... jooooooj vega, svaki ti dao!! predivne fotke.... lijepi pesonja

Autor: Bageera   |   22.07.2010. u 8:52   |   opcije


pred svojim psom ne smijem ni izreći tu groznu riječ, odmah krene natraške pod krevet... he he

Autor: debeljuca58   |   22.07.2010. u 8:53   |   opcije


a moja pesica zaboravi sve čim čuje riječ "keksić"...
;)

Autor: Bageera   |   22.07.2010. u 8:54   |   opcije


Je, i moj ima vrlo bogat vokabular poželjnih i nepoželjnih riječi. Kuži ih čak i na engleskome!

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 8:54   |   opcije


Kod mene je hit "loptica"; i obožava mobitel - "Možda je netko izvuče van, pa idem i ja, idem i ja!" :-)))

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 8:56   |   opcije


odoh sad s njim van.... već je i vrijeme... prije nego mu se šapice zakelje za uzavreli asfalt..

Autor: debeljuca58   |   22.07.2010. u 8:57   |   opcije


moja ima sreću da je s nama u kući... a na veliko dvorište izađe kad god hoće...
zadnjih par dana pjevamo zajedno... ja zavijam, ona me prati.... vrlo je talentirana za duete.... :)

Autor: Bageera   |   22.07.2010. u 8:59   |   opcije


Joj, ja se još moram razbuditi... Mi ćemo van mokri, doslovce - istuširam i sebe i njega pa se sušimo u šetnji.

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 8:59   |   opcije


Ma nemoj reći, Bageera! Viš, viš, možete se prijaviti u neki talent-show. Moji (pas i mačka) vole plesati sa mnom :-))

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 9:00   |   opcije


eee vega.... ne... mi smo umjetničke duše... u svom talentu uživamo privatno, ne želimo se prodati
:)

Autor: Bageera   |   22.07.2010. u 9:01   |   opcije


ja brundam ko medvjed,,,jutro cure

Autor: marned   |   22.07.2010. u 9:05   |   opcije


Jutro, brundo! :-))

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 9:11   |   opcije


dobro jutro :-)
već je pretoplo za šetnju :(

Autor: mumu   |   22.07.2010. u 9:36   |   opcije


Jutro, mumu! Ah, onda neće biti šetnja, nego higijenska ophodnja ;-))

Autor: vegavega8   |   22.07.2010. u 9:41   |   opcije


Dodaj komentar