taman te nešto spominjemo....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 22:24 | opcije
Tiho, spava mi se!
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:25 | opcije
Drmax, oš ti po pički? Kaj zajebavaš vegu?
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:29 | opcije
Drmaxe ostavila sam ti komentar na svom blogu.
Autor: vodene_kozice | 27.07.2010. u 22:31 | opcije
Pssssst, et, monotoni zvukovi mi ne smetaju ;-))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:31 | opcije
Viš da te neće..vega hoće mene, majmune jedan..Kakve to slike keljiš po blogu.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:31 | opcije
Kornelije...de par stihova...hehehe...
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:31 | opcije
ti bi jebo na veginom blogu, ma nemoj.. tu možeš samo biti jeban.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:35 | opcije
Jesi ti onaj pedofil Kolafjaka, ili si Drle?Nekak ste mi isti.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:35 | opcije
Zato što zna napisati nešto što ljudi ne ismiju? (kao tvoje ljubavne stihove)
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:36 | opcije
A blitvari su mi inače svi isti. Idete mi na kurac odavno svi.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:36 | opcije
ja san čuja da na veginu blogu ima sexa...ko u priči...obostranog...i još čuja da su tu pičići najbolji na iskrici....pa doša...malo.....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 22:36 | opcije
Kad sam već tu...Ete, kavica preksutra?
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:37 | opcije
nicci, ne mogu, putujem u Australiju ...
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:38 | opcije
:D
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:38 | opcije
Ajd blitvaru odjebi
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:38 | opcije
Drmakše..dosadan si:)
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:39 | opcije
Seronjo
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:39 | opcije
Dva-tri dana si dobro glumio Kolafjaku...svaka čast.Ili nastavi onako ili...kajaznam...čkomi.
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:40 | opcije
A da ga pozovemo na lubenicu, nicci? Eternisa, of skroz, ovo dosadno derle s poremećajem u ponašanju nemre ni mater istrpit.
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:40 | opcije
Eternisu, faca si! Sretan ti put! :-)
Autor: BrightSideOfLife | 27.07.2010. u 22:41 | opcije
Šta je majmune bolesni, si se zapalil..Pazi da s malo nisi zajebo, kenjac.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:43 | opcije
Onu zubatu?:)
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:43 | opcije
a vas dvi prdare, pardon tri + ovaj pičić...šta se neopravdano zove muškarcem....zove vas neka gospođa, par blogova poviše...
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 22:43 | opcije
Hehe, et je zaboravio da ja imam iskričarske frendove u Australiji! A i ferije ;-))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:43 | opcije
Našla sam na guglu jedan biser:) lukrezio_bog:
Ne draga nećemo o jajnicima, jajnik kao jajnik, nije posebno zanimljiv..pričajmo malo o obliku tvoje mujsice. Da li male usne vire između velikih, da li je klitoris izražen ili je uvućen, da li ti je uska ili široka, da li se navlažuje dovoljno da bez problema podnese penetraciju i slično?
26.12.2008. 12:38:55
Autor: nicci | 27.07.2010. u 22:43 | opcije
da ti ne bi sprašil u tintarelu nekaj.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:44 | opcije
Kad je pun mjesec, imam menstruaciju. Tek da se zna, da me ne preporučaš u tim danima..
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 22:44 | opcije
Ne onu zubatu, nju ćemo u frižider - za svaki slučaj. Neka on donese neku koja mu se sviđa.
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:44 | opcije
šta, mama ti dopušta da imaš praćku.....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 22:45 | opcije
ne bih se čudio da je ova blitvarska kretenčina Lukrezio ..to je njegov stil.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:45 | opcije
Za analne aktivnosti, molim da se iskrcate na blog Kokoš_Anal.
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:46 | opcije
Meni je lukrezio uvijek bio simpa. Zna lijepo pisati i pametan je. Ali, to ne znači da nije i lud.
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:47 | opcije
Kenjče, dosadan si mi..ak nekaj trebaš dođi u Prečko da ti oderem kožu.Raspitaj se gdi je to.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:47 | opcije
Ali, nekak si mislim, kad pametan čovjek poludi, svejedno ne postane glupav, jel' tak? Ono, sirovina bez repertoara.
