..ne crvuljku? svašta...
Autor: _billy_idol_ | 25.07.2010. u 9:09 | opcije
I ja kažem... a i Freud je imao neku teoriju o tome.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 9:15 | opcije
e, ali albino piton... si vidla?
Autor: _billy_idol_ | 25.07.2010. u 9:21 | opcije
Gade mi se zmijurine, a ni albini mi nisu lijepi.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 9:26 | opcije
nije piton, već bjelouška. al u strahu su velike oči
Autor: -baricapuca | 25.07.2010. u 9:26 | opcije
Je, fakat, neki vrisnu i na sljepića.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 9:34 | opcije
hehe, čist da si rezimiram... ko gubi dobitak, dobiva gubitak...
Autor: _billy_idol_ | 25.07.2010. u 9:49 | opcije
Iliti svakome po zasluzi, billy. I po ukusu.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 9:50 | opcije
i tak, eternis je opalio šumsku vilu (jedna noga magareća) i sad mu više ne paše nijedna.
e to se dogodilo i divcu u jednoj seriji
Autor: -baricapuca | 25.07.2010. u 9:50 | opcije
dečko, znaš ga ti naći. ovaj adobe flaš plejr nešto za pendžere br. 7
Autor: -baricapuca | 25.07.2010. u 9:51 | opcije
hehe, ja uvijek na dobitku..
Autor: _billy_idol_ | 25.07.2010. u 9:52 | opcije
Samo da nam ne umre od ljubavi, siroti et! Evo, nicci i ja dajemo sve od sebe da ga raz-očaramo.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 10:00 | opcije
eto viš kaj znači uvatit pravi komad na rasprodaji....sve se pomame ....meni meni meni
Autor: Philippe_de_Mala | 25.07.2010. u 10:11 | opcije
Je, a to ti je tak još od djetinjstva, Philippe... Zato popizdim kad ove gluperde stanu idealizirati djecu.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 10:14 | opcije