FAKIRKA

28.07.2010. u 9:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

gušti su gušti al ovog ćeš si zapamtit

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.07.2010. u 9:27   |   opcije


gle kao se na vatici odmara! baš mu je lijepo...mali cofeki!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   28.07.2010. u 9:28   |   opcije


meni to više liči na nekvi sukulent

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.07.2010. u 9:29   |   opcije


balavac jedan! sinoć se oblokal na frendovom rođendanu, a sad nemre oči otvorit! gle kak visi.... klipan mali!

Autor: Bageera   |   28.07.2010. u 9:29   |   opcije


Dobro jutro, samo da znate da sam živa i ljubim.... :)))

Autor: debeljuca58   |   28.07.2010. u 9:31   |   opcije


kaje to žemska

Autor: marned   |   28.07.2010. u 9:32   |   opcije


Dobro jutro svima! :-)))

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 9:33   |   opcije


Vatice, velite? Hm, možda pikave, kao staklena vuna - ovo je ipak kaktusek.

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 9:33   |   opcije


ovo je neki nježni kaktus,sigurno se od njega dela cuga,,,

Autor: marned   |   28.07.2010. u 9:34   |   opcije


Možda malac ima problema s cirkulacijom; ili išijasom. Moj stari si je stavljao obloge od kaktusa kad bi ga uhvatilo. Peče kao vrag, ali pomaže.

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 9:34   |   opcije


lepo vam velim da se klinjo nalil ko deva! kad mu starci čuju, ne bu iz oklopa smio nos promolit!

Autor: Bageera   |   28.07.2010. u 9:35   |   opcije


Debeljuco, živi i ljubi i uživaj! Pa i na kaktusu, ak vam paše :-)))

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 9:36   |   opcije


Hehe, bageera, sinoć se naslonio na prvo što je našao :-)) A sad će biti kuku!

Autor: vegavega8   |   28.07.2010. u 9:38   |   opcije


hehehe koga svrbi, nek se češe:))))

Autor: PaperjastaZeravica   |   28.07.2010. u 10:14   |   opcije


vega, oš mi dat slike....iman inspiraciju....

Autor: Drmax   |   28.07.2010. u 10:20   |   opcije


Dodaj komentar