AH, DIVOTA!

24.07.2010. u 8:44   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

haha...pačja škola...

Autor: cistaticatraziauto   |   24.07.2010. u 8:52   |   opcije


Pačje tuširanje :-)) Škola je gotova, jupiiiii!

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 8:57   |   opcije


vegić...cijeli život je škola :))

Autor: cistaticatraziauto   |   24.07.2010. u 8:59   |   opcije


juh, juh, nema popravnog

Autor: -baricapuca   |   24.07.2010. u 9:03   |   opcije


Misliš da će i ovaj u profil staviti "Životna škola"? ;-))

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 9:04   |   opcije


Ma kakav popravni, ovo je mali odlikaš! Sve čisto do jeseni :-))

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 9:04   |   opcije


Jestel' čuli djeco, vjerujte bez šale.... :))))

Autor: debeljuca58   |   24.07.2010. u 9:10   |   opcije


Nemoj nas plašiti, debeljuco! :-))

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 9:12   |   opcije


pa, pa, pa, pa, pa...

Autor: cistaticatraziauto   |   24.07.2010. u 9:17   |   opcije


Nastavak pjesmice znate, a zaključak je da čovjek cijeli život uči i na kraju bedast umre, ne?

Autor: debeljuca58   |   24.07.2010. u 9:17   |   opcije


A sad ću ja: "We don't need no education..." :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 9:19   |   opcije


da baš...a svi bi u foteljicama radili :))

Autor: cistaticatraziauto   |   24.07.2010. u 9:24   |   opcije


Pogotovo mi iz Zagorja ne trebamo ići u školu...

Autor: debeljuca58   |   24.07.2010. u 9:24   |   opcije


Je, pa to su im još tateki pjevali, sad je već tradicija.

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 9:25   |   opcije


hej....pa zagorci se rode s malom maturom...a veliku dobe u vrtiću :))

Autor: cistaticatraziauto   |   24.07.2010. u 9:26   |   opcije


Sjedim tu u knjižnici, subota predkišno jutro, a po knjige ne dolaze ni Zagorci, ni Dalmatinci, nit Slavonci...cccc

Autor: debeljuca58   |   24.07.2010. u 9:29   |   opcije


Nemojmo gubiti nadu, debeljuco: možda čitaju elektronske knjige?

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 9:34   |   opcije


da..čitaju...kao i mi!!

Autor: cistaticatraziauto   |   24.07.2010. u 9:34   |   opcije


Dodaj komentar