pazite da ne završite u kobasama i hladetini:DDDD
Autor: eternis | 23.07.2010. u 0:09 | opcije
Kaj je odojak na meniju?
Autor: nicci | 23.07.2010. u 0:09 | opcije
U kultu roštilja se ne pazi na formu ;-))
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 0:09 | opcije
Vidjet ćemo što će kjele ubaciti u ferrari, ali ovo nam je sljedba ;-))
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 0:11 | opcije
Ovi prascici nemaju anus...je li to moguce, kroz sta kakaju?
Autor: juicy-mama | 23.07.2010. u 0:12 | opcije
Hahaha!Ispod repa, Đusika:)
Autor: nicci | 23.07.2010. u 0:13 | opcije
Đusi,Ima jedna stara brazilska:-Da je govno novac, sirotinja bi se rađala bez šupka.
Autor: dudhaimurvimorus | 23.07.2010. u 0:14 | opcije
Hvala nicci, a brizle su na drugom kraju:)))
Autor: juicy-mama | 23.07.2010. u 0:16 | opcije
Stisnuo im se, Juicy!
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 0:16 | opcije
I meni bi se stisnuo, da rade hladetinu od mene
Autor: juicy-mama | 23.07.2010. u 0:17 | opcije
Da...nadam se da to nisu brizlice:)
Autor: nicci | 23.07.2010. u 0:18 | opcije
Ne, svinje nemaju brizle, to je fakat ono što kravi visi s vrata. Dakle, brizle nemaju veze sa seksom!
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 0:19 | opcije
Zvuče seksi i kvit.
Autor: nicci | 23.07.2010. u 0:20 | opcije
A ti se baš pališ na prasce, nicci? ;-))
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 0:21 | opcije
Ne više:)Samo sam vidjela kako te konobar pogledao kad si šapnula "Brizle..."
Autor: nicci | 23.07.2010. u 0:24 | opcije
Ah, onaj niškoristi konobar...! Joj, idem spat. Jaka vam noć i puno bjizli u životima :-))
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 0:28 | opcije
Noć
Autor: nicci | 23.07.2010. u 0:30 | opcije
Laku noc brizlice...
Autor: juicy-mama | 23.07.2010. u 0:31 | opcije