ZAVIST

25.07.2010. u 9:07   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

..ne crvuljku? svašta...

Autor: _billy_idol_   |   25.07.2010. u 9:09   |   opcije


I ja kažem... a i Freud je imao neku teoriju o tome.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 9:15   |   opcije


e, ali albino piton... si vidla?

Autor: _billy_idol_   |   25.07.2010. u 9:21   |   opcije


Gade mi se zmijurine, a ni albini mi nisu lijepi.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 9:26   |   opcije


nije piton, već bjelouška. al u strahu su velike oči

Autor: -baricapuca   |   25.07.2010. u 9:26   |   opcije


Je, fakat, neki vrisnu i na sljepića.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 9:34   |   opcije


hehe, čist da si rezimiram... ko gubi dobitak, dobiva gubitak...

Autor: _billy_idol_   |   25.07.2010. u 9:49   |   opcije


Iliti svakome po zasluzi, billy. I po ukusu.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 9:50   |   opcije


i tak, eternis je opalio šumsku vilu (jedna noga magareća) i sad mu više ne paše nijedna.
e to se dogodilo i divcu u jednoj seriji

Autor: -baricapuca   |   25.07.2010. u 9:50   |   opcije


dečko, znaš ga ti naći. ovaj adobe flaš plejr nešto za pendžere br. 7

Autor: -baricapuca   |   25.07.2010. u 9:51   |   opcije


hehe, ja uvijek na dobitku..

Autor: _billy_idol_   |   25.07.2010. u 9:52   |   opcije


Samo da nam ne umre od ljubavi, siroti et! Evo, nicci i ja dajemo sve od sebe da ga raz-očaramo.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 10:00   |   opcije


eto viš kaj znači uvatit pravi komad na rasprodaji....sve se pomame ....meni meni meni

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.07.2010. u 10:11   |   opcije


Je, a to ti je tak još od djetinjstva, Philippe... Zato popizdim kad ove gluperde stanu idealizirati djecu.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 10:14   |   opcije


Dodaj komentar