JAKO VAŽNO! POVISILE SMO NAGRADU
Traži se Eternis, zadnji put viđen jučer popodne u drušvu mlade, visoke bilderice, za koju postoji opravdana sumnja da je članica terorističke organizacije "Menge".
Od tada mu se zameo svaki trag, iako je bilo sporadične komunikacije na blogu, za koju pretpostavljamo da se odvijala pod prisilom.
Za svaku informaciju o nestalom Eternisu ili njegovoj pratilji koja se pokaže točnom slijedi posebna nagrada. Prilažemo i fotorobot nestalog Eternisa: Poruka Eternisu: SAMO HRABRO, PRONAĆI ĆEMO TE PA MAKAR NAM TO ZADNJE BILO!
24.07.2010. u 23:19 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
pa kaj njega tjažite???? ja nemam s kim van??? sad sijoti mojam sam......
Autor: kjeten | 24.07.2010. u 23:21 | opcije
Kjele, kad ga pjonađemo, povest ćemo i njega! Na najodnjake, da se majo opusti :-))
Autor: vevegaga08 | 24.07.2010. u 23:23 | opcije
kaj je sad jel to ona sa kojom je bio na kavi pa je zajebo da plati ..???
Autor: razocarana_tigrica2 | 24.07.2010. u 23:23 | opcije
e jeste svi skupa judi......odoh ja jaku noć.
Autor: kjeten | 24.07.2010. u 23:24 | opcije
Ta nam je jako sumnjiva, tigrice, bojimo se da se radi o opasnoj manipulatorici i prevarantici za kojom je izdana međunarodna tjeralica.
Autor: vevegaga08 | 24.07.2010. u 23:25 | opcije
Kjeje, pogjedaj usput majo po bijtijama, možda ga nađeš!
Autor: vevegaga08 | 24.07.2010. u 23:25 | opcije
Koji si ti smrad od žene.
Autor: sisa5 | 24.07.2010. u 23:28 | opcije
Hej, sisuljko! Dugo te nije bilo! Si vidla negdje Eternisa?
Autor: vevegaga08 | 24.07.2010. u 23:29 | opcije
jedna profka, u godinama, pa tak neozbiljna! mislim svašta!
Autor: lilac-girl | 24.07.2010. u 23:31 | opcije
Jedna anoreksičarka, već u godinama, i tak blesava... Ma svašta! ;-))
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 23:33 | opcije
Nego, JorGovanko, jesi li ti negdje vidjela Eternisa?
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 23:34 | opcije
jesam...ispod jorgana mi se ščučurio...boji se i ove kiše i grmljavine i tebe zle babe:D...mali slatki mišić...gle kak ima lijepe okice i velike uši od straha!
Autor: lilac-girl | 24.07.2010. u 23:36 | opcije
Ako je tako, molim potvrdu u obliku fotografije s današnjim novinama. Dobiš nagradu: sliku prelijepog, moralnog, neoženjenog, kulturnog, pažljivog, galantnog i inteligentnog muškarca!
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 23:37 | opcije
daj ti takvoga mužjaka posjedni na bijeloga konja da mi dojaše:)...kaj će mi slika!
Autor: lilac-girl | 24.07.2010. u 23:38 | opcije
Žalim, za informacije samo slika. Za živog Eternisa - e, tu bismo već mogle pregovarati!
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 23:39 | opcije
pa kaj nisi skužila...da mi je eternis u krevetu!
Autor: lilac-girl | 24.07.2010. u 23:43 | opcije
jej može pjinc doć sa 450 cjvenih konja......
Autor: kjeten | 24.07.2010. u 23:46 | opcije
Jesemti, JorGovanko, daj malo nahrani taj svoj mozgić, ili smanji doživljaj s blajhom! Lijepo ti kažem, ti meni dokaz o točnosti te informacije, ja tebi sliku onakvoga kakvog tražiš u profilu - jel tražiš slike? Tražiš. A ja ih imam.
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 23:50 | opcije
kaj ti je...eternis mi sad grije krevet, malo zahladilo. ne bih ti ga sad predala.
