BEZ SMAJLEKA, jer smo se sinoć opet namučili
Ovdje su bile naše slike bez smajleka, ali neki bivši iz nekih bivših života nisu dovoljno stabilni u svojim sadašnjim životima, te ih ne želimo pozivati da destabiliziraju naše. Šteta! :-((
22.07.2010. u 12:47 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
To se licko pivo pilo :) hebes heineken
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 12:51 | opcije
Velebitsko, Tomislav i Heineken, kako tko.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 12:52 | opcije
auuu, ovaj "momak" je, al baš ono, "blažen među ženama"
Autor: mesojeda_palma | 22.07.2010. u 12:53 | opcije
Svi su iskričari ili?
Autor: Malnarova_nocna-mora | 22.07.2010. u 12:53 | opcije
srednja slika plavuša koja stoji je?
Autor: Bori-se | 22.07.2010. u 12:53 | opcije
Svi su Iskričari... Čekte malo, napisat ću ispod slika tko je tko.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 12:54 | opcije
Plus za one koji su Licko izabrali :)))
A jel' imaju kasačkog?
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 12:54 | opcije
Neće biti.:)
Autor: Malnarova_nocna-mora | 22.07.2010. u 12:57 | opcije
Jedini ja komnetiram izbor piva? Hoce to s godinama ...
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 12:58 | opcije
Izabrali smo iz vrlo uskog izbora, ali štaš... Marned i ja smo pili rezano.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 12:58 | opcije
Aaaaaaaaaaaaaaaaa... Kako tugujem...
Autor: BrightSideOfLife | 22.07.2010. u 12:58 | opcije
Što je, noćna moro, kaj neće biti?
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 12:59 | opcije
od 100 glasa glasa čuti nije.... hahaha.... BAŠ STE SVI LIJEPI, S_V_I !!!
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 12:59 | opcije
Ne brini, Brightice, uskoro će repriza :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 12:59 | opcije
(šteta, ne pijem pivo :)))
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:00 | opcije
Pa, ja nestrpljivo čekam kritike - nisam još ništa čula o nosevima, laktovima, očnim kapcima... Mislim, kad idem korigirati, da onda popravim sve u jednom cugu, ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:00 | opcije
... i još k tome ... h_r_a_b_i !!!! ...(s mog gledišta)
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:02 | opcije
baš ste svi..slatkički :))
Autor: pa_huljica | 22.07.2010. u 13:02 | opcije
Super sličke! I svi ste nekak simpa :))
Autor: tocka-dvotocka | 22.07.2010. u 13:02 | opcije
a fine boje. ove zelene.
ma meni su samo žene lipe. ja još lipo muško nisam vidila u životu
Autor: -baricapuca | 22.07.2010. u 13:02 | opcije
*r ... mi fali ... (a nisam kjele) ..
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:03 | opcije
lijepi pozdrav iz pokrajine feredža!:))
Autor: juanita_bandita | 22.07.2010. u 13:03 | opcije
drugi put zovi kad se pije i jede
Autor: Bori-se | 22.07.2010. u 13:03 | opcije
Pa, iskreno, ja mislim da je žalosno to što za objavljivanje ovakvih fotki stvarno TREBA hrabrosti. Ali, eto, zajedno smo jači i kuražniji :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:06 | opcije
buci fakat si dobra pićka, na prvoj sliki..... a ne trečoj.... hihihi, malo manje.
Autor: VladekSex | 22.07.2010. u 13:07 | opcije
Hvala svima na komplimentima i pozdravima! :-)) (Još uvijek čekam kritike - pa gdje su? Valjda ih ubila vrućina...)
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:07 | opcije
... iskrica bez feredža :))))... a zelena,... fino uz slova baš :)))
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:07 | opcije
vega... dobro ti stoji crna kosa,bolje nego plava.
Autor: VladekSex | 22.07.2010. u 13:08 | opcije
hehehe... a sused ti si u kurcu ama na baš svakoj sliki...
Autor: VladekSex | 22.07.2010. u 13:10 | opcije
svatko ima neke razloge zašto da ili ne staviti slike ... moji su, npr., vrlo pragmatični.. djeca i njihova promišljanja, a to mi je jedino važno, za sav ostali svijet me boli briga...
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:10 | opcije
Ma nek budu i feredže ako nekome dobro stoje! ;-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:11 | opcije
...sused, moraš pot hitno menjat ovu jebenu majicu.... jebote, kolko ima več godina?!
