Drži fige na nogama!Neće raditi kad se ona makne.

Autor: nicci   |   26.07.2010. u 23:37   |   opcije


Ma da, čim se ona makne, on sve po starom. Ali uz nju - blješti od sreće! :-)))

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 23:41   |   opcije


Khm...ja se opet prepoznala.(po čarapama za vene, biće)

Autor: nicci   |   26.07.2010. u 23:43   |   opcije


nicci....zasto si minjala psica za majmuna?

Autor: piazzolla1   |   26.07.2010. u 23:47   |   opcije


A nisam te nišanila, iako ova ima dobre noge - nisu to čarape za vene, nego one s natom. Sexy! ;-))

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 23:47   |   opcije


Veli eternis da primitivci imaju veliku Emocionalnu Inteligenciju (baš ovak, velikim početnim slovima), pa si mislim, pa onda je to dovoljno, zar ne? Čemu ga tjerati da čisti pod?

Autor: vegavega8   |   26.07.2010. u 23:49   |   opcije


ha ha ha, Nisi mi dorasla vidim..Velika slova su zato jer sam rekao da je velika, kužiš...Nisam ti ja knjiški majmun već imam svoju simboliku na granici performansa...Tvoja inteligencija je one vrstwe koja djetetu služi za slaganje lego kockica..Ustvari si oštećena na svim drugim nivoima.

Autor: eternis   |   26.07.2010. u 23:56   |   opcije


Zašto?Pa, prolio je kavu od nervoze:)

Autor: nicci   |   26.07.2010. u 23:56   |   opcije


Najgore je kaj citiraš i nemreš povezat a riječi su jedne pored drugih : velika Emocionalna Inteligencija..Da teško je da pojam veliki preskoči i na objašnjenje slova, to je tebi viša matematika..Lakše se sprdati ..e ,primitivče moj vegasti:)

Autor: eternis   |   26.07.2010. u 23:58   |   opcije


Ete...u devet, ne zaboravi;)

Autor: nicci   |   26.07.2010. u 23:58   |   opcije


, nicci, kaj ideš u devet u krevet? Ne kužim :O

Autor: eternis   |   27.07.2010. u 0:03   |   opcije


jel moze netko staviti jedno sljastece srce?

Autor: piazzolla1   |   27.07.2010. u 0:03   |   opcije


ne...večeras u devet si ti trebao popiti antisklerin.Tako da se ujutro možeš sjetiti da u devet imamo dogovorenu kavu.

Autor: nicci   |   27.07.2010. u 0:04   |   opcije


Eh, da, tako su se i njegove okice sjajile :)

Autor: Cococh_Anel   |   27.07.2010. u 0:06   |   opcije


dogovorenu kavu?, ha ha ha.Ja jesam možda majmun, ali sigurno bi se setil da sam tak nekaj dogovaral :)

Autor: eternis   |   27.07.2010. u 0:09   |   opcije


Isprike, zanemarila sam vas, ali sad sam opet ovdje. Dakle, eternis me opet ne voli, ajoj meni! Što ću sad bez njegove Emocionalne Inteligencije, a i one druge? Tko će me korigirati, kritizirati i navoditi kroz život? Morat ću i ja naći nekog majmuna pa se bar smijati.

Autor: vegavega8   |   27.07.2010. u 0:14   |   opcije


Jebote, pa kaj si ljubomorna na mene? Doduše, imaš i zakaj bit..

Autor: Cococh_Anel   |   27.07.2010. u 0:20   |   opcije


Hehe, čekala sam ovaj komentar. Kaj ti misliš? Jesam? Nisam? ;-))

Autor: vegavega8   |   27.07.2010. u 0:26   |   opcije


Hahahaa :) Znam samo da ja na tebe nisam :) I sad kad si dočekala to pitanje, ćeš i dalje biti zajedljiva?

Autor: Cococh_Anel   |   27.07.2010. u 0:30   |   opcije


ha ha ha, a tuuuuuuuu smo..No, sad je stvar jasna..Klasična ljubomora..No Coco, stvarno si bila indiskretna..Vidiš da Vegi sad ide pjena na usta.

Autor: eternis   |   27.07.2010. u 0:34   |   opcije


E da, Eternis, a oko čega bi se dve ženske počupale nego oko nekakvog komada, jel? Da je to barem aktualno, nego aorist..

Autor: Cococh_Anel   |   27.07.2010. u 0:38   |   opcije


Laku noć:)Ajmo gledat Sex & The City

Autor: nicci   |   27.07.2010. u 0:39   |   opcije


E da. Zatvorili smo krug. Sad se u njemu mogu vrtjeti oni kojima to paše. Sretno vam i berićetno! :-))

Autor: vegavega8   |   27.07.2010. u 0:43   |   opcije


Dodaj komentar