je to kjeten?

Autor: barazbistre-   |   25.07.2010. u 21:59   |   opcije


Bravo... Blog je večeras pao na najnižu razinu ikada. Hrpa trolova i šišmišev penis. Stvarno ne može gore.

Autor: forsaken   |   25.07.2010. u 22:01   |   opcije


Ma ne, kjetenu ne treba takva slika. Jedan koji se raspizdio kad smo mu nicci i ja rekle da je pičkica.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:01   |   opcije


Fors, pa nisi valjda nešto bolje očekivao? Pa ti bar znaš kakav je internet, zar ne?

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:02   |   opcije


Idemo na kavu? Sutra u 17..Fotić pripremljen.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:04   |   opcije


U rikverc, mislim da si se zabunio - ja ti nisam ovaj sa slike.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:08   |   opcije


Nisam, vidio sam sliku, pitam, gdje ti paše? U pet? Fotić imam.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:10   |   opcije


znaš vega, internet nije netko drugi...to smo mi! svakom njegovo.

Autor: menibezmene   |   25.07.2010. u 22:10   |   opcije


Prvo ti slikaj sebe i stavi na blog.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:11   |   opcije


nemoj, doći će...prepoznat ćeš je po izrazito velikin testisima.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:11   |   opcije


Koji vam je kurac? Pitam Vegu..Gdje ćeš doći na kavu?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:12   |   opcije


Ajmo..Brže...

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:13   |   opcije


vega, aj prihvati, kad te čovik moli....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:14   |   opcije


crve...izađi s čovikon na kavu!!!!!

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:15   |   opcije


Kava! Ajmo! Gdje?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:16   |   opcije


Zašto bih prihvatila tvoj poziv? Čime me možeš zainteresirati? Jerbo, fotić imam i ja.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:16   |   opcije


ajde vega...prihvati...budi bar malo, opet, budi mlada...

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:17   |   opcije


O, gdin kurati Drmax se pojavio! Evo, vidiš, sve se vidi. I sve je stvar proporcija ;-))

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:17   |   opcije


Ne pitam te to. Hoću kavu i kvit. Gdje ćemo?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:18   |   opcije


ne skreći s teme brkata ženo..aj s čovikon na kavu....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:18   |   opcije


I da se slikajemo.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:18   |   opcije


Oh...opet su se duplicirali...

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:21   |   opcije


evo moje čizmice....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:21   |   opcije


Nego...ovo je mišonjin pravi...?:)

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:21   |   opcije


Nestrpljiv i osoran... Ko da ga je neka nevoljena nevoljnica rodila i neodgojila. Vjerojatno prerani ejakulat. Ne bih, hvala.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:22   |   opcije


Gdje je Vega? Hoću na kavu! I sliku na blogu hoću.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:22   |   opcije


Aha. Uslikalo ga kad je onemoćao od bjesnoće. I zapravo je jako, jako majušni, ali, kao što rekoh, sve je u proporcijama.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:23   |   opcije


Gdje ćemo na kavu?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:23   |   opcije


E, da, slika je ZAROTIRANA. On zapraf VISI.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:23   |   opcije


(Ovo neko naporno derište... Bit će ga majka zapostavljala.)

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:24   |   opcije


vega ti pišaš stojeći, pa niko ne piše o tome....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:24   |   opcije


Nagr(a)da za kavu s Vegom...10000 prdaca!!!!!!

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:25   |   opcije


Ma...to je žensko.(ovo što sumanuto zove na kavu)

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:25   |   opcije


Prdljivo žensko.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:26   |   opcije


Ah, Drmaxše, opet viriš po ženskim klozetima! Znaš da se to ubraja među seksualne prijestupe i devijacije? Ali, drugi put stavi naočale da ne viriš u pogrešan. Ili se pališ na zvukove, ha?

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:26   |   opcije


nicci....zaboravija san ti reć...da san ti čita profile..neke san stvari citira, nadan se da se ne ljutiš, zanimljivo štivo...samo ga moran podrobnije proučit.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:26   |   opcije


Pažnja! Pažnja! Imam svoj fotić...