Autor: VladekSex | 22.07.2010. u 13:11 | opcije
Vladek, možda sam u tvojim snovima bila plavuša, ali u stvarnosti ama baš nikada. Probudi se!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:11 | opcije
tako se da.. muciti:))
Autor: _myra_ | 22.07.2010. u 13:12 | opcije
jebote...buci, prikovo mise pogled za tvoju prvu sliju... zapravo za naznaku tvoji petki...
Autor: VladekSex | 22.07.2010. u 13:12 | opcije
...aukurac vega, ćovijek more sanjat kaj got oče.... i kvit.
Autor: VladekSex | 22.07.2010. u 13:13 | opcije
Myra, evo, mi smo se uhvatili u koštac s brizlom sa žara punim žarom i junačkim želucima!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:14 | opcije
tako je zarazan vaš osmijeh..:)))))
Autor: ema-emily | 22.07.2010. u 13:14 | opcije
svaka čast na hrabrosti i objaviti slike na ovom portal... svi ste krasni, stvarno, jedino Nicci malo premršava:D
Autor: mefisto6 | 22.07.2010. u 13:14 | opcije
juuuhuuuu, jel se to jucy vratila iz tuđine?
marni, bokić, još nosim onakve bapske halje, hi, hi
vega, tebe se prepozna po okama, živjela ti nama svima
pozdrav plavuši i bucki iako ih ne poznajem
Autor: klasa_optimist | 22.07.2010. u 13:16 | opcije
svaka cast na hrabrosti,. no otkrivate toplu vodu,. ovdje su nekada ovakve stvari bile "normalne",. kaj ne myra?;)
Autor: PreacherMan | 22.07.2010. u 13:16 | opcije
A, kaj vam je juicy donijela iz Avmerike....;)
Bocka, imaš jaaako lijep osmijeh...:)
Autor: daily1 | 22.07.2010. u 13:17 | opcije
Mah-mah novopridošlima, komentar Preachu: želim da takve stvari PONOVNO budu normalne, jer JESU NORMALNE.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:18 | opcije
vega, mislila sam na ''feredže'' tipa onih smajlića koje si prije crtala, ''virtualne feredže'', a sad ih nema, a ja sam uvijek za lice i skidanje ovih ili onih pokrivala... to sam mislila ''Iskrica bez feredža'' :))
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:18 | opcije
I nitko ne mora biti maneken/ka da bi se veselio, bio drag i simpatičan i voljen. Haug!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:18 | opcije
Petra, ono je bio štos... a i veće društvo, jednostavno nisam imala vremena od svakoga tražiti dozvolu.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:19 | opcije
oooo,. od tog "normalnog" sam vremenom lagano odustao,. previse se tu nenormalnih stvari dogadja da bih si dopustio da mi se jos i slike nalaze na netu,..
Autor: PreacherMan | 22.07.2010. u 13:20 | opcije
mefisto, jest, to što kažeš,.. Nicci bi možda trebalo malo uhraniti, pozvati na neki ručak, večere, i tako... (bemti iskričare, sve im treba crtati)
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:21 | opcije
Kad ljudi kasno otkriju internet, nije im baš jasno što znači pojam privatnosti i koliko su neke stvari bitne. Oni koji su na netu 15-ak godina sve su već naučili... Oni koji nisu tek će naučiti.
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:22 | opcije
A, človek u bijeloj maici je mam pobegel kad se nicci naguzila....:D
Autor: daily1 | 22.07.2010. u 13:22 | opcije
tak'je fors
Autor: PreacherMan | 22.07.2010. u 13:23 | opcije
A, kak je tek zmajček raširil krila...:D
Autor: daily1 | 22.07.2010. u 13:24 | opcije
Ajde vrit, ptice zloguke! Pa što je najgore što se može dogoditi? Svi sa slike su slobodni, samostalni ljudi, bez ikakvih zapreka za druženje i/ili seks. Pa sve da mi netko zmontira glavu na neko golo tijelo, može mi puhat u rit, jerbo me zabole.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:24 | opcije
hej, prich, ma ja ti uvijek vjerujem da dobro pobjedi zlo ma u kojem obliku se pojavi:) i sjetim se cesto svega od nekada davno i svih onih nickica i nickova i provoda, i ma svega:))
Autor: _myra_ | 22.07.2010. u 13:25 | opcije
sve ok,. i mi smo bili i neki su jos uvijek, ali osobno to vise ne bih ponavljao
Autor: PreacherMan | 22.07.2010. u 13:27 | opcije
Što je najgore što se može dogoditi? Bolje da ne znaš. Prva stvar koju se na internetu treba naučiti: korištenje pravog imena (ili njegov zapis bilo gdje) ne dolazi u obzir. Druga stvar: slike ne treba stavljati nigdje. (Ja imam jednu na Fejsu na kojoj uopće ne sličim na sebe, tako da me nitko ne može prepoznati vani na cesti po njoj.)
