Drži fige na nogama!Neće raditi kad se ona makne.
Autor: nicci | 26.07.2010. u 23:37 | opcije
Ma da, čim se ona makne, on sve po starom. Ali uz nju - blješti od sreće! :-)))
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 23:41 | opcije
Khm...ja se opet prepoznala.(po čarapama za vene, biće)
Autor: nicci | 26.07.2010. u 23:43 | opcije
nicci....zasto si minjala psica za majmuna?
Autor: piazzolla1 | 26.07.2010. u 23:47 | opcije
A nisam te nišanila, iako ova ima dobre noge - nisu to čarape za vene, nego one s natom. Sexy! ;-))
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 23:47 | opcije
Veli eternis da primitivci imaju veliku Emocionalnu Inteligenciju (baš ovak, velikim početnim slovima), pa si mislim, pa onda je to dovoljno, zar ne? Čemu ga tjerati da čisti pod?
Autor: vegavega8 | 26.07.2010. u 23:49 | opcije
ha ha ha, Nisi mi dorasla vidim..Velika slova su zato jer sam rekao da je velika, kužiš...Nisam ti ja knjiški majmun već imam svoju simboliku na granici performansa...Tvoja inteligencija je one vrstwe koja djetetu služi za slaganje lego kockica..Ustvari si oštećena na svim drugim nivoima.
Autor: eternis | 26.07.2010. u 23:56 | opcije
Zašto?Pa, prolio je kavu od nervoze:)
Autor: nicci | 26.07.2010. u 23:56 | opcije
Najgore je kaj citiraš i nemreš povezat a riječi su jedne pored drugih : velika Emocionalna Inteligencija..Da teško je da pojam veliki preskoči i na objašnjenje slova, to je tebi viša matematika..Lakše se sprdati ..e ,primitivče moj vegasti:)
Autor: eternis | 26.07.2010. u 23:58 | opcije
Ete...u devet, ne zaboravi;)
Autor: nicci | 26.07.2010. u 23:58 | opcije
, nicci, kaj ideš u devet u krevet? Ne kužim :O
Autor: eternis | 27.07.2010. u 0:03 | opcije
jel moze netko staviti jedno sljastece srce?
Autor: piazzolla1 | 27.07.2010. u 0:03 | opcije
ne...večeras u devet si ti trebao popiti antisklerin.Tako da se ujutro možeš sjetiti da u devet imamo dogovorenu kavu.
Autor: nicci | 27.07.2010. u 0:04 | opcije
Eh, da, tako su se i njegove okice sjajile :)
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 0:06 | opcije
dogovorenu kavu?, ha ha ha.Ja jesam možda majmun, ali sigurno bi se setil da sam tak nekaj dogovaral :)
Autor: eternis | 27.07.2010. u 0:09 | opcije
Isprike, zanemarila sam vas, ali sad sam opet ovdje. Dakle, eternis me opet ne voli, ajoj meni! Što ću sad bez njegove Emocionalne Inteligencije, a i one druge? Tko će me korigirati, kritizirati i navoditi kroz život? Morat ću i ja naći nekog majmuna pa se bar smijati.
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 0:14 | opcije
Jebote, pa kaj si ljubomorna na mene? Doduše, imaš i zakaj bit..
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 0:20 | opcije
Hehe, čekala sam ovaj komentar. Kaj ti misliš? Jesam? Nisam? ;-))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 0:26 | opcije
Hahahaa :) Znam samo da ja na tebe nisam :) I sad kad si dočekala to pitanje, ćeš i dalje biti zajedljiva?
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 0:30 | opcije
ha ha ha, a tuuuuuuuu smo..No, sad je stvar jasna..Klasična ljubomora..No Coco, stvarno si bila indiskretna..Vidiš da Vegi sad ide pjena na usta.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 0:34 | opcije
E da, Eternis, a oko čega bi se dve ženske počupale nego oko nekakvog komada, jel? Da je to barem aktualno, nego aorist..
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 0:38 | opcije
Laku noć:)Ajmo gledat Sex & The City
Autor: nicci | 27.07.2010. u 0:39 | opcije
E da. Zatvorili smo krug. Sad se u njemu mogu vrtjeti oni kojima to paše. Sretno vam i berićetno! :-))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 0:43 | opcije