Autor: lilac-girl | 24.07.2010. u 23:54 | opcije
Ništa ja ne vjerujem bez slike! 0,5% takvih informacija je zapravo točno! Ako ne pošalješ sliku, onda si pokvarena lažljivica, gad, ružna, glupa i neodgojena!
Autor: vegavega8 | 24.07.2010. u 23:59 | opcije
ohohohoho...tetka, lakše malo s tim vokabularom! kaj te klimaks jebe?
Autor: lilac-girl | 25.07.2010. u 0:02 | opcije
...joj, najte mi lilicu ljutit!...da vam velim, praf za praf, ona bi bila čist ok žemska kad ne bi sve doslovno shvaćala ali isto tak bi bilo ok da mi shvatimo kak ona percipira ljude i običaje i da se prema tome ophodimo s njom...ja dajem sve ruke i gleve u vatru da ta žemska ni loša, a to kaj joj svi zameraju kaj govori je njihov problem... :)
Autor: nevr_mor | 25.07.2010. u 0:05 | opcije
hi hi hi, vega, a jesi munjena..kaj mi dižeš rejting bez veze..Subotnje veče..Mogla si s Kjejetom u kasino kod antunovića..tu visim svako veče i lovim zgodne komade.
Autor: eternis | 25.07.2010. u 0:06 | opcije
nevr, ma ti si prava prija! kad bumo nas dvije na kavu pa malo ogovarale ove babe i dedeke tu?:D
Autor: lilac-girl | 25.07.2010. u 0:10 | opcije
JorGovanček, pa ja se samo služim izrazima koje ZNAM da razumiješ, jerbo sam ih vidjela na TVOJIM blogovima. Inače bih rekla puno jednostavnije: lažeš.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 0:16 | opcije
Nevrice, pa evo, uspostavljam odnos s dotičnom, trudim se... Malo mi miriši na jorgovan, malo na govance, ali ide nekak, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 0:17 | opcije
Joj, Eternisu, nemaš pojma koliko sam brinula! Pa ti tako neiskusan, nevin i neiskvaren s nekom Iskrenjačom - užas živi! Svašta ti se moglo dogoditi... Jesi sad slobodan? Možeš pričati?
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 0:18 | opcije
pa teško da mogu pričat. jedva sričem riječi, a to se i vidi..
Autor: eternis | 25.07.2010. u 0:31 | opcije
...je, vega, primjetih...al nemoj mokrim prstom u utičnicu, ak baš uzgajaš potrebu za odnošajem s istom... :)
Autor: nevr_mor | 25.07.2010. u 0:31 | opcije
Ajd, dobro, vidim da pjevušiš... Ali ništa nemoj potpisivati bez provjere, jasno? I poklanjaj samo jesen, ali ostavi si nekaj za zimu, trebat će ti - tko zna hoćemo li nicci i ja biti tu da te ušuškamo pod dekicu!
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 0:34 | opcije
Ma ja to od brige zbog Eternisa, nevr... znaš da inače ne bih. Ali, jebeš život u kojem nema bar jedne gnjidice, jel' tak? ;-))
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 0:35 | opcije
...ha, uvijek se može naći adekvatna zamjena...npr. uši, tekuti, buhe, grinje...sam reci, mam ti dostavim start paket... :)
Autor: nevr_mor | 25.07.2010. u 0:46 | opcije
Ma, na ovu sam se navikla, fino je odgojila, istrenirala... Tko će sad neku novu gamad učit!
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 0:49 | opcije
...ah, znaš i sama da je promjena jedina stalna...mogla bi se iznenaditi... :)
Autor: nevr_mor | 25.07.2010. u 0:56 | opcije
Je, nevrice, možda je tako u RL, ali ovdje je stalno ista gamad, samo mijenja nickove. Što je jako dobro, jer točno znaš kojim ih sredstvima moš umlatiti :-))
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 1:00 | opcije
...s čim se ti zamaraš!...uzmi najbolje i bježi!...i ne okreći se, naravno!... :)
Autor: nevr_mor | 25.07.2010. u 1:02 | opcije
Hahahahahahhahahahaha!
Autor: nicci | 25.07.2010. u 6:37 | opcije