haha...pačja škola...
Autor: cistaticatraziauto | 24.07.2010. u 8:52 | opcije
Pačje tuširanje :-)) Škola je gotova, jupiiiii!
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 8:57 | opcije
vegić...cijeli život je škola :))
Autor: cistaticatraziauto | 24.07.2010. u 8:59 | opcije
juh, juh, nema popravnog
Autor: -baricapuca | 24.07.2010. u 9:03 | opcije
Misliš da će i ovaj u profil staviti "Životna škola"? ;-))
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 9:04 | opcije
Ma kakav popravni, ovo je mali odlikaš! Sve čisto do jeseni :-))
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 9:04 | opcije
Jestel' čuli djeco, vjerujte bez šale.... :))))
Autor: debeljuca58 | 24.07.2010. u 9:10 | opcije
Nemoj nas plašiti, debeljuco! :-))
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 9:12 | opcije
pa, pa, pa, pa, pa...
Autor: cistaticatraziauto | 24.07.2010. u 9:17 | opcije
Nastavak pjesmice znate, a zaključak je da čovjek cijeli život uči i na kraju bedast umre, ne?
Autor: debeljuca58 | 24.07.2010. u 9:17 | opcije
A sad ću ja: "We don't need no education..." :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 9:19 | opcije
da baš...a svi bi u foteljicama radili :))
Autor: cistaticatraziauto | 24.07.2010. u 9:24 | opcije
Pogotovo mi iz Zagorja ne trebamo ići u školu...
Autor: debeljuca58 | 24.07.2010. u 9:24 | opcije
Je, pa to su im još tateki pjevali, sad je već tradicija.
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 9:25 | opcije
hej....pa zagorci se rode s malom maturom...a veliku dobe u vrtiću :))
Autor: cistaticatraziauto | 24.07.2010. u 9:26 | opcije
Sjedim tu u knjižnici, subota predkišno jutro, a po knjige ne dolaze ni Zagorci, ni Dalmatinci, nit Slavonci...cccc
Autor: debeljuca58 | 24.07.2010. u 9:29 | opcije
Nemojmo gubiti nadu, debeljuco: možda čitaju elektronske knjige?
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 9:34 | opcije
da..čitaju...kao i mi!!
Autor: cistaticatraziauto | 24.07.2010. u 9:34 | opcije