ZDRMALA JE SLIKA!

26.07.2010. u 23:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hahahahahhahaha!

Autor: nicci   |   26.07.2010. u 23:05   |   opcije


Je, i moja reakcija je bila takva! :-))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 23:07   |   opcije


Prekrasna je.

Autor: nicci   |   26.07.2010. u 23:14   |   opcije


Reakcija? Očekivana, mislim. ;-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 23:14   |   opcije


A - pćihhhhaaaaa !!!!!!

Autor: juicy-mama   |   26.07.2010. u 23:22   |   opcije


Misliš da je dobila alergiju, juicy?

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 23:23   |   opcije


Nego...koji nick skriva ovu mačkicu?

Autor: nicci   |   26.07.2010. u 23:27   |   opcije


Ne znam, jel ova ima alergiju, ali ja tako izgledam, kada ovdje vidim neke iskrijanere, da ne nabrajam hihi

Autor: juicy-mama   |   26.07.2010. u 23:28   |   opcije


Dodaj komentar