jbte...što je to?;))
Autor: ponocna_premijera | 28.07.2010. u 0:37 | opcije
Jedno osebujno stvorenjce :-))
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 0:39 | opcije
TO SAM JA!:D
Autor: nicci | 28.07.2010. u 0:39 | opcije
A gle, ima i tvojih boja u sebi!
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 0:39 | opcije
ne želim ovo sanjati;))
Autor: ponocna_premijera | 28.07.2010. u 0:41 | opcije
Krasan pužonja:)
Autor: nicci | 28.07.2010. u 0:41 | opcije
Evo, našla sam - to je vrst morskog puža: Nudibranch
Photograph by David Doubilet
This Month in Photo of the Day: Animals
Members of the gastropod class, finger-size nudibranchs live fully exposed, their gills forming tufts on their backs. (Nudibranch means "naked gill," a feature that separates them from other sea slugs.).
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 0:41 | opcije
Viš, ja prepoznam ponoćnicu po bojama, a ti sebe - po osmijehu, nicci? :-)))
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 0:43 | opcije
nemrem to ni gledati...da ne budem bezobrazna....;))
Autor: ponocna_premijera | 28.07.2010. u 0:45 | opcije
Po malim okicama;)
Autor: nicci | 28.07.2010. u 0:45 | opcije
...prekrasni su!... :)
http://www.sergeyphoto.com/underwater/nudibranchs.html
Autor: nevr_mor | 28.07.2010. u 0:45 | opcije
Pužu mužu, pusti roge van, da ti kuću ne prodam, staroj babi za duhan!
Autor: Zarobljenik | 28.07.2010. u 0:47 | opcije
A i bezbojnost mi nije nepoznanica:)
Autor: nicci | 28.07.2010. u 0:47 | opcije
vega,smetaju te moje boje?;)
Autor: ponocna_premijera | 28.07.2010. u 0:48 | opcije
(opet moj alarmić)
Autor: nicci | 28.07.2010. u 0:49 | opcije
Hvala, nevrice! Fenomenalna bića :-))))
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 0:49 | opcije
Obožavam bojice, ponoćna!
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 0:50 | opcije
taj alarmić zapravi hoće da se ja maknem,jel?;))
Autor: ponocna_premijera | 28.07.2010. u 0:51 | opcije
Ne:)Samo moram biti oprezan puž:)
Autor: nicci | 28.07.2010. u 0:52 | opcije
a ne,ne od mene...ja sam bezopasna;))
Autor: ponocna_premijera | 28.07.2010. u 0:53 | opcije
I ja sam;)
Autor: nicci | 28.07.2010. u 0:56 | opcije
Ovaj pužek je totalno ogoljen, nema nikakvog oklopa, velik je poput prsta, a silno lukav: osim što plaši bojama, skuplja i neke paluckave tvari iz klope pa fino upikne koga treba. Genijalac, ukratko! I očiti dokaz da nije sve u snazi.
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 0:56 | opcije
hm,za tebe nisam baš sigurna da si bezopasna...barem si kao ovaj puž;))
Autor: ponocna_premijera | 28.07.2010. u 0:59 | opcije
The Toxic Rainbows Of The Sea. Sve što je lijepo pomalo je i otrovno :)
Autor: Zarobljenik | 28.07.2010. u 1:00 | opcije
Ma...kao one male beštije koje gadno urlaju.Dok ih ne vidiš...misliš da te mogu rastrgati:)
Autor: nicci | 28.07.2010. u 1:02 | opcije
Tak je, Zarobljeniče. Od toga je ljepota još ljepša, zar ne? Zahtijeva pozornost; i oprez. :-))
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 1:02 | opcije