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:28 | opcije
myra ti ostala ko "amelie",. nis'se nije promjenilo:)
Autor: PreacherMan | 22.07.2010. u 13:30 | opcije
Pa dobro, fors, objasni zašto - evo, fakat ne kužim čega bih se to trebala bojati. Uostalom, ime i prezime su mi na netu već godinama, i to po službenoj dužnosti, skup sa slikom, opet po službenoj dužnosti.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:31 | opcije
Fors je u 100% u pravu. Ima puno vise razloga zasto ne nego zasto da.
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 13:31 | opcije
Da te pošaljem frendici koja je silovana zato što se jednom zajebala pa joj je Google spojio ime i prezime s nickom na jednom forumu?
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:32 | opcije
Ili da te pošaljem frendu kojemu su lijepo lopovi očistili kuću dva sata nakon što je na Fejsu napisao da ide na tulum?
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:33 | opcije
a vucica dlaku mijenja, al' cud nikada:)) vidim da rasprava ide u nekom drugom smjeru, treba biti oprezan kao i u svemu, ali dat si oduska zabavi i dobrom druzenju nekada nije na odmet:)
Autor: _myra_ | 22.07.2010. u 13:35 | opcije
Divni ste....a to da se trebate bojati???.svasta ,hahhahaa kamera me prati cijeli dan i niko se ne zapita;bojis li se ti mala ,jeli ti neugodno da ne mozes nos pocesati kad te zasvrbi?!....Trebaju se bojati oni koli naznaju ovaj osmjeh cijeniti u njemu toliku toplinu ljudskosti osjetiti....zivjeli.
Autor: mani-price | 22.07.2010. u 13:35 | opcije
lijepo...
Autor: lav-ca | 22.07.2010. u 13:35 | opcije
forsaken, uopće se ne slažem s tobom.. to što pričaš vrijedi možda za neko prošlo vrijeme (internet u povojima), a u budućnosti to više neće vrijediti i ne vrijedi... zato što takvo skrivanje identiteta nema i neće imati smisla... ako želiš biti anoniman, ne idi na internet nikako, ... to ti je pravilo za budućnost ..
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:36 | opcije
Mislim da su to vrlo ekstremni primjeri, fors. A obje nevolje se mogu dogoditi i bez posredovanja neta. Zato treba imati suzavac i dobre brave i da, slažem se, ne obavještavati nikoga da je kuća prazna.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:36 | opcije
u ovo vrijeme globalizacije, svatko te može snimiti bilo kad i gdje, i staviti te na internet... nema više zaštite, svi smo mi registrirani i obilježeni. A ovo što se dogodilo tvojim frendovima, može se dogoditi i bez virtuale, jer kriminala ima svagdje. Naravno samo glup čovjek stavi na fejs da ga nema kući...
Autor: mefisto6 | 22.07.2010. u 13:37 | opcije
jooooooj culi foksana.....po tvojoj teoriji ljudi bi trebali zivjeti u cetiri zida i samo klimati glavom......da im se sta ne desi..
Autor: mani-price | 22.07.2010. u 13:37 | opcije
Ooo, vidi, vidi, pa mani-price je Samane, tko bi rekao?
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:38 | opcije
Između života u strahu i rizika slobode uvijek biram ovo drugo! Internet je danas oruđe slobode, druženja i jednostavno svega, posla, zabave, što god hoćeš... I zaista ne vidim kako bih zaštitila privatnost ako se uopće njime služim. Jerbo, netko će uvijek imati znanja i volje. Jednom već rekoh, grad ne sudim po smetlištu.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:40 | opcije
Pa zasto onda ne stavite slike u profile?
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 13:40 | opcije
Tak je, mefisto - pa ja sam na telki bila bar 10-ak puta sasvim nehotice i bez privole. Pa kaj onda?
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:41 | opcije
imas premium??....znala sam
Autor: mani-price | 22.07.2010. u 13:41 | opcije
Jelenu, pogledaj nam profile.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:41 | opcije
Mislim da je jedino marned trenutno izbrisao slike, jer smo mu rekli da je stavio baš najgore koje ima.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:42 | opcije
lijepe slikice i naravno simpatično društvo....samo tako :))
Autor: ri_iskrica_44 | 22.07.2010. u 13:42 | opcije
...je,stvarno vam je bilo teško:DDDD
Autor: labrador1974 | 22.07.2010. u 13:42 | opcije
Internet je jebeno zlo, i što vrijeme više prolazi (i što ljudi postaju gluplji), to će biti veće zlo s puno više problema. Pamet u glavu.
