je to kjeten?
Autor: barazbistre- | 25.07.2010. u 21:59 | opcije
Bravo... Blog je večeras pao na najnižu razinu ikada. Hrpa trolova i šišmišev penis. Stvarno ne može gore.
Autor: forsaken | 25.07.2010. u 22:01 | opcije
Ma ne, kjetenu ne treba takva slika. Jedan koji se raspizdio kad smo mu nicci i ja rekle da je pičkica.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:01 | opcije
Fors, pa nisi valjda nešto bolje očekivao? Pa ti bar znaš kakav je internet, zar ne?
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:02 | opcije
Idemo na kavu? Sutra u 17..Fotić pripremljen.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:04 | opcije
U rikverc, mislim da si se zabunio - ja ti nisam ovaj sa slike.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:08 | opcije
Nisam, vidio sam sliku, pitam, gdje ti paše? U pet? Fotić imam.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:10 | opcije
znaš vega, internet nije netko drugi...to smo mi! svakom njegovo.
Autor: menibezmene | 25.07.2010. u 22:10 | opcije
Prvo ti slikaj sebe i stavi na blog.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:11 | opcije
nemoj, doći će...prepoznat ćeš je po izrazito velikin testisima.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:11 | opcije
Koji vam je kurac? Pitam Vegu..Gdje ćeš doći na kavu?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:12 | opcije
Ajmo..Brže...
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:13 | opcije
vega, aj prihvati, kad te čovik moli....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:14 | opcije
crve...izađi s čovikon na kavu!!!!!
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:15 | opcije
Kava! Ajmo! Gdje?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:16 | opcije
Zašto bih prihvatila tvoj poziv? Čime me možeš zainteresirati? Jerbo, fotić imam i ja.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:16 | opcije
ajde vega...prihvati...budi bar malo, opet, budi mlada...
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:17 | opcije
O, gdin kurati Drmax se pojavio! Evo, vidiš, sve se vidi. I sve je stvar proporcija ;-))
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:17 | opcije
Ne pitam te to. Hoću kavu i kvit. Gdje ćemo?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:18 | opcije
ne skreći s teme brkata ženo..aj s čovikon na kavu....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:18 | opcije
I da se slikajemo.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:18 | opcije
Oh...opet su se duplicirali...
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:21 | opcije
evo moje čizmice....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:21 | opcije
Nego...ovo je mišonjin pravi...?:)
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:21 | opcije
Nestrpljiv i osoran... Ko da ga je neka nevoljena nevoljnica rodila i neodgojila. Vjerojatno prerani ejakulat. Ne bih, hvala.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:22 | opcije
Gdje je Vega? Hoću na kavu! I sliku na blogu hoću.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:22 | opcije
Aha. Uslikalo ga kad je onemoćao od bjesnoće. I zapravo je jako, jako majušni, ali, kao što rekoh, sve je u proporcijama.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:23 | opcije
Gdje ćemo na kavu?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:23 | opcije
E, da, slika je ZAROTIRANA. On zapraf VISI.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:23 | opcije
(Ovo neko naporno derište... Bit će ga majka zapostavljala.)
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:24 | opcije
vega ti pišaš stojeći, pa niko ne piše o tome....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:24 | opcije
Nagr(a)da za kavu s Vegom...10000 prdaca!!!!!!
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:25 | opcije
Ma...to je žensko.(ovo što sumanuto zove na kavu)
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:25 | opcije
Prdljivo žensko.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:26 | opcije
Ah, Drmaxše, opet viriš po ženskim klozetima! Znaš da se to ubraja među seksualne prijestupe i devijacije? Ali, drugi put stavi naočale da ne viriš u pogrešan. Ili se pališ na zvukove, ha?
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:26 | opcije
nicci....zaboravija san ti reć...da san ti čita profile..neke san stvari citira, nadan se da se ne ljutiš, zanimljivo štivo...samo ga moran podrobnije proučit.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:26 | opcije
Pažnja! Pažnja! Imam svoj fotić...
