eee... nigdje nikog... svi u tami liječe mamurluk,....
Autor: Bageera | 26.07.2010. u 9:51 | opcije
Je, a mudra sova se vraća kući na vlastitim nogama; ako već ne na krilima ;-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 9:55 | opcije
Oči su joj jako natečene... i sad ne kužim jel to od nespavanja, alkohola... ili seksa :)). Dobro jutro ;)
Autor: TeeJay | 26.07.2010. u 9:56 | opcije
jel' to Rio ?... (samo provjeravam da li sam ja na slici)
Autor: Petra-a-stijena | 26.07.2010. u 10:03 | opcije
Bok, TJ! Pa, što od nabrojanog može uzrokovati da ti oči ispadnu, pitam se, pitam, hmmmmm? ;-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 10:03 | opcije
Petra, zbog zaštite osobnih podataka ne mogu odati točnu lokaciju... Ali, netko se uvijek prepozna, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 10:04 | opcije
cijenim tvoju uviđavnost ... hehehe
Autor: Petra-a-stijena | 26.07.2010. u 10:06 | opcije
(Ne boj se, ne bum objavila fotke s tuluma.)
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 10:10 | opcije
Koliko se ja kužim u te stvari, ovakvi se podočnjaci mogu dobiti samo od jako jako dobrog seksa :))
Autor: TeeJay | 26.07.2010. u 10:20 | opcije
ako je naša, lijepa naša, kaj je tek ovo..i zakaj to nije lijepa naša..moramo to okupirati, vratite nam našeg Franceka..
Autor: habucibe | 26.07.2010. u 10:22 | opcije
kaj naše snage rade u afganistanu, odmah ih šaljite u okupatorsku misiju u brazill
Autor: habucibe | 26.07.2010. u 10:30 | opcije
No, no, habi - pa zato smo se borili, da možemo pobjeći kad nam dozlogrdi, zar ne? A kam bumo bježali kad sve bude naše?
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 10:59 | opcije