to je simbioza..hehe
Autor: pa_huljica | 29.07.2010. u 9:14 | opcije
Krava plaća u naturi :-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 9:17 | opcije
...moja zubarka je vrlo zgodna djevojka....
Autor: cistaticatraziauto | 29.07.2010. u 9:27 | opcije
velična nije važna. i nas male trebaju
Autor: cest_la_vie | 29.07.2010. u 9:28 | opcije
A šteta da se baci! Ili postane karijes. :-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 9:31 | opcije
kako zna da mu radi uslugu?
Autor: cest_la_vie | 29.07.2010. u 9:38 | opcije
Znaš onaj osjećaj olakšanja kad konačno iščačkaš nešto što ti je zapelo između zuba? E, viš - tako.
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 9:41 | opcije
mislim da je ipak ljubav u pitanju.
Autor: cest_la_vie | 29.07.2010. u 9:43 | opcije
Aha... Ljubavno čačkanje? :-)))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 9:51 | opcije
Ti vrapca, pa onda je ova slika pornić!
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 9:51 | opcije
ova slika mijenja našu sliku ljubavi. dodaje još jednu dimenziju
Autor: cest_la_vie | 29.07.2010. u 9:54 | opcije
Je. Fakat je nekak i prizemna, i romantična, zar ne?
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 9:55 | opcije
nadasve prisna
Autor: cest_la_vie | 29.07.2010. u 9:56 | opcije
Misliš da su već dugo skupa?
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:01 | opcije
Ahahaha, ovo me baš nasmijalo :)
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:02 | opcije
Btw, jesi se uspjela s nekim posvađati sinoć?
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:09 | opcije
Jutro, boocka! Ne, nisam, uhvatila me glad, a kad sam se najela - pospanost. Ali, ima dana i večeri ;-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:11 | opcije
Haha, šteta. No, dobro, bar toga ovdje nikad ne manjka ;)
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:11 | opcije
čini se kao da su skupa, na neki način, oduvijek
Autor: cest_la_vie | 29.07.2010. u 10:14 | opcije
Eternis me pokušao cimnuti, ali su mu virusi napali komp; onda je baba preuzela, a jasno ti je da je poanta u njenim rukama postala sasvim drugačija. I tak sam otišla u krpe nasmijana :-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:21 | opcije
Da se vratim čačkalici: mislim da su se jako dobro našle. I da su lezbe ;-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:21 | opcije
Priznaj da si i Eternisu provalila u komp, kakvi mrtvi virusi :D
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:23 | opcije
Btw, si vidla fotke od sinoć? Majketi, kolike sise imam. U šoku sam.
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:23 | opcije
Ma dobro, boocka, kaj sad cinkaš???
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:25 | opcije
Vidjela sam fotke, a meni su tvoje sise na svim slikama super. I moje su mi super. Samo mi moj trbuh viška :-(
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:25 | opcije
A jebemu, nek čovjek zna kakve ima uljeze u kompu :D
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:26 | opcije
je , je imamo slike...slikavali smo se...mi se družimo, mi smo prijatelji....mi smo jači u društvu....nećemo ih staviti na blog....jer neki stavljaju govna vegi po glavi....
Autor: Drmax | 29.07.2010. u 10:26 | opcije
Hehe, na jogi nas uče da je zdravo imati izražen trbuh. Obzirom da ga imam i ja, prihvatila sam tu tezu bez imalo razmišljanja :D
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:28 | opcije
(ak' si sami ne složimo da nam bude dobro, neće to nitko drugi učiniti umjesto nas) :D
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:30 | opcije
Ipak, najbolje je ispao kjele - ona s cvikama i lancem ;-)))))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:30 | opcije
Tak je, boocka. Postajem si sve monumentalnija :-))))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:31 | opcije
Treba se voljet. To je osnova svega. :)
Hahahah, kjele je ispao kao pravi car tamo :D
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:32 | opcije
Niš se ne javlja... Malo brinem: ili je sve zakockao, ili se obogatio i zaboravio nas.
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:41 | opcije
Umojan je, možda još spava.
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:44 | opcije
Sad sam ponovno pogledala slike - odlična je i ona na kojoj se on i nicci smiju. I CC je na svakoj ispala super. A imamo i nasmiješenog TJ-a. Ma, MI SMO SUPER!
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:46 | opcije
Jedino se šaponja nigdje ne vidi :-((
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:46 | opcije
Ma super su fotke. Haha, i bolje da se šaponja ne vidi. Ljuta sam zato kaj me ne voli :D
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 10:48 | opcije
Promijenit će se to, ne brini - još jedan roštilj, pa malo u kafić... ;-))
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:54 | opcije
Uostalom, već sinoć je učinio prvi korak; samo je još malo stidljiv.
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 10:55 | opcije
bok cure,,,,
Autor: marned | 29.07.2010. u 10:57 | opcije
Sva sreća što posjedujem bikovsku strpljivost. Šaponja mora pasti! :D
Autor: crna_boocka | 29.07.2010. u 11:05 | opcije
Poleđuške! Bok, marned, falio si nam :-(( Si bolje?
Autor: vegavega8 | 29.07.2010. u 11:18 | opcije