jbte...što je to?;))

Autor: ponocna_premijera   |   28.07.2010. u 0:37   |   opcije


Jedno osebujno stvorenjce :-))

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 0:39   |   opcije


TO SAM JA!:D

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 0:39   |   opcije


A gle, ima i tvojih boja u sebi!

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 0:39   |   opcije


ne želim ovo sanjati;))

Autor: ponocna_premijera   |   28.07.2010. u 0:41   |   opcije


Krasan pužonja:)

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 0:41   |   opcije


Evo, našla sam - to je vrst morskog puža: Nudibranch
Photograph by David Doubilet

This Month in Photo of the Day: Animals

Members of the gastropod class, finger-size nudibranchs live fully exposed, their gills forming tufts on their backs. (Nudibranch means "naked gill," a feature that separates them from other sea slugs.).

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 0:41   |   opcije


Viš, ja prepoznam ponoćnicu po bojama, a ti sebe - po osmijehu, nicci? :-)))

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 0:43   |   opcije


nemrem to ni gledati...da ne budem bezobrazna....;))

Autor: ponocna_premijera   |   28.07.2010. u 0:45   |   opcije


Po malim okicama;)

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 0:45   |   opcije


...prekrasni su!... :)
http://www.sergeyphoto.com/underwater/nudibranchs.html

Autor: nevr_mor   |   28.07.2010. u 0:45   |   opcije


Pužu mužu, pusti roge van, da ti kuću ne prodam, staroj babi za duhan!

Autor: Zarobljenik   |   28.07.2010. u 0:47   |   opcije


A i bezbojnost mi nije nepoznanica:)

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 0:47   |   opcije


vega,smetaju te moje boje?;)

Autor: ponocna_premijera   |   28.07.2010. u 0:48   |   opcije


(opet moj alarmić)

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 0:49   |   opcije


Hvala, nevrice! Fenomenalna bića :-))))

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 0:49   |   opcije


Obožavam bojice, ponoćna!

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 0:50   |   opcije


taj alarmić zapravi hoće da se ja maknem,jel?;))

Autor: ponocna_premijera   |   28.07.2010. u 0:51   |   opcije


Ne:)Samo moram biti oprezan puž:)

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 0:52   |   opcije


a ne,ne od mene...ja sam bezopasna;))

Autor: ponocna_premijera   |   28.07.2010. u 0:53   |   opcije


I ja sam;)

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 0:56   |   opcije


Ovaj pužek je totalno ogoljen, nema nikakvog oklopa, velik je poput prsta, a silno lukav: osim što plaši bojama, skuplja i neke paluckave tvari iz klope pa fino upikne koga treba. Genijalac, ukratko! I očiti dokaz da nije sve u snazi.

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 0:56   |   opcije


hm,za tebe nisam baš sigurna da si bezopasna...barem si kao ovaj puž;))

Autor: ponocna_premijera   |   28.07.2010. u 0:59   |   opcije


The Toxic Rainbows Of The Sea. Sve što je lijepo pomalo je i otrovno :)

Autor: Zarobljenik   |   28.07.2010. u 1:00   |   opcije


Ma...kao one male beštije koje gadno urlaju.Dok ih ne vidiš...misliš da te mogu rastrgati:)

Autor: nicci   |   28.07.2010. u 1:02   |   opcije


Tak je, Zarobljeniče. Od toga je ljepota još ljepša, zar ne? Zahtijeva pozornost; i oprez. :-))

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 1:02   |   opcije


Dodaj komentar