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:42 | opcije
Ne, nemam nikakav premium, nego je bilo itekako jasno da se tamo radi o lažnom profilu - a pogotovo ako se netko zajebe pa piše na drugim nicku identičnim stilom i ljude krivo zove na identičan način.
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:43 | opcije
zaustaviti ovu jureću globalizaciju je nemoguće, dakle, ljudima preostaje da promijene sebe ako žele opstanak, napredak, ..u svakom pogledu će se morati mijenjati... i onda nema frke :)
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:44 | opcije
veni vidi ,,, nici se baš namistila nifomanski marned pari iz nekih porno stavova tko sam ja ??? jusi je baš simpa vidi se u očima da je super lik
Autor: dojdimividimeuzmime | 22.07.2010. u 13:45 | opcije
sta ti znas gdje sam ja lazna a gdje istinita??
Autor: mani-price | 22.07.2010. u 13:45 | opcije
hja, lijepo rečeno, grad se ne sudi po smetlištu, sva su ista. no, ovakva su prepucavanja uglavnom ko pjevačko društvo, virtuala i niš osim virtuale. gadno je kad ti se netko počne petljat u osobni život, posao, i takve stvarčice.
sve ostalo je pjevačko društvo "štiglic"
Autor: klasa_optimist | 22.07.2010. u 13:45 | opcije
Internet je sloboda ! i koji se slobode ne boje, vole ga !
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 13:47 | opcije
O internetu kao slobodi mogu pričati samo oni koji su čak došli nakon "hoću internet" generacije i otkrili ga u zadnjih nekoliko godina. Pamet u glavu, slušaj starije, pametnije i mudrije.
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:50 | opcije
Baš vas je lijepo vidjeti...i zavidim vam:-))
Autor: azurna_kuglica | 22.07.2010. u 13:52 | opcije
Super ste!!!!Bavim se mišlju da objavim slike i naših susreta ali ne smijem bez njihovog odobrenja :)
Autor: Neidentifikovana | 22.07.2010. u 13:54 | opcije
aziurna kad čemo se mi slikati u nočnom kupanju doli na žnjanu pa nek puknu oni od zavisti
Autor: dojdimividimeuzmime | 22.07.2010. u 13:54 | opcije
Mucho...vragolane jedan:-))
Autor: azurna_kuglica | 22.07.2010. u 13:55 | opcije
Joj, ne da mi se više mrgudati s tobom, fors! Svatko ima svoje stavove i to je OK. Nuklearna energija isto tako i liječi i uništava, kao i genetski inženjering, a mogla bih nabrajati sve dok ne poplavim... Znam samo da danas više nitko ne odbija transfuziju ako krvari, a nekad se to smatralo vražjim poslom. I da, znam, transfuzijom možeš dobiti hepatitis ili aids, je, je, tako je... :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:57 | opcije
a izgledate ko na nekom sindikalnom putovanju iz osamdesetih....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 13:58 | opcije
osim vege, ona izgleda posebno....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 13:58 | opcije
Pa, ne bi bilo loše malo usporediti dojmove s ovakvih "radnih akcija" - treba uvijek proširivati vidike, a osobito jelovnike, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 13:59 | opcije
Facepalm na analogiju s transfuzijom... No dobro, naučit ćete. Nažalost.
Autor: forsaken | 22.07.2010. u 13:59 | opcije
Ne, necu ni ja nametati svoj stav (koji je identican forsovom) ali znam da sam u pravu i ne priznajem niciji drukciji. Jel' tako vega? ;)
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 14:01 | opcije
...ko leti vrijedi ko ne leti....ide u onih 3%(patologija),super fotke:)
Autor: labrador1974 | 22.07.2010. u 14:02 | opcije
Pa, nije tako, Jelenu - ja ne odustajem od svojeg stava, ali ni ne očekujem da fors mijenja svoj. Iako donekle zamjerim kad netko daje upozorenja bez argumenata i bez naputaka kako izbjeći rizike. Silno mi je mrsko čuti "Ja ZNAM, ali ti neću reći". Ima nečeg zlobnog u tome, zar ne?
