gušti su gušti al ovog ćeš si zapamtit
Autor: Philippe_de_Mala | 28.07.2010. u 9:27 | opcije
gle kao se na vatici odmara! baš mu je lijepo...mali cofeki!!!
Autor: cistaticatraziauto | 28.07.2010. u 9:28 | opcije
meni to više liči na nekvi sukulent
Autor: Philippe_de_Mala | 28.07.2010. u 9:29 | opcije
balavac jedan! sinoć se oblokal na frendovom rođendanu, a sad nemre oči otvorit! gle kak visi.... klipan mali!
Autor: Bageera | 28.07.2010. u 9:29 | opcije
Dobro jutro, samo da znate da sam živa i ljubim.... :)))
Autor: debeljuca58 | 28.07.2010. u 9:31 | opcije
kaje to žemska
Autor: marned | 28.07.2010. u 9:32 | opcije
Dobro jutro svima! :-)))
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 9:33 | opcije
Vatice, velite? Hm, možda pikave, kao staklena vuna - ovo je ipak kaktusek.
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 9:33 | opcije
ovo je neki nježni kaktus,sigurno se od njega dela cuga,,,
Autor: marned | 28.07.2010. u 9:34 | opcije
Možda malac ima problema s cirkulacijom; ili išijasom. Moj stari si je stavljao obloge od kaktusa kad bi ga uhvatilo. Peče kao vrag, ali pomaže.
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 9:34 | opcije
lepo vam velim da se klinjo nalil ko deva! kad mu starci čuju, ne bu iz oklopa smio nos promolit!
Autor: Bageera | 28.07.2010. u 9:35 | opcije
Debeljuco, živi i ljubi i uživaj! Pa i na kaktusu, ak vam paše :-)))
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 9:36 | opcije
Hehe, bageera, sinoć se naslonio na prvo što je našao :-)) A sad će biti kuku!
Autor: vegavega8 | 28.07.2010. u 9:38 | opcije
hehehe koga svrbi, nek se češe:))))
Autor: PaperjastaZeravica | 28.07.2010. u 10:14 | opcije
vega, oš mi dat slike....iman inspiraciju....
Autor: Drmax | 28.07.2010. u 10:20 | opcije