ovak se budem sad ošišala
Autor: 0106954 | 22.07.2010. u 0:50 | opcije
A i boja je dobra.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 0:52 | opcije
koji rogonja...bogme ljepe rogove mu nabila voljena
Autor: roman10 | 22.07.2010. u 0:54 | opcije
oriđiđi
Autor: 0106954 | 22.07.2010. u 0:54 | opcije
kolko ti romane imaš rogova
Autor: 0106954 | 22.07.2010. u 0:55 | opcije
pojima nemam to zna bivša
Autor: roman10 | 22.07.2010. u 0:57 | opcije
Kao prvo, ovo je gđa krava, a rogove ima zato jer se znamo kak ispadne kad se ideš s rogatim bosti.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 0:59 | opcije
mislila sam da imaš samo jedan ali vrijedan
Autor: 0106954 | 22.07.2010. u 0:59 | opcije
Trebalo bi fazonirati frizuricu...da se vide brizle
Autor: juicy-mama | 22.07.2010. u 0:59 | opcije
ko zna dal uz rogove ide i takva kosa?
Autor: roman10 | 22.07.2010. u 1:01 | opcije
Za kosu ne znam, ali ide ovakav papak.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 1:03 | opcije
Ovo je angora govedo, buci, buci, buc
Autor: juicy-mama | 22.07.2010. u 1:07 | opcije
jest tipično žensko leži a ko bu štalicu spremal valjda isusek
Autor: roman10 | 22.07.2010. u 1:09 | opcije