ČAČKALICA

29.07.2010. u 9:11   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

to je simbioza..hehe

Autor: pa_huljica   |   29.07.2010. u 9:14   |   opcije


Krava plaća u naturi :-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 9:17   |   opcije


...moja zubarka je vrlo zgodna djevojka....

Autor: cistaticatraziauto   |   29.07.2010. u 9:27   |   opcije


velična nije važna. i nas male trebaju

Autor: cest_la_vie   |   29.07.2010. u 9:28   |   opcije


A šteta da se baci! Ili postane karijes. :-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 9:31   |   opcije


kako zna da mu radi uslugu?

Autor: cest_la_vie   |   29.07.2010. u 9:38   |   opcije


Znaš onaj osjećaj olakšanja kad konačno iščačkaš nešto što ti je zapelo između zuba? E, viš - tako.

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 9:41   |   opcije


mislim da je ipak ljubav u pitanju.

Autor: cest_la_vie   |   29.07.2010. u 9:43   |   opcije


Aha... Ljubavno čačkanje? :-)))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 9:51   |   opcije


Ti vrapca, pa onda je ova slika pornić!

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 9:51   |   opcije


ova slika mijenja našu sliku ljubavi. dodaje još jednu dimenziju

Autor: cest_la_vie   |   29.07.2010. u 9:54   |   opcije


Je. Fakat je nekak i prizemna, i romantična, zar ne?

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 9:55   |   opcije


nadasve prisna

Autor: cest_la_vie   |   29.07.2010. u 9:56   |   opcije


Misliš da su već dugo skupa?

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:01   |   opcije


Ahahaha, ovo me baš nasmijalo :)

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:02   |   opcije


Btw, jesi se uspjela s nekim posvađati sinoć?

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:09   |   opcije


Jutro, boocka! Ne, nisam, uhvatila me glad, a kad sam se najela - pospanost. Ali, ima dana i večeri ;-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:11   |   opcije


Haha, šteta. No, dobro, bar toga ovdje nikad ne manjka ;)

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:11   |   opcije


čini se kao da su skupa, na neki način, oduvijek

Autor: cest_la_vie   |   29.07.2010. u 10:14   |   opcije


Eternis me pokušao cimnuti, ali su mu virusi napali komp; onda je baba preuzela, a jasno ti je da je poanta u njenim rukama postala sasvim drugačija. I tak sam otišla u krpe nasmijana :-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:21   |   opcije


Da se vratim čačkalici: mislim da su se jako dobro našle. I da su lezbe ;-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:21   |   opcije


Priznaj da si i Eternisu provalila u komp, kakvi mrtvi virusi :D

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:23   |   opcije


Btw, si vidla fotke od sinoć? Majketi, kolike sise imam. U šoku sam.

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:23   |   opcije


Ma dobro, boocka, kaj sad cinkaš???

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:25   |   opcije


Vidjela sam fotke, a meni su tvoje sise na svim slikama super. I moje su mi super. Samo mi moj trbuh viška :-(

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:25   |   opcije


A jebemu, nek čovjek zna kakve ima uljeze u kompu :D

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:26   |   opcije


je , je imamo slike...slikavali smo se...mi se družimo, mi smo prijatelji....mi smo jači u društvu....nećemo ih staviti na blog....jer neki stavljaju govna vegi po glavi....

Autor: Drmax   |   29.07.2010. u 10:26   |   opcije


Hehe, na jogi nas uče da je zdravo imati izražen trbuh. Obzirom da ga imam i ja, prihvatila sam tu tezu bez imalo razmišljanja :D

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:28   |   opcije


(ak' si sami ne složimo da nam bude dobro, neće to nitko drugi učiniti umjesto nas) :D

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:30   |   opcije


Ipak, najbolje je ispao kjele - ona s cvikama i lancem ;-)))))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:30   |   opcije


Tak je, boocka. Postajem si sve monumentalnija :-))))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:31   |   opcije


Treba se voljet. To je osnova svega. :)
Hahahah, kjele je ispao kao pravi car tamo :D

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:32   |   opcije


Niš se ne javlja... Malo brinem: ili je sve zakockao, ili se obogatio i zaboravio nas.

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:41   |   opcije


Umojan je, možda još spava.

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:44   |   opcije


Sad sam ponovno pogledala slike - odlična je i ona na kojoj se on i nicci smiju. I CC je na svakoj ispala super. A imamo i nasmiješenog TJ-a. Ma, MI SMO SUPER!

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:46   |   opcije


Jedino se šaponja nigdje ne vidi :-((

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:46   |   opcije


Ma super su fotke. Haha, i bolje da se šaponja ne vidi. Ljuta sam zato kaj me ne voli :D

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 10:48   |   opcije


Promijenit će se to, ne brini - još jedan roštilj, pa malo u kafić... ;-))

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:54   |   opcije


Uostalom, već sinoć je učinio prvi korak; samo je još malo stidljiv.

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 10:55   |   opcije


bok cure,,,,

Autor: marned   |   29.07.2010. u 10:57   |   opcije


Sva sreća što posjedujem bikovsku strpljivost. Šaponja mora pasti! :D

Autor: crna_boocka   |   29.07.2010. u 11:05   |   opcije


Poleđuške! Bok, marned, falio si nam :-(( Si bolje?

Autor: vegavega8   |   29.07.2010. u 11:18   |   opcije


Dodaj komentar