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:09 | opcije
dosta sam vas nahvalila, a sad malo pokude.. vega, netočno ... 3. slika: iscrpljeni boocka i marned. ŽEDNI, A NE ISCRPLJENI, ja tu ne vidim iscrpljene..
Autor: Petra-a-stijena | 22.07.2010. u 14:10 | opcije
Oooooo, Drmaxšče, što si ti danas ulovio? Ajd da vidimo slike!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:10 | opcije
Petra, na toj slici su se već fest oznojili - viš da je samo lepinja ostala na tanjuru :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:11 | opcije
..100,giggle giggle:)
Autor: labrador1974 | 22.07.2010. u 14:12 | opcije
Vega, covjek je dao dva primjera koja ste mu popljuvali. Nitko ne zeli crncu objasnjavati da je crn.(Bez ikakavih rasistickih pobuda, molim lijepo)
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 14:15 | opcije
Jeah, konačno smo i ovo doživjeli - različite, pa i suprotstavljene, ali odreda ZDRAVE komentare iskričarskih fotki!!! :-)))
Autor: BrightSideOfLife | 22.07.2010. u 14:17 | opcije
petra...pojma nemaš kolko si u pravu.... oni su JOŠ žedni, iako izgledaju pomalo umorno....hihihi.
Autor: VladekSex | 22.07.2010. u 14:18 | opcije
Pozdrav od mene i JakoOzbiljnog! Mi upravo došli s pivice, ali spremni za buduća druženja (može i uz gemište). Pusa svima, prelijepi ste!!!!!
Autor: debeljuca58 | 22.07.2010. u 14:19 | opcije
Ispravak, Vladek: oni su UVIJEK žedni, čak i kad su JAKO umorni :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:20 | opcije
Jelenu, nismo ih popljuvali, nego sam rekla (ne vidim množinu) da su ekstremni i da ne vidim kako je točno net pridonio: mene može bilo tko napasti dok idem npr. na posao, ne mora me zato naći na netu, a pričati da ti je stan prazan je glupost u svakoj prilici - to ljudi izvale u dućanu, kafiću i poslije se gorko kaju. Ja bih radije čula KAKO SE ZAŠTITITI, a da to ne znači ODUSTAJANJE od interneta.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:22 | opcije
Je, Brightice, viš da je svašta moguće na Iskrici ;-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:23 | opcije
Debeljuco i Ozbiljni, pozdrav i vama, nema frke, svaka izlika je dobra za druženje. Uostalom, zovite i vi kad vam dođe :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:24 | opcije
"Jeah, konačno smo i ovo doživjeli" ,.. hmm, pa svaki put to izazove pozitivne, negativne pa i suptrostavljene komentare,. pace gomilu takvih:)
trebalo bi provesti sociolosko istrazivanje o istom:)
Autor: PreacherMan | 22.07.2010. u 14:26 | opcije
Decki, decki...tko umije, njemu dvije...to bi bio marni, a u ovom slucaju nisu dvije, nego cetiri...hihihi
Autor: juicy-mama | 22.07.2010. u 14:37 | opcije
Ček, kae ovo kult roštilja?! Isssse, kak ste svi ružni, debeli i nesavršeni, za popizdit :D
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 14:39 | opcije
Vega, kako se zastiti? Prvo prihvatiti cinjenicu da mnogi ne razlikuju RL od ovoga. I da se poistovjecuju. I ne davati im povoda da "mapiraju" svoju sliku o sebi odavde sa realnim situacijama realnih ljudi (u sto spadaju i ove fotke). Od negativnog ponasanja se stitis tako da ne dajes povoda. Kao sto se od lopova ne mozes zastiti tako da ukines lopeve vec da ne ostavljas otvorena vrata stana.
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 14:41 | opcije
Je, boocka, a pogleš ih, svinje debele veprovske, opet žderu, sramota!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:48 | opcije
Loše fotke.Sad će nas zvati "kult lepinje"
Autor: nicci | 22.07.2010. u 14:49 | opcije
Ne vide se brizli.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 14:50 | opcije
Aaaahahaha, nicci..kult lepinje :D
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 14:51 | opcije
Jelenu, cijenim komentar. I da, čak se i slažem. Vidiš, ja sam uistinu bila oprezna, maksimalno koliko sam znala, a ipak su moje ime i prezime procurili upravo na ovaj portal. Jerbo sam, jebiga, poznavala nekoga, ili upoznala nekoga, i taj netko je lanuo, ili je bio/bila zloban... Tko će znati. I to me oslobodilo. Dogodilo se, i sad je to to. Ipak, napominjem, zbog posla već 10 godina imam ime, prezime, titulu, zaposlenje i SLIKU na netu. I nikom niš. Iako bi moglo biti. Ako bude, bar će policiji biti lakše tražiti, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:51 | opcije
Pa da.Samo čekaj.Buš vidla;)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 14:51 | opcije
juicy=mmm lijepe oke ..boocka=prava slatkica..vega=simpa...nicci=lijepa guza..