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:26   |   opcije


vega o tvojin zvukovima su ima par dana pisale novine, probijanje zvučnog zida i to.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:27   |   opcije


Vega, gdje ćemo na kavu?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:27   |   opcije


A lijepo me kjele zvao da idemo u kazino... A ja lijena. I sad ovdje među zahodarima. Baš sam blesava! Eto, jesam.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:28   |   opcije


Kava?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:28   |   opcije


a da probaš s gradelama, ona ti može izist...možda joj je kava malo....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:28   |   opcije


Drmakše...plači.Zbogom.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:28   |   opcije


Još stigneš, mila;)

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:29   |   opcije


vega niko ne osporava da si blesava, ja osobno mislin da si i glupasta, umišljena i šporka...ako smin nadodat.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:29   |   opcije


nicci ne pizdi, idi glancat čizme.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:29   |   opcije


Kava? (Slikat ćemo se, ne brini).

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:29   |   opcije


Sutra je pun mjesec, pa ova promjena vremena... Nije vam lako, shvaćam. A i bolje je da ste tu nego po nekim javnim zahodima.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:31   |   opcije


vega probija zvučni zid....kad po noći prdne iz one guzice...deka poskoči ko leteći ćilim iz 1001 noći....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:33   |   opcije


Ne boj se, slikat ću te, a nitko neće vidit da je to zahod. I termosicu s kavom ću sakrit.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:33   |   opcije


Ovdje je strašno svaki put kad je pun mjesec:)

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:33   |   opcije


nije očekivala vaki rasplet događaja, očekivala je ovacije i aplauze....naša vega, tijelo nosoroga, glava pande...pamet amebe...svi je volimo.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:34   |   opcije


nicci ne pizdi, idi glancat čizme.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:34   |   opcije


ma kurac.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:35   |   opcije


Znaš...možda je blesavo...ali nije mi mrsko čitati dobro sročene i duhovite uvrede.Ali kad su ovakve...jbt...nemam snage.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:35   |   opcije


zato je najbolje da odeš glancat čizme....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:35   |   opcije


Kava? Gdje? Reci?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:36   |   opcije


pobigoše, podvijena repa, ko kučka kad je nogon prokineš.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:37   |   opcije


Morončići...smirite se.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:38   |   opcije


A ti to čitaš, nicci? Ja samo preletim i nađem tvoje. Neka ih, neka se ispucaju... Gdje bi inače?

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:38   |   opcije


Želim samo popiti kavu s Vegom..I ponijet ću fotić, časna riječ.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:39   |   opcije


Kava?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:39   |   opcije


U što se pretvori ljubav, ha?

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:39   |   opcije


Predosadno je to... Nemaštovito, repetitivno, nezrelo. Ali, šišmiš je cakani, zar ne? Šteta što je krepnuo.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:39   |   opcije


Strast je još uvijek živa, nicci. :-)))

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:40   |   opcije


Rikverčice...mogu ja popiti kavu s tobom.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:40   |   opcije


neda mi se više, nije ih zanimljivo tuć na podu....vega izađi s čovikon na kavu i slikaj se...nici...laku noć...

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:40   |   opcije


:)Da...strast.Sad treba čekati da i ona zgasne.Mišonja je krasan.Impresionirana sam.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:41   |   opcije


Drmakše...nekad dobro dođe vidjeti ono što su drugi u stanju skrivati u sebi:)Zbogom.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:43   |   opcije


dodijala si sa tim zbogom....to se kaže samo jedanput i više se ne javlja, kad ga ponoviš 20 puta gubi smisao.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:45   |   opcije


Zapravo, nije to strast, nego žudnja: oni bi da ih mi volimo. I ja stvarno bih, kad bih mogla.

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:48   |   opcije


Kava? Gdje?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:50   |   opcije


Da probamo?;)

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:51   |   opcije


Tko tebe zove? Vega? Kava? Gdje?

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 22:54   |   opcije


Ma, to bi ti bio uzaludan ljubavni trud, nicci. Pa te ni majke nisu mogle voljeti. Jadni :-(( A opet - nemreš!

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 22:55   |   opcije


kako te lipo doziva...nicci, jel tako da san ovo pametno rekla....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:57   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 22:57   |   opcije


u svakon komentaru zazivaš njeno ime...nicci ovo, nicci ono...znači ona nosi gaće u vašoj vezi....a i izgleda mi muškobanjasto...udre li te ikad...onako iz ljubavi.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 22:58   |   opcije


Dodaj komentar