ima jedan sto visi preko dva, hahahaha

Autor: BigBoos   |   23.07.2010. u 23:14   |   opcije


Polako, neću odmah na glavne atrakcije... pusti me da guštam :-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 23:16   |   opcije


od gustanja se ne zivi, od tvog dodira kita mi eksplodira, hehehehe

Autor: BigBoos   |   23.07.2010. u 23:17   |   opcije


A jesemti, pa to neka ručna bombica, a? :-((

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 23:18   |   opcije


koja rucna bombica, to je vbr, hehehehe

Autor: BigBoos   |   23.07.2010. u 23:20   |   opcije


Stvarno, niš zanimljivoga... Glavna vijest da je Eternis bio na kavi. Ali nema slika, frigaj ga!

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 23:23   |   opcije


eternisu je to krajnji domet, a od picke ni traga, pederska posla, jel

Autor: Jel_Jel   |   23.07.2010. u 23:25   |   opcije


Ne, ne, ne... njegov domet je to što do sada NITKO nije znao njegov krajnji domet. A sad postoji svjedok. Zaštićeni ;-))

Autor: vegavega8   |   23.07.2010. u 23:28   |   opcije


eternis je prevelik za vas čoporske gnjide. eternis izlazi van okvira i ne boji se nigdje pojavljivat za razliku od vas koji se ukazujete samo na vlastitim postovima i postovima dupelizaca. na tuđima se pojacljujete samo ako vas je 5, 6 on line jer nitko od vas kao pojedinac i osoba ne postoji

Autor: tutanj   |   24.07.2010. u 0:32   |   opcije


Dodaj komentar