Hahahaha!
Autor: nicci | 25.07.2010. u 23:04 | opcije
HAHAHAHAHAHA
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 23:06 | opcije
HAHAHAHAHAHAHAHA
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 23:06 | opcije
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHa
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 23:06 | opcije
tja,ja se dvoumim, između prvog i zadnjeg ;))
Autor: ema-emily | 25.07.2010. u 23:07 | opcije
Očito imaš svoj tip, ema_emily ;-))
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 23:07 | opcije
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 23:08 | opcije
Hahahaha!Ja bum se upišala!
Autor: nicci | 25.07.2010. u 23:09 | opcije
(još se smijem)
Autor: nicci | 25.07.2010. u 23:10 | opcije
a to je tako smišno...ništa smišnije nisan vidija....jel tako nici, da je ova vega tako duhovita.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 23:10 | opcije
Nisi ni ti loš.
Autor: nicci | 25.07.2010. u 23:11 | opcije
Jadan paso! Kolko kuja. I sad ti znaj.
Autor: U_rikverc | 25.07.2010. u 23:11 | opcije
Medo moj mali...cmok!
Autor: nicci | 25.07.2010. u 23:11 | opcije
Samo vi guštajte, ja sad moram malo off... Možda se još vratim!
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 23:12 | opcije
ma pusti mene, pričajmo o vegi...ona šta s flatusima probija zvučni zid....pa ljudi misle da je eksplozija.....
Autor: Drmax | 25.07.2010. u 23:12 | opcije
Joj...ova je stvar dobra.Može to bit naša?
Autor: nicci | 25.07.2010. u 23:15 | opcije
Jesu to cucki ili kuje? :)
Autor: TeeJay | 25.07.2010. u 23:16 | opcije
oću-neću, oću-neću..tja i ove tratinčice..http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images01/98/l_a12bd067a928b11ace536f5b41d68112.jpg
Autor: ema-emily | 25.07.2010. u 23:21 | opcije
Al' jedino se Lessie uvijek vraća krući.
Autor: dudhaimurvimorus | 25.07.2010. u 23:33 | opcije
Joj, krasan je, ema-emily! :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 25.07.2010. u 23:46 | opcije
s-njima-da!
Autor: necu-na-kavu | 26.07.2010. u 1:15 | opcije