JAKO VAŽNO! POVISILE SMO NAGRADU


Traži se Eternis, zadnji put viđen jučer popodne u drušvu mlade, visoke bilderice, za koju postoji opravdana sumnja da je članica terorističke organizacije "Menge".
Od tada mu se zameo svaki trag, iako je bilo sporadične komunikacije na blogu, za koju pretpostavljamo da se odvijala pod prisilom.
Za svaku informaciju o nestalom Eternisu ili njegovoj pratilji koja se pokaže točnom slijedi posebna nagrada. Prilažemo i fotorobot nestalog Eternisa: Poruka Eternisu: SAMO HRABRO, PRONAĆI ĆEMO TE PA MAKAR NAM TO ZADNJE BILO!

24.07.2010. u 23:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

pa kaj njega tjažite???? ja nemam s kim van??? sad sijoti mojam sam......

Autor: kjeten   |   24.07.2010. u 23:21   |   opcije


Kjele, kad ga pjonađemo, povest ćemo i njega! Na najodnjake, da se majo opusti :-))

Autor: vevegaga08   |   24.07.2010. u 23:23   |   opcije


kaj je sad jel to ona sa kojom je bio na kavi pa je zajebo da plati ..???

Autor: razocarana_tigrica2   |   24.07.2010. u 23:23   |   opcije


e jeste svi skupa judi......odoh ja jaku noć.

Autor: kjeten   |   24.07.2010. u 23:24   |   opcije


Ta nam je jako sumnjiva, tigrice, bojimo se da se radi o opasnoj manipulatorici i prevarantici za kojom je izdana međunarodna tjeralica.

Autor: vevegaga08   |   24.07.2010. u 23:25   |   opcije


Kjeje, pogjedaj usput majo po bijtijama, možda ga nađeš!

Autor: vevegaga08   |   24.07.2010. u 23:25   |   opcije


Koji si ti smrad od žene.

Autor: sisa5   |   24.07.2010. u 23:28   |   opcije


Hej, sisuljko! Dugo te nije bilo! Si vidla negdje Eternisa?

Autor: vevegaga08   |   24.07.2010. u 23:29   |   opcije


jedna profka, u godinama, pa tak neozbiljna! mislim svašta!

Autor: lilac-girl   |   24.07.2010. u 23:31   |   opcije


Jedna anoreksičarka, već u godinama, i tak blesava... Ma svašta! ;-))

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 23:33   |   opcije


Nego, JorGovanko, jesi li ti negdje vidjela Eternisa?

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 23:34   |   opcije


jesam...ispod jorgana mi se ščučurio...boji se i ove kiše i grmljavine i tebe zle babe:D...mali slatki mišić...gle kak ima lijepe okice i velike uši od straha!

Autor: lilac-girl   |   24.07.2010. u 23:36   |   opcije


Ako je tako, molim potvrdu u obliku fotografije s današnjim novinama. Dobiš nagradu: sliku prelijepog, moralnog, neoženjenog, kulturnog, pažljivog, galantnog i inteligentnog muškarca!

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 23:37   |   opcije


daj ti takvoga mužjaka posjedni na bijeloga konja da mi dojaše:)...kaj će mi slika!

Autor: lilac-girl   |   24.07.2010. u 23:38   |   opcije


Žalim, za informacije samo slika. Za živog Eternisa - e, tu bismo već mogle pregovarati!

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 23:39   |   opcije


pa kaj nisi skužila...da mi je eternis u krevetu!

Autor: lilac-girl   |   24.07.2010. u 23:43   |   opcije


jej može pjinc doć sa 450 cjvenih konja......

Autor: kjeten   |   24.07.2010. u 23:46   |   opcije


Jesemti, JorGovanko, daj malo nahrani taj svoj mozgić, ili smanji doživljaj s blajhom! Lijepo ti kažem, ti meni dokaz o točnosti te informacije, ja tebi sliku onakvoga kakvog tražiš u profilu - jel tražiš slike? Tražiš. A ja ih imam.

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 23:50   |   opcije


kaj ti je...eternis mi sad grije krevet, malo zahladilo. ne bih ti ga sad predala.

