Niška banja vruća voda za luđake živa zgoda. http://www.youtube.com/watch?v=T90fOmvuonY

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.07.2010. u 0:42   |   opcije


haha, koja je ovo materina. jel to u istri kod onog srbe

Autor: sibicarka   |   29.07.2010. u 0:43   |   opcije


Ma, uhvatiše Žiku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.07.2010. u 0:44   |   opcije


Što se babi htilo, to joj se i snilo :-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 0:45   |   opcije


a onda je on radio pi-pi u bazen pa se razišli i nastade iskrica

Autor: roman10   |   29.07.2010. u 0:48   |   opcije


Meni se čini da je ovo slika od Vlahe Bukovca:DDD

Autor: eternis   |   29.07.2010. u 0:51   |   opcije


čul sam da je tak na islandu,,da se preselimo,,ha

Autor: marned   |   29.07.2010. u 0:54   |   opcije


nedo bog večeg zla

Autor: Iwa-Diwa-   |   29.07.2010. u 0:55   |   opcije


just hi & bye ;)

Autor: TeeJay   |   29.07.2010. u 0:55   |   opcije


Eh, svatko ima svoje veselje, na Islandu ili lokalno; pa tak i ja, ovog puta bez vas. Cmok-cmok, baj-baj!

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 0:58   |   opcije


Reče vega i sjede u koprive.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.07.2010. u 1:01   |   opcije


Hahahahaha!

Autor: nicci   |   29.07.2010. u 7:24   |   opcije


Dodaj komentar