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:47 | opcije
najzabavniji dio mi je što svi, al' ama baš svi pokušavaju pogodit....ko san bija prije....nisan bija prije...iman samo jedan nick....vama je tribalo malo više vrimena...dok se oslobodite...vi funcionirate kad vas ima više..ovce jadne, čak ni ovce niste, jer ovce idu za ovnom...brabonjci šta ispadaju iz ovčijih guzica,.....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 22:48 | opcije
di si reka da dođen...samo reci i koga da tražin.....moš mi dat sliku...bit ću nježan....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 22:49 | opcije
hihi, čini se da im je draže tu se prazniti :)) tam di je hrpa veća :)
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 22:52 | opcije
Traži Eternisa Kožodera, Ušljivče.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:53 | opcije
zlato na zlato, drek na drek :)
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 22:54 | opcije
Ma, došli su za tobom, Kokoš_Anal. Ajde, gataj malo, ima tu dosta materijala za tebe :-))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:54 | opcije
Ne da mi se bavit s ovim seljoberom iz Dalmacije, nego vega , nekaj bi te pital: jel onaj erotski komentar bil upučen meni ili se odnosil na zajedničkog prijatelja tebe i Coco? Nekaj mi tu sumnjivo?Važno je.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 22:54 | opcije
Onaj koji te nadahnuo na lubenicu? Pa, komentar je općeljudski i zato se ljudi u njemu prepoznaju; nisam imala u vidu niti jednu konkretnu osobu, ali sam se referirala na kokoškin zapis o tome kako se ona primi nekog jadnika, pa ga pokušava reformirati, pa on sretan dok je uz nju i njenu blagotvornu iscjeljivost, ali posrne čim se makne. To mi bilo baš onak - opće mjesto!
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 22:56 | opcije
gle ovog psihopatu kak se zapalil.Ušljivče odjebi mi s očiju, pička ti materina psihopatska.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 23:01 | opcije
to san i mislio...kolutićavcu....bez kičme....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 23:02 | opcije
Malo ti treba, ha? Pazi da se ne posklizneš na pjenu iz usta kretenčiću..Uzmi si svoje tabletice, danas si ih preskočil izgleda, no no, ne to raditi
Autor: eternis | 27.07.2010. u 23:03 | opcije
Vega, imponira mi, ali opet me precjenjuješ :)
Autor: Cococh_Anel | 27.07.2010. u 23:04 | opcije
tu je razlika između tebe i mene, ja sam odan.....ti si sroljo....nevrijedan spomena.....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 23:04 | opcije
Vega:fakat si nemoguća. Spomenula si kofeinsko razdjevičenje, i to mi je bio orijentir..Sad ispada da je općenito..Ma bolesne ste vi obje I ti Vega i ti Coco..Coco me posebno razočarala..Ovo je leglo zla i idem s bloga. svi mi se gadite.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 23:05 | opcije
Eternisu, a kaj ti misliš da se ja sjećam baš svake asocijacije koja me nadahnula? Hajde, hajde, ipak si ti ispao glavna zvijezda :-)))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 23:06 | opcije
Ti si bolesni kenjac, i ne znaš kaj pričaš i kaj bi sa sobom..Seri i dalje, majmune, tebe će žene jamačno zavoljeti sad kad si pokazal kakva si frajerčina. Brrrrrr sve se tresem.Ušljivče smrdljivi, popuši kitu morskom magarcu.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 23:07 | opcije
glupa si vega ak misliš da je blog meni važđan kao tebi..Ja se ovdje samo zajebavam i promatram vaše reakcije..a vidim da nema normalnih ovdje..Možda Brajtica...Munjene ste sve i vega i nicci i coco i linalena i rozmarina, da ne nabrajam dalje..Sve lude babe..a o ovim kretenima tipa Drlexa da ne govorimo.Svi ste za Vrapče.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 23:09 | opcije
Mir, et, mir! Ma to je samo malo mjesečine :-)) Mi se ovdje uglavnom dobro zabavljamo, ali hebga, u svakom bircu (pa čak i finom lokalu) moš naletjeti na bukače. Ne generalizirati, ne, ne, nije ti to mudro! Sutra ćeš nas opet voljeti, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 27.07.2010. u 23:12 | opcije
:)
Autor: TeeJay | 27.07.2010. u 23:12 | opcije
Zar ne?:)))
Autor: nicci | 27.07.2010. u 23:12 | opcije
pozdravljam dragu ekipu ;)
Autor: TeeJay | 27.07.2010. u 23:13 | opcije
razmišljanja malog eternisa: skriven iza svojeg monitora, ja dižen svoj glas, glas koji ne mogu dignit na mamu...glas koji ne mogu dignit na šefa u servisu računala, di radin....glas koji ne mogu dignit na tajnicu koja zaprima pozive...i jako mi se sviđa......reći ću mu šta ga ide....nek se jebe blitvar...vidit će on osvetu eternisovu.....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 23:14 | opcije
viš kako ova kuja regrutira...budi dobar et...budi dobar s vegon i bit će ti dobro....et....miran et...k nozi et.....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 23:15 | opcije
Šta je majmune, još si nisi provjetril bulju? Nekak ti se osladilo jebat se s eternisom..Kaj si zaboravil cure? Ajd pukni još onih smiješnih slika da vidimo, nije bilo dosta...frajer i pol nema kaj.a voli dečke, ha ha ha, seljoberu pederski,
Autor: eternis | 27.07.2010. u 23:18 | opcije
K NOZI...ET...K NOZI...REKA SAN.....
Autor: Drmax | 27.07.2010. u 23:20 | opcije
kaj se ovaj konj dere? Nisam još ispraznil Drexi, kad ispraznim onda ću k nozi.
Autor: eternis | 27.07.2010. u 23:53 | opcije