Autor: lilac-girl   |   24.07.2010. u 23:54   |   opcije


Ništa ja ne vjerujem bez slike! 0,5% takvih informacija je zapravo točno! Ako ne pošalješ sliku, onda si pokvarena lažljivica, gad, ružna, glupa i neodgojena!

Autor: vegavega8   |   24.07.2010. u 23:59   |   opcije


ohohohoho...tetka, lakše malo s tim vokabularom! kaj te klimaks jebe?

Autor: lilac-girl   |   25.07.2010. u 0:02   |   opcije


...joj, najte mi lilicu ljutit!...da vam velim, praf za praf, ona bi bila čist ok žemska kad ne bi sve doslovno shvaćala ali isto tak bi bilo ok da mi shvatimo kak ona percipira ljude i običaje i da se prema tome ophodimo s njom...ja dajem sve ruke i gleve u vatru da ta žemska ni loša, a to kaj joj svi zameraju kaj govori je njihov problem... :)

Autor: nevr_mor   |   25.07.2010. u 0:05   |   opcije


hi hi hi, vega, a jesi munjena..kaj mi dižeš rejting bez veze..Subotnje veče..Mogla si s Kjejetom u kasino kod antunovića..tu visim svako veče i lovim zgodne komade.

Autor: eternis   |   25.07.2010. u 0:06   |   opcije


nevr, ma ti si prava prija! kad bumo nas dvije na kavu pa malo ogovarale ove babe i dedeke tu?:D

Autor: lilac-girl   |   25.07.2010. u 0:10   |   opcije


JorGovanček, pa ja se samo služim izrazima koje ZNAM da razumiješ, jerbo sam ih vidjela na TVOJIM blogovima. Inače bih rekla puno jednostavnije: lažeš.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 0:16   |   opcije


Nevrice, pa evo, uspostavljam odnos s dotičnom, trudim se... Malo mi miriši na jorgovan, malo na govance, ali ide nekak, zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 0:17   |   opcije


Joj, Eternisu, nemaš pojma koliko sam brinula! Pa ti tako neiskusan, nevin i neiskvaren s nekom Iskrenjačom - užas živi! Svašta ti se moglo dogoditi... Jesi sad slobodan? Možeš pričati?

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 0:18   |   opcije


pa teško da mogu pričat. jedva sričem riječi, a to se i vidi..

Autor: eternis   |   25.07.2010. u 0:31   |   opcije


...je, vega, primjetih...al nemoj mokrim prstom u utičnicu, ak baš uzgajaš potrebu za odnošajem s istom... :)

Autor: nevr_mor   |   25.07.2010. u 0:31   |   opcije


Ajd, dobro, vidim da pjevušiš... Ali ništa nemoj potpisivati bez provjere, jasno? I poklanjaj samo jesen, ali ostavi si nekaj za zimu, trebat će ti - tko zna hoćemo li nicci i ja biti tu da te ušuškamo pod dekicu!

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 0:34   |   opcije


Ma ja to od brige zbog Eternisa, nevr... znaš da inače ne bih. Ali, jebeš život u kojem nema bar jedne gnjidice, jel' tak? ;-))

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 0:35   |   opcije


...ha, uvijek se može naći adekvatna zamjena...npr. uši, tekuti, buhe, grinje...sam reci, mam ti dostavim start paket... :)

Autor: nevr_mor   |   25.07.2010. u 0:46   |   opcije


Ma, na ovu sam se navikla, fino je odgojila, istrenirala... Tko će sad neku novu gamad učit!

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 0:49   |   opcije


...ah, znaš i sama da je promjena jedina stalna...mogla bi se iznenaditi... :)

Autor: nevr_mor   |   25.07.2010. u 0:56   |   opcije


Je, nevrice, možda je tako u RL, ali ovdje je stalno ista gamad, samo mijenja nickove. Što je jako dobro, jer točno znaš kojim ih sredstvima moš umlatiti :-))

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 1:00   |   opcije


...s čim se ti zamaraš!...uzmi najbolje i bježi!...i ne okreći se, naravno!... :)

Autor: nevr_mor   |   25.07.2010. u 1:02   |   opcije


Hahahahahahhahahahaha!

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 6:37   |   opcije


Dodaj komentar