PUTNICI

30.07.2010. u 8:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

:D

Autor: nicci   |   30.07.2010. u 8:48   |   opcije


Šverca se!

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 8:49   |   opcije


hahaha...otkad sam se pronašla u jednoj fotki....furt ne nalazim;)

Autor: nicci   |   30.07.2010. u 8:50   |   opcije


jel ovo skelar prema hadu!!!??

Autor: cistaticatraziauto   |   30.07.2010. u 8:50   |   opcije


I jopet? Bit će neki subliminalni utjecaj ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 8:50   |   opcije


Ma ne...samo odmara nožice:)A njemu nije problem vući je okolo.

Autor: nicci   |   30.07.2010. u 8:51   |   opcije


Čistačice, tebe analna kokoš fakat ubila u pojam! Ma pogle ovo žuto - idu u ŽUTO, sunce, život!!!

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 8:51   |   opcije


skela preko save i pismo navrh glave

Autor: marned   |   30.07.2010. u 8:51   |   opcije


Još buš ti mene naučila svašta o meni;)A sve kroz slikovnice.

Autor: nicci   |   30.07.2010. u 8:52   |   opcije


ta sjika ne vaja.....to nije dobjo...gde su im kofeji.???????

Autor: kjeten   |   30.07.2010. u 8:52   |   opcije


slaaaatkooo... viš ti kak se neljudski stvorovi sve dogovore....

Autor: Bageera   |   30.07.2010. u 8:54   |   opcije


Nego...nije li krasno navaliti se nekom na leđa i putovati?:)

Autor: nicci   |   30.07.2010. u 8:54   |   opcije


to ti je optička varka..ova njuška me na Kerbera podsjeća! a patkica samo misli da je izbjegla platiti..sve se plaća!!!na kraju..

Autor: cistaticatraziauto   |   30.07.2010. u 8:54   |   opcije


Sve što trebaš je naučiti onih par famoznih AKO:"Ako me voliš..", "Ako ti je stalo..", "ako me poštuješ...":)

Autor: nicci   |   30.07.2010. u 8:55   |   opcije


Hehehehe...ajme.Idem raditi.Pusa!

Autor: nicci   |   30.07.2010. u 8:55   |   opcije


to je korkodil u bivoljoj koži

Autor: marned   |   30.07.2010. u 8:55   |   opcije


A jel vidite pesonjin brižan pogled unatrag?

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 8:56   |   opcije


je..baš lijep pogled..dok ne iskoče ostale dvije glave!!!...

Autor: cistaticatraziauto   |   30.07.2010. u 8:58   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=4nAON-MwUPY&feature=avmsc2 (The Passenger, Siouxie & the Banshees)

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 8:58   |   opcije


jebotepa ja ssve kjivo vidim.....odoh majo odmojit....

Autor: kjeten   |   30.07.2010. u 8:58   |   opcije


Marned, ni ovaj se nije obrijao!

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 8:59   |   opcije


Kjele, ovi su ostavili sve iza sebe... Što će im?

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 9:00   |   opcije


svi smo neobrijani,,čak i žemske,,hehehehe

Autor: marned   |   30.07.2010. u 9:01   |   opcije


mar..jel ti postrojavanje svako jutro na iskrici imaš????

Autor: cistaticatraziauto   |   30.07.2010. u 9:02   |   opcije


Je, marned, samo ovisi gdje ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 9:02   |   opcije


odoh spavat jaku noć..........

Autor: kjeten   |   30.07.2010. u 9:03   |   opcije


Pazi da ne zaspiš na suncu, kjele! ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 9:05   |   opcije


A što nam je to odjednom proširilo blog?!

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 9:07   |   opcije


administratori šire naše gluposti..širok nam je šor!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   30.07.2010. u 9:09   |   opcije


jel oćete jednu pjesmu?????????????

Autor: kjeten   |   30.07.2010. u 9:11   |   opcije


Kjele, samo ne Aspijin!

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 9:16   |   opcije


sad će jedna djuga.........

Autor: kjeten   |   30.07.2010. u 9:17   |   opcije


Evo, stišala sam zvučnike: može!

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 9:19   |   opcije


viš kak se može ercegovac pretvorit u mađara i uživat blagodeti rvatcke bez radne dozvole i turističke članarine. sače jopet pol dnevnika napravit kako ijadu inspektora vataju slavonce po moru jer nisu prijavili turističku

Autor: Philippe_de_Mala   |   30.07.2010. u 9:56   |   opcije


Philippe, ja mislim da se ova patkica umorila od birokracije.

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 9:58   |   opcije


blago njoj. i ja bih tako

Autor: cest_la_vie   |   30.07.2010. u 9:59   |   opcije


Zanimljivo, a nitko ne bih htio biti PAS. Vjeran, odan, daje sve od sebe... To je teško, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 10:01   |   opcije


znam kak to izgleda pa mi je već malo dosta

Autor: cest_la_vie   |   30.07.2010. u 10:04   |   opcije


Možda bi bilo drugačije da si MORSKI PAS :-))))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 10:08   |   opcije


svašta bih morsko željela biti ali pas ne

Autor: cest_la_vie   |   30.07.2010. u 10:11   |   opcije


E, pa ja ne bih htjela biti ni morski krastavac, ni morsko prase, ni priljepak... Ipak radije pas. Bar znam da mogu ;-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 10:13   |   opcije


nisam rekla sve morsko ali pas baš ne. recimo konjić, pokoja ribica ili ribetina

Autor: cest_la_vie   |   30.07.2010. u 10:16   |   opcije


Dupin.

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 10:20   |   opcije


nisam baš sigurna. onaj njihov vječni osmjeh mi se čini malo licemjeran

Autor: cest_la_vie   |   30.07.2010. u 10:23   |   opcije


Ne, oni samo imaju smisla za humor :-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 10:29   |   opcije


neuništiv

Autor: cest_la_vie   |   30.07.2010. u 10:31   |   opcije


Jedini pravi! Idem, ugodan dan! :-))

Autor: vegavega8   |   30.07.2010. u 10:36   |   opcije


Dodaj komentar