ima jedan sto visi preko dva, hahahaha
Autor: BigBoos | 23.07.2010. u 23:14 | opcije
Polako, neću odmah na glavne atrakcije... pusti me da guštam :-))
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 23:16 | opcije
od gustanja se ne zivi, od tvog dodira kita mi eksplodira, hehehehe
Autor: BigBoos | 23.07.2010. u 23:17 | opcije
A jesemti, pa to neka ručna bombica, a? :-((
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 23:18 | opcije
koja rucna bombica, to je vbr, hehehehe
Autor: BigBoos | 23.07.2010. u 23:20 | opcije
Stvarno, niš zanimljivoga... Glavna vijest da je Eternis bio na kavi. Ali nema slika, frigaj ga!
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 23:23 | opcije
eternisu je to krajnji domet, a od picke ni traga, pederska posla, jel
Autor: Jel_Jel | 23.07.2010. u 23:25 | opcije
Ne, ne, ne... njegov domet je to što do sada NITKO nije znao njegov krajnji domet. A sad postoji svjedok. Zaštićeni ;-))
Autor: vegavega8 | 23.07.2010. u 23:28 | opcije
eternis je prevelik za vas čoporske gnjide. eternis izlazi van okvira i ne boji se nigdje pojavljivat za razliku od vas koji se ukazujete samo na vlastitim postovima i postovima dupelizaca. na tuđima se pojacljujete samo ako vas je 5, 6 on line jer nitko od vas kao pojedinac i osoba ne postoji
Autor: tutanj | 24.07.2010. u 0:32 | opcije