SVE RASNI MOMCI!

25.07.2010. u 23:03   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hahahaha!

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 23:04   |   opcije


HAHAHAHAHAHA

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 23:06   |   opcije


HAHAHAHAHAHAHAHA

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 23:06   |   opcije


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHa

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 23:06   |   opcije


tja,ja se dvoumim, između prvog i zadnjeg ;))

Autor: ema-emily   |   25.07.2010. u 23:07   |   opcije


Očito imaš svoj tip, ema_emily ;-))

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 23:07   |   opcije


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 23:08   |   opcije


Hahahaha!Ja bum se upišala!

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 23:09   |   opcije


(još se smijem)

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 23:10   |   opcije


a to je tako smišno...ništa smišnije nisan vidija....jel tako nici, da je ova vega tako duhovita.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 23:10   |   opcije


Nisi ni ti loš.

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 23:11   |   opcije


Jadan paso! Kolko kuja. I sad ti znaj.

Autor: U_rikverc   |   25.07.2010. u 23:11   |   opcije


Medo moj mali...cmok!

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 23:11   |   opcije


Samo vi guštajte, ja sad moram malo off... Možda se još vratim!

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 23:12   |   opcije


ma pusti mene, pričajmo o vegi...ona šta s flatusima probija zvučni zid....pa ljudi misle da je eksplozija.....

Autor: Drmax   |   25.07.2010. u 23:12   |   opcije


Joj...ova je stvar dobra.Može to bit naša?

Autor: nicci   |   25.07.2010. u 23:15   |   opcije


Jesu to cucki ili kuje? :)

Autor: TeeJay   |   25.07.2010. u 23:16   |   opcije


oću-neću, oću-neću..tja i ove tratinčice..http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images01/98/l_a12bd067a928b11ace536f5b41d68112.jpg

Autor: ema-emily   |   25.07.2010. u 23:21   |   opcije


Al' jedino se Lessie uvijek vraća krući.

Autor: dudhaimurvimorus   |   25.07.2010. u 23:33   |   opcije


Joj, krasan je, ema-emily! :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   25.07.2010. u 23:46   |   opcije


s-njima-da!

Autor: necu-na-kavu   |   26.07.2010. u 1:15   |   opcije


Dodaj komentar