Autor: kukavicakuka | 22.07.2010. u 14:51 | opcije
Haha, nemreš vjerovat da nas još nitko nije popljuvao dosad. Kukavice, hvala :D
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 14:54 | opcije
Baš je dobro što smo našli pivnicu u kojoj uz pivo dobiješ lepinje gratis:)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 14:57 | opcije
Ma i dalje je kult roštilja - brizla je na roštilju prošla termičku obradu, jel' tak? I jako, jako brzo planula :-)))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:57 | opcije
Ajme, još nas i HVALE!!! Kukavicekuka, hvala, hvala, hvala :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 14:58 | opcije
Vega, izgleda da su fakat čuda moguća :D
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 15:01 | opcije
Da, vega. Ali nisi ti vecina. Mnogi nisu u stanju boriti se sa takvim stvarima. I treba im pomoci.
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 15:01 | opcije
Pa, klanovi i sekte obično vjeruju u neka čuda; a onda se ova i DOGODE :-)))))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:03 | opcije
keljenje ' sličica' je zapravoo pokušaj obrane duha kolektiviteta, pri čemu se svako podsjećanje na "privatnost" i pojedinačnost smatra činom skarednosti.........Iskrica Party je svojevremeno znala okupiti impresivan broj ljudi.....nakon raznoraznih nepodopština priča se sama od sebe ugasila(što čeka i vas)....ljudi su shvatili kako ovdje postoje, može ih se i osnovati, klubovi( ljubitelja objavljivanja identiteta,fotki etc) i kako je zaista zgodno družiti se u njima(stvar afiniteta) a 'meni' i 'meni različitima' ostaviti Blog Iskricu 'as it is'.......elemkae Iskrica Blog nikad nije bila niti će biti 'Farma'....niti u smislu sudionika 'Farme' niti u smislu čitatelja/gledatelja.......nije koncipirana ni kao Fejs... uvijek je bila i ostat će, ponovit ću, "teatar" popularne žudnje i fantazije, prostor u kojemu se otkrivamo i skrivamo , mjesto na kojem se poigravamo vlastitim identitetima, gdje smo simbolički proizvedeni i reprezentirani, i to ne samo onima koji nas "čitaju" nego ponajprije nama samima......
Autor: tooldforshit | 22.07.2010. u 15:05 | opcije
Misliš da će se izrađivati totemi s našim likom?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:05 | opcije
Hm..zgodno mišljenje.Iako...stvar prestane funkcionirati tako s prvom kavom.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:07 | opcije
Jelenu, ajmo sastaviti upute! I zvjezdicama označiti kad ne vrijede... jerbo, zaista neće vrijediti onog trena kad nam se netko svidi, a tko nam se sviđa uvelike ovisi o našoj mentalnoj konstituciji. Evo, ja sam se punih godinu dana sastajala s Iskričarima tako da je netko uvijek imao moj broj, nazivao svakih pola sata, pa čak i sjedio u istom kafiću. Fizički nisam nadrapala, ali sam imala vraških neugodnosti, unatoč svemu. Jer mi se, jebiga, ljudi SVIĐAJU; jer uvijek prvo vidim VRLINE, a tek onda mane.
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:07 | opcije
Nicci, mene još uvijek kopka onaj escajg... A i ostale komercijalne zamisli. Morat ćemo angažirati najuspješniju Iskričarku - triplicu - da nam sve to plasira na tržište. Inače, jebeš ti toteme i idolatriju, tko se još obogatio od molitve ako nije imao komercijalu?!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:10 | opcije
Totemi? (bucka se smije i usput lupa nogama po podu od smijeha) :D
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 15:10 | opcije
hehehehe....
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:11 | opcije
Ja želim liniju jeftinih ručnika u živim bojama.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:12 | opcije
"Nicci ručnicci"
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:12 | opcije
samo ću reć jednu stvar nicci...razočaran san i pozon...i koson i noson...i usne su ti tanke i nisi više ko pipi...morala je vega stavit tvoju sliku....ako je ona greza, jel mora moje sanje razbijat......
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:13 | opcije
Jbt...je ova boocka lijepa...
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:13 | opcije
prepuštan te lokici....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:14 | opcije
Odi vrit, hahaahahaa :D
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 15:14 | opcije
hehehe...eto ti sad:)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:14 | opcije
pa nek ti on piva ode o svom kurcu....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:15 | opcije
A pogle marneda, ha? ČETIRI komada je zgrabio! ČETIRI! I još mu je mobitel zvrndao cijele večeri! I sad nitko niš o njemu. Bijednici zavidni...
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:15 | opcije
Aj ne pizdi.Uživo sam ljepotica.Vjeruj;)Nemam pojma šta mi bi jučer.Biće nisam pila dovoljno.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:15 | opcije
@nicci, stvari ne prestanu funkcionirati s prvom kavom. Vjeruj, znam sto govorim ;)
@vega, fyi, ima svakakvih iskustava. Od pred godinu, dvije ili pet. Vidi sto napsiah nicci ;)
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 15:16 | opcije
I...nije moj nos velik...nego su njihovi mali.Ljudi...kako vi dišete, mišamu?!
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:16 | opcije
neželin vidit više nijednu ženu o kojoj javno sanjan...ni na slici, ni uživo....ni u rodu, ni u domu mome.....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:16 | opcije
je nos ti je velik i tanak i špicast....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:18 | opcije
A jebga.Sanjaj večeras da sam ga operirala:)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:19 | opcije
neću....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:19 | opcije
i zašto imaš masku za ronjenje na glavi....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:20 | opcije
Aj...budi drug.Nije teško.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:20 | opcije
Hahhahaha!
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:20 | opcije
Oš sanjat da ronim?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:21 | opcije
Nicci, nisam bas sve pratijo, ali nisam zamijetio da je itko tvoju guzu iskomentirao? ;)
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 15:21 | opcije
Ono...neoprensko odijelo...maska...ha?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:21 | opcije
Drmax, nemaš pojma, ženska je komad i pol.
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 15:22 | opcije
Zašto meni javno govore samo da sam "simpa"? Ali, evo i jedan pvt :-))): "Haha, faca ti je ispala dobrocudno, bas dobrocudno....i bas zato
jebozovno, bas cudno, zar ne :)?"
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:23 | opcije
Hahahahahah!Zgodno.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:24 | opcije
Bilo bi zanimljivije vidjeti kaj si mu otpisala :))))))
Autor: JelenLopatar | 22.07.2010. u 15:24 | opcije
crna udovice...nema potrebe da je braniš...ima ona jezik, poduži....a ja ću odlučit ko je komad...a ko je pol....jasno....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:25 | opcije
"Pa zar jebozovnost mora biti zloćudna??? Zaboga!
:-)))))))))))))))))"
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:25 | opcije
vega, ljudi ti pišu da si simpa...zato jer su pristojni...a pošto ja nisan...reći ću ti nisi ni simpa....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:25 | opcije
Crna udovica?! Buaaaaahahahah :D
Jesu to one kaj ubiju mužjaka nakon parenja? Baš zgodno, zapravo.
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 15:26 | opcije
Ma znate kaj? Dosta priče, moramo pozvati lilac_girl k nama u društvo. Da nam malo digne prosjek. A?
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 15:27 | opcije
ne to su one šta se šišaju na teću i oblače u crno, da budu drugačije od drugih....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:27 | opcije
Aj ne pizdi i sanjaj da si mi stavio periku i jastuk preko glave.Mašte malo...mišamu.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:27 | opcije
Tako je, boocka! Vidjela sam da proučava moj profil, pa čemu da se muči naslijepo :-))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:28 | opcije
Drmaxšče, nisi tako mislio dok si mi pisao erotske poruke, zar ne? Pitam se, pitam, što li je promijenilo tvoje mišljenje? Ili nije? Možda je jebozovnost zaista ANTIPATIČNA?
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:29 | opcije
nemogu...uvik će mi tvoje špicasto lice bit isprid očiju...da ga vrićon od kunplira...pokrijen....za kurac....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:29 | opcije
Krepat ću od smijeha :D
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 15:29 | opcije
ne kažen ja da te nebi jeba...nije majka rodila žensko, koje ja nebi jeba....znači pička nije ružna, faca je......
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:30 | opcije
A poster neki preko lica?Masku?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:30 | opcije
i jel se ti to stvarno pokušavaš prodat pod jebozovnu....pa jebozovnije su kumice s placa.....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:31 | opcije
Aj ne budali.Nisam ružna i kvit.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:31 | opcije
@ nici jedino šta bi mi odvratilo pozornost je poster s fredi krugeron....priko tvoga lica...
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:32 | opcije
A jebozovnost nije ono što gledamo u pornićima, Drmakše.Da je samo to...rijetki bi se jebavali.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:32 | opcije
lipa si...ko tumor...
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:32 | opcije
Hvala:)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:33 | opcije
ti mi objasni, šta je jebozovnost...sav sam se pretvorija u uho....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:33 | opcije
Pa kumice s placa su najjebozovnije žene na svijetu, idealne, svima poželjne, hraniteljice i odgojiteljice, sve u istom liku. HVALA, O, HVALA TI NA KOMPLIMENTU, Drmaxšče! :-))))))))))))))) Odma ću se projebati bez kompleksa, zadrške, a možda čak i zaštite!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:34 | opcije
Kratka suknja i drečava potkošulja?:D
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:34 | opcije
vega s čin, s krastavcem...
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:35 | opcije
Ma jock, Drmaxšče, to ti koriste ove ogorčene kojima treba malo kiseline. Ja ti volim meseko :-)))))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:37 | opcije
Jbt...kako to opisati?Netko ti je napet ili nije.Nikad mi netko nije bio napet samo zato što je lijep ili zgodan.Naravno...to budu preduvjeti da nekog uopće poželiš upoznati....sanjati...(hehehe)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:37 | opcije
Malo mi je žao što su ti se rasuli snovi:( Oš me bar ponekad sanjat?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:38 | opcije
Kvartalno?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:38 | opcije
Jednom godišnje?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:38 | opcije
Iz profila?Grčki je da nemre bit grčkiji:)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:39 | opcije
Nicci, nemoj, imaj milosti! Nemre on to... komplicirano mu je :-((
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:41 | opcije
Odeš u drugu sobu i čuješ kako dišem...Može li romantičnije?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:41 | opcije
Ja sad moram nešto mesnato... Nemrem više!
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 15:42 | opcije
Ajd:)baj!
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:42 | opcije
neću i gotovo....a ova vega, baš je podla, osim šta je ružna....morala je tvoju sliku stavit....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:42 | opcije
Aj ne pizdi.Znam da me i ovako nelijepu voliš:)To nije moj nego tvoj problem:)
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:44 | opcije
ne volin te više....nisan siguran da san te ikad volio....
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:46 | opcije
hahahahahahhahahaaaa!
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:46 | opcije
Ne laži.Znaš da osjećam tko me voli a tko ne.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:48 | opcije
Voliš i kvit.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:48 | opcije
Trebalo bi ti malo vremena da se privikneš...jbg.S vremenom bi se prestao štrecat' nakon buđenja.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:49 | opcije
ne volin te....nicci...
Autor: Drmax | 22.07.2010. u 15:51 | opcije
Govori ti šta oćeš.Ja znam svoje.Vo-liš.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:52 | opcije
Jbt...volio si me i kad sam nevidljiva pisala debilne komentare.Da sam žena slon nemre prestat tako brzo.Možda će proći s vremenom...ali još nije:)Osjećam tvoju ljubav, Drmakše.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:54 | opcije
sve u svemu,,kaj god eu promatrači napisali,,,jebe mi se,ja sam užival sa četiri komada
Autor: marned | 22.07.2010. u 15:54 | opcije
Hehehehe....baš je lipo kad te netko voli.
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:55 | opcije
Drmakše...aj sad fino reci svima...koliko voliš Nicci?
Autor: nicci | 22.07.2010. u 15:55 | opcije
Marned, i dalje te ignoriraju. Kompleksaši! Hehehehehehehe! ;-))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 22.07.2010. u 16:08 | opcije
Sused, tebi je bilo super, pa nek veli 'ko kaj hoće :)
Autor: crna_boocka | 22.07.2010. u 16:12 | opcije
:D ma, bravo!.. najzad malo zdravlja, na bolesnom sajtu... petica! :)
Autor: mmmmmm_da | 22.07.2010. u 16:53 | opcije
..svaka čast, hrabra ekipa..
Autor: _billy_idol_ | 22.07.2010. u 19:21 | opcije
Pozdrav cijeloj veseloj ekipi :), puse dragim djevojkama :)*
Autor: TeeJay | 22.07.2010. u 19:30 | opcije
A GDI SAM JA???????????????
Autor: kjeten | 22.07.2010. u 23:39 | opcije
meni ste super i bok!
Autor: stupid7 | 22.07.2010. u 23:49 | opcije
:*
Autor: nicci | 23.07.2010. u 0:25 | opcije