Hahahahahhahaha!
Autor: nicci | 26.07.2010. u 23:05 | opcije
Je, i moja reakcija je bila takva! :-))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 23:07 | opcije
Prekrasna je.
Autor: nicci | 26.07.2010. u 23:14 | opcije
Reakcija? Očekivana, mislim. ;-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 23:14 | opcije
A - pćihhhhaaaaa !!!!!!
Autor: juicy-mama | 26.07.2010. u 23:22 | opcije
Misliš da je dobila alergiju, juicy?
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 23:23 | opcije
Nego...koji nick skriva ovu mačkicu?
Autor: nicci | 26.07.2010. u 23:27 | opcije
Ne znam, jel ova ima alergiju, ali ja tako izgledam, kada ovdje vidim neke iskrijanere, da ne nabrajam hihi
Autor: juicy-mama | 26.07.2010. u 23:28 | opcije