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:26 | opcije
vega o tvojin zvukovima su ima par dana pisale novine, probijanje zvučnog zida i to.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:27 | opcije
Vega, gdje ćemo na kavu?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:27 | opcije
A lijepo me kjele zvao da idemo u kazino... A ja lijena. I sad ovdje među zahodarima. Baš sam blesava! Eto, jesam.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:28 | opcije
Kava?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:28 | opcije
a da probaš s gradelama, ona ti može izist...možda joj je kava malo....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:28 | opcije
Drmakše...plači.Zbogom.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:28 | opcije
Još stigneš, mila;)
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:29 | opcije
vega niko ne osporava da si blesava, ja osobno mislin da si i glupasta, umišljena i šporka...ako smin nadodat.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:29 | opcije
nicci ne pizdi, idi glancat čizme.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:29 | opcije
Kava? (Slikat ćemo se, ne brini).
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:29 | opcije
Sutra je pun mjesec, pa ova promjena vremena... Nije vam lako, shvaćam. A i bolje je da ste tu nego po nekim javnim zahodima.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:31 | opcije
vega probija zvučni zid....kad po noći prdne iz one guzice...deka poskoči ko leteći ćilim iz 1001 noći....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:33 | opcije
Ne boj se, slikat ću te, a nitko neće vidit da je to zahod. I termosicu s kavom ću sakrit.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:33 | opcije
Ovdje je strašno svaki put kad je pun mjesec:)
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:33 | opcije
nije očekivala vaki rasplet događaja, očekivala je ovacije i aplauze....naša vega, tijelo nosoroga, glava pande...pamet amebe...svi je volimo.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:34 | opcije
nicci ne pizdi, idi glancat čizme.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:34 | opcije
ma kurac.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:35 | opcije
Znaš...možda je blesavo...ali nije mi mrsko čitati dobro sročene i duhovite uvrede.Ali kad su ovakve...jbt...nemam snage.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:35 | opcije
zato je najbolje da odeš glancat čizme....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:35 | opcije
Kava? Gdje? Reci?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:36 | opcije
pobigoše, podvijena repa, ko kučka kad je nogon prokineš.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:37 | opcije
Morončići...smirite se.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:38 | opcije
A ti to čitaš, nicci? Ja samo preletim i nađem tvoje. Neka ih, neka se ispucaju... Gdje bi inače?
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:38 | opcije
Želim samo popiti kavu s Vegom..I ponijet ću fotić, časna riječ.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:39 | opcije
Kava?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:39 | opcije
U što se pretvori ljubav, ha?
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:39 | opcije
Predosadno je to... Nemaštovito, repetitivno, nezrelo. Ali, šišmiš je cakani, zar ne? Šteta što je krepnuo.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:39 | opcije
Strast je još uvijek živa, nicci. :-)))
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:40 | opcije
Rikverčice...mogu ja popiti kavu s tobom.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:40 | opcije
neda mi se više, nije ih zanimljivo tuć na podu....vega izađi s čovikon na kavu i slikaj se...nici...laku noć...
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:40 | opcije
:)Da...strast.Sad treba čekati da i ona zgasne.Mišonja je krasan.Impresionirana sam.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:41 | opcije
Drmakše...nekad dobro dođe vidjeti ono što su drugi u stanju skrivati u sebi:)Zbogom.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:43 | opcije
dodijala si sa tim zbogom....to se kaže samo jedanput i više se ne javlja, kad ga ponoviš 20 puta gubi smisao.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:45 | opcije
Zapravo, nije to strast, nego žudnja: oni bi da ih mi volimo. I ja stvarno bih, kad bih mogla.
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:48 | opcije
Kava? Gdje?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:50 | opcije
Da probamo?;)
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:51 | opcije
Tko tebe zove? Vega? Kava? Gdje?
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 22:54 | opcije
Ma, to bi ti bio uzaludan ljubavni trud, nicci. Pa te ni majke nisu mogle voljeti. Jadni :-(( A opet - nemreš!
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 22:55 | opcije
kako te lipo doziva...nicci, jel tako da san ovo pametno rekla....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:57 | opcije
:)
Autor: nicci | 25.07.2010. u 22:57 | opcije
u svakon komentaru zazivaš njeno ime...nicci ovo, nicci ono...znači ona nosi gaće u vašoj vezi....a i izgleda mi muškobanjasto...udre li te ikad...onako iz ljubavi.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 22:58 | opcije