NAKON TULUMA

26.07.2010. u 9:36   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

eee... nigdje nikog... svi u tami liječe mamurluk,....

Autor: Bageera   |   26.07.2010. u 9:51   |   opcije


Je, a mudra sova se vraća kući na vlastitim nogama; ako već ne na krilima ;-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 9:55   |   opcije


Oči su joj jako natečene... i sad ne kužim jel to od nespavanja, alkohola... ili seksa :)). Dobro jutro ;)

Autor: TeeJay   |   26.07.2010. u 9:56   |   opcije


jel' to Rio ?... (samo provjeravam da li sam ja na slici)

Autor: Petra-a-stijena   |   26.07.2010. u 10:03   |   opcije


Bok, TJ! Pa, što od nabrojanog može uzrokovati da ti oči ispadnu, pitam se, pitam, hmmmmm? ;-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 10:03   |   opcije


Petra, zbog zaštite osobnih podataka ne mogu odati točnu lokaciju... Ali, netko se uvijek prepozna, zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 10:04   |   opcije


cijenim tvoju uviđavnost ... hehehe

Autor: Petra-a-stijena   |   26.07.2010. u 10:06   |   opcije


(Ne boj se, ne bum objavila fotke s tuluma.)

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 10:10   |   opcije


Koliko se ja kužim u te stvari, ovakvi se podočnjaci mogu dobiti samo od jako jako dobrog seksa :))

Autor: TeeJay   |   26.07.2010. u 10:20   |   opcije


ako je naša, lijepa naša, kaj je tek ovo..i zakaj to nije lijepa naša..moramo to okupirati, vratite nam našeg Franceka..

Autor: habucibe   |   26.07.2010. u 10:22   |   opcije


kaj naše snage rade u afganistanu, odmah ih šaljite u okupatorsku misiju u brazill

Autor: habucibe   |   26.07.2010. u 10:30   |   opcije


No, no, habi - pa zato smo se borili, da možemo pobjeći kad nam dozlogrdi, zar ne? A kam bumo bježali kad sve bude naše?

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 10:59   |   opcije


Dodaj komentar