... jooooooj vega, svaki ti dao!! predivne fotke.... lijepi pesonja
Autor: Bageera | 22.07.2010. u 8:52 | opcije
pred svojim psom ne smijem ni izreći tu groznu riječ, odmah krene natraške pod krevet... he he
Autor: debeljuca58 | 22.07.2010. u 8:53 | opcije
a moja pesica zaboravi sve čim čuje riječ "keksić"...
;)
Autor: Bageera | 22.07.2010. u 8:54 | opcije
Je, i moj ima vrlo bogat vokabular poželjnih i nepoželjnih riječi. Kuži ih čak i na engleskome!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 8:54 | opcije
Kod mene je hit "loptica"; i obožava mobitel - "Možda je netko izvuče van, pa idem i ja, idem i ja!" :-)))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 8:56 | opcije
odoh sad s njim van.... već je i vrijeme... prije nego mu se šapice zakelje za uzavreli asfalt..
Autor: debeljuca58 | 22.07.2010. u 8:57 | opcije
moja ima sreću da je s nama u kući... a na veliko dvorište izađe kad god hoće...
zadnjih par dana pjevamo zajedno... ja zavijam, ona me prati.... vrlo je talentirana za duete.... :)
Autor: Bageera | 22.07.2010. u 8:59 | opcije
Joj, ja se još moram razbuditi... Mi ćemo van mokri, doslovce - istuširam i sebe i njega pa se sušimo u šetnji.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 8:59 | opcije
Ma nemoj reći, Bageera! Viš, viš, možete se prijaviti u neki talent-show. Moji (pas i mačka) vole plesati sa mnom :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 9:00 | opcije
eee vega.... ne... mi smo umjetničke duše... u svom talentu uživamo privatno, ne želimo se prodati
:)
Autor: Bageera | 22.07.2010. u 9:01 | opcije
ja brundam ko medvjed,,,jutro cure
Autor: marned | 22.07.2010. u 9:05 | opcije
Jutro, brundo! :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 9:11 | opcije
dobro jutro :-)
već je pretoplo za šetnju :(
Autor: mumu | 22.07.2010. u 9:36 | opcije
Jutro, mumu! Ah, onda neće biti šetnja, nego higijenska ophodnja ;-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 9:41 | opcije