VAŽNO!
Nicci i ja smo dale izraditi i fotorobot prema iskazima samog Eternisa te ga ovdje prilažemo:
24.07.2010. u 21:52 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ha ha ha ha, a jesi šašava!! :)
Autor: eternis | 24.07.2010. u 22:00 | opcije
hahaha,dobra večer,a jesi "munjena"
Autor: iskra19 | 24.07.2010. u 22:01 | opcije
Ako postoje očevici, molimo ih da nas kontaktiraju ovdje na blogu ili na pvt. Svaka točna informacija bit će nagrađena.
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 22:04 | opcije
Nego, Eternisu, mi smo te po onoj kišurini čekale, tek toliko da znaš! I šaponju smo povele, sve je iznjuškao, ali tebi ni traga!
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 22:07 | opcije
(Opet je nestao! Taj će prijeći u trajnu ilegalu, sve mi se čini... Samo da ponese dovoljno kave.)
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 22:12 | opcije
ima paj takvih doje uz pjugu zagjeb zapješić.....šaljite jovu...nemoj da ja dojazim po nju....
Autor: kjeten | 24.07.2010. u 22:21 | opcije
Pa nismo mi kjetenke, kjele: pjvo ćemo pjovjejiti infojmaciju, a ako je ispjavna - ne bjini za jovu!
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 22:23 | opcije
Ma vidi ga! Kak je drag, simpatičan i neodoljiv taj naš tajanstveni Eternis...
Autor: BrightSideOfLife | 24.07.2010. u 22:30 | opcije
Je, pa ne bismo mi tražile nekog vucibatinu, ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 22:39 | opcije