VAŽNO!

Nicci i ja smo dale izraditi i fotorobot prema iskazima samog Eternisa te ga ovdje prilažemo:

24.07.2010. u 21:52   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ha ha ha ha, a jesi šašava!! :)

Autor: eternis   |   24.07.2010. u 22:00   |   opcije


hahaha,dobra večer,a jesi "munjena"

Autor: iskra19   |   24.07.2010. u 22:01   |   opcije


Ako postoje očevici, molimo ih da nas kontaktiraju ovdje na blogu ili na pvt. Svaka točna informacija bit će nagrađena.

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 22:04   |   opcije


Nego, Eternisu, mi smo te po onoj kišurini čekale, tek toliko da znaš! I šaponju smo povele, sve je iznjuškao, ali tebi ni traga!

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 22:07   |   opcije


(Opet je nestao! Taj će prijeći u trajnu ilegalu, sve mi se čini... Samo da ponese dovoljno kave.)

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 22:12   |   opcije


ima paj takvih doje uz pjugu zagjeb zapješić.....šaljite jovu...nemoj da ja dojazim po nju....

Autor: kjeten   |   24.07.2010. u 22:21   |   opcije


Pa nismo mi kjetenke, kjele: pjvo ćemo pjovjejiti infojmaciju, a ako je ispjavna - ne bjini za jovu!

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 22:23   |   opcije


Ma vidi ga! Kak je drag, simpatičan i neodoljiv taj naš tajanstveni Eternis...

Autor: BrightSideOfLife   |   24.07.2010. u 22:30   |   opcije


Je, pa ne bismo mi tražile nekog vucibatinu, ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 22:39   |   opcije


Dodaj komentar