a jest lijep žabac... ko slika :)
Autor: TeeJay | 27.07.2010. u 10:37 | opcije
cool:)
Autor: monallisa | 27.07.2010. u 10:40 | opcije
Jutro! Joj, kak je lijepo biti na godišnjem! Sutra ću odvaliti spavanjac do podneva :-)))))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 10:41 | opcije
e... a kakav bi tek princ bio da ga kakva djeva poljubi.... :)
Autor: Bageera | 27.07.2010. u 10:42 | opcije
Bageera, to sam ti ja na slici... hoćeš me poljubit? :)
Autor: TeeJay | 27.07.2010. u 10:45 | opcije
A vid nju, ona samo o ljubakanju! :-)))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 10:46 | opcije
Popela se žaba na banderu, češe picu o trofaznu žicu.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.07.2010. u 10:48 | opcije
ma kako imam ljepe okiceee.. :)))
Autor: skorpionka28 | 27.07.2010. u 10:52 | opcije
Pogle ti ove žaboljupce! Još bu ovo ispao jebački blog.
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 10:54 | opcije
hahahahah...volimo žabice sa lepim okama i dugim prstekima.. ;) :))
Autor: skorpionka28 | 27.07.2010. u 10:54 | opcije
khm, khm... nije baš da mi je do ljubakanja, al se onak, pitam, kakav bi to princ bio?
Tiđej, kaj si to fakat ti? :)
Autor: Bageera | 27.07.2010. u 11:10 | opcije
i ja volim žabe s dobrim batkima,,hehehehe
Autor: marned | 27.07.2010. u 11:14 | opcije
Vidim ja, bit će tu čerečenja! ;-)))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 11:23 | opcije