pazite da ne završite u kobasama i hladetini:DDDD

Autor: eternis   |   23.07.2010. u 0:09   |   opcije


Kaj je odojak na meniju?

Autor: nicci   |   23.07.2010. u 0:09   |   opcije


U kultu roštilja se ne pazi na formu ;-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 0:09   |   opcije


Vidjet ćemo što će kjele ubaciti u ferrari, ali ovo nam je sljedba ;-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 0:11   |   opcije


Ovi prascici nemaju anus...je li to moguce, kroz sta kakaju?

Autor: juicy-mama   |   23.07.2010. u 0:12   |   opcije


Hahaha!Ispod repa, Đusika:)

Autor: nicci   |   23.07.2010. u 0:13   |   opcije


Đusi,Ima jedna stara brazilska:-Da je govno novac, sirotinja bi se rađala bez šupka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   23.07.2010. u 0:14   |   opcije


Hvala nicci, a brizle su na drugom kraju:)))

Autor: juicy-mama   |   23.07.2010. u 0:16   |   opcije


Stisnuo im se, Juicy!

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 0:16   |   opcije


I meni bi se stisnuo, da rade hladetinu od mene

Autor: juicy-mama   |   23.07.2010. u 0:17   |   opcije


Da...nadam se da to nisu brizlice:)

Autor: nicci   |   23.07.2010. u 0:18   |   opcije


Ne, svinje nemaju brizle, to je fakat ono što kravi visi s vrata. Dakle, brizle nemaju veze sa seksom!

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 0:19   |   opcije


Zvuče seksi i kvit.

Autor: nicci   |   23.07.2010. u 0:20   |   opcije


A ti se baš pališ na prasce, nicci? ;-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 0:21   |   opcije


Ne više:)Samo sam vidjela kako te konobar pogledao kad si šapnula "Brizle..."

Autor: nicci   |   23.07.2010. u 0:24   |   opcije


Ah, onaj niškoristi konobar...! Joj, idem spat. Jaka vam noć i puno bjizli u životima :-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 0:28   |   opcije


Noć

Autor: nicci   |   23.07.2010. u 0:30   |   opcije


Laku noc brizlice...

Autor: juicy-mama   |   23.07.2010. u 0:31   |   opcije


Dodaj komentar