:D
Autor: nicci | 30.07.2010. u 8:48 | opcije
Šverca se!
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 8:49 | opcije
hahaha...otkad sam se pronašla u jednoj fotki....furt ne nalazim;)
Autor: nicci | 30.07.2010. u 8:50 | opcije
jel ovo skelar prema hadu!!!??
Autor: cistaticatraziauto | 30.07.2010. u 8:50 | opcije
I jopet? Bit će neki subliminalni utjecaj ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 8:50 | opcije
Ma ne...samo odmara nožice:)A njemu nije problem vući je okolo.
Autor: nicci | 30.07.2010. u 8:51 | opcije
Čistačice, tebe analna kokoš fakat ubila u pojam! Ma pogle ovo žuto - idu u ŽUTO, sunce, život!!!
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 8:51 | opcije
skela preko save i pismo navrh glave
Autor: marned | 30.07.2010. u 8:51 | opcije
Još buš ti mene naučila svašta o meni;)A sve kroz slikovnice.
Autor: nicci | 30.07.2010. u 8:52 | opcije
ta sjika ne vaja.....to nije dobjo...gde su im kofeji.???????
Autor: kjeten | 30.07.2010. u 8:52 | opcije
slaaaatkooo... viš ti kak se neljudski stvorovi sve dogovore....
Autor: Bageera | 30.07.2010. u 8:54 | opcije
Nego...nije li krasno navaliti se nekom na leđa i putovati?:)
Autor: nicci | 30.07.2010. u 8:54 | opcije
to ti je optička varka..ova njuška me na Kerbera podsjeća! a patkica samo misli da je izbjegla platiti..sve se plaća!!!na kraju..
Autor: cistaticatraziauto | 30.07.2010. u 8:54 | opcije
Sve što trebaš je naučiti onih par famoznih AKO:"Ako me voliš..", "Ako ti je stalo..", "ako me poštuješ...":)
Autor: nicci | 30.07.2010. u 8:55 | opcije
Hehehehe...ajme.Idem raditi.Pusa!
Autor: nicci | 30.07.2010. u 8:55 | opcije
to je korkodil u bivoljoj koži
Autor: marned | 30.07.2010. u 8:55 | opcije
A jel vidite pesonjin brižan pogled unatrag?
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 8:56 | opcije
je..baš lijep pogled..dok ne iskoče ostale dvije glave!!!...
Autor: cistaticatraziauto | 30.07.2010. u 8:58 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=4nAON-MwUPY&feature=avmsc2 (The Passenger, Siouxie & the Banshees)
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 8:58 | opcije
jebotepa ja ssve kjivo vidim.....odoh majo odmojit....
Autor: kjeten | 30.07.2010. u 8:58 | opcije
Marned, ni ovaj se nije obrijao!
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 8:59 | opcije
Kjele, ovi su ostavili sve iza sebe... Što će im?
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 9:00 | opcije
svi smo neobrijani,,čak i žemske,,hehehehe
Autor: marned | 30.07.2010. u 9:01 | opcije
mar..jel ti postrojavanje svako jutro na iskrici imaš????
Autor: cistaticatraziauto | 30.07.2010