HVALA, HVALA...

27.07.2010. u 10:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

a jest lijep žabac... ko slika :)

Autor: TeeJay   |   27.07.2010. u 10:37   |   opcije


cool:)

Autor: monallisa   |   27.07.2010. u 10:40   |   opcije


Jutro! Joj, kak je lijepo biti na godišnjem! Sutra ću odvaliti spavanjac do podneva :-)))))

Autor: vegavega8   |   27.07.2010. u 10:41   |   opcije


e... a kakav bi tek princ bio da ga kakva djeva poljubi.... :)

Autor: Bageera   |   27.07.2010. u 10:42   |   opcije


Bageera, to sam ti ja na slici... hoćeš me poljubit? :)

Autor: TeeJay   |   27.07.2010. u 10:45   |   opcije


A vid nju, ona samo o ljubakanju! :-)))

Autor: vegavega8   |   27.07.2010. u 10:46   |   opcije


Popela se žaba na banderu, češe picu o trofaznu žicu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.07.2010. u 10:48   |   opcije


ma kako imam ljepe okiceee.. :)))

Autor: skorpionka28   |   27.07.2010. u 10:52   |   opcije


Pogle ti ove žaboljupce! Još bu ovo ispao jebački blog.

Autor: vegavega8   |   27.07.2010. u 10:54   |   opcije


hahahahah...volimo žabice sa lepim okama i dugim prstekima.. ;) :))

Autor: skorpionka28   |   27.07.2010. u 10:54   |   opcije


khm, khm... nije baš da mi je do ljubakanja, al se onak, pitam, kakav bi to princ bio?
Tiđej, kaj si to fakat ti? :)

Autor: Bageera   |   27.07.2010. u 11:10   |   opcije


i ja volim žabe s dobrim batkima,,hehehehe

Autor: marned   |   27.07.2010. u 11:14   |   opcije


Vidim ja, bit će tu čerečenja! ;-)))

Autor: vegavega8   |   27.07.2010. u 11:23   |   opcije


Dodaj komentar