tak nekak zgleda jedna od onijeh pet tibetanaca

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.07.2010. u 9:01   |   opcije


Zbunj? Ne pratim tvoj tijek misli, Philippe.

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 9:04   |   opcije


samo se malo protegnula...poslije ugodne noći..:))

Autor: pa_huljica   |   23.07.2010. u 9:05   |   opcije


a možda i vježba..gledajući renatu dvopek..hehehhe

Autor: pa_huljica   |   23.07.2010. u 9:08   |   opcije


Je, je, vježba, nije lako promijeniti "garderobu"! :-)))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 9:10   |   opcije


a kaj ak se oznoji?...a drugi oklopjoj ni pri ruci...

Autor: pa_huljica   |   23.07.2010. u 9:12   |   opcije


suhi trening

Autor: marned   |   23.07.2010. u 9:13   |   opcije


Srećom, ima bazen pa se može bućnuti. Odjevena :-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 9:13   |   opcije


imam i ja ovakvu kornjaču

Autor: ponekadslaba   |   23.07.2010. u 9:32   |   opcije


moje misli su više ka ustajala voda stajačica ........ nu! guglaj ženo guglaj

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.07.2010. u 9:34   |   opcije


vega, "pet tibetanaca" su vježbe...i mislim da je ova "pozdrav Suncu"....dobro juto Sunce, dobro jutro iskričari...:)

Autor: daily1   |   23.07.2010. u 9:42   |   opcije


A joj, očito bih i ja trebala malo jogati da mi proradi mozgić! Malo se udunstao :-((

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 9:43   |   opcije


vega...to je od čestih ružavela..heeheh

Autor: pa_huljica   |   23.07.2010. u 9:45   |   opcije


Vježbe su navodno super, tak mi je rekla moja trenerica pilatesa....navodno pomlađuju....:)

Autor: daily1   |   23.07.2010. u 9:50   |   opcije


Možebit, pa_huljice... Iako kažu da i druženje podmlađuje ;-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 9:55   |   opcije


A, tek sex....:D

Autor: daily1   |   23.07.2010. u 9:56   |   opcije


Uffff, daily, a to tek! Ali, pristojno je prvo se malo podružiti, zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 10:07   |   opcije


najbolje podmlađivaju ove stranice. hop hop i svi čmo u mladež se upisivat

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.07.2010. u 10:27   |   opcije


Da, ali samo malo, nismo mi više u godinama kad se dugo čeka...:D

Autor: daily1   |   23.07.2010. u 13:36   |   opcije


Dodaj komentar