi fazonirati frizuricu...da se vide brizle

Autor: juicy-mama   |   22.07.2010. u 0:59   |   opcije


ko zna dal uz rogove ide i takva kosa?

Autor: roman10   |   22.07.2010. u 1:01   |   opcije


Za kosu ne znam, ali ide ovakav papak.

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 1:03   |   opcije


Ovo je angora govedo, buci, buci, buc

Autor: juicy-mama   |   22.07.2010. u 1:07   |   opcije


jest tipično žensko leži a ko bu štalicu spremal valjda isusek

Autor: roman10   |   22.07.2010. u 1:09   |   opcije


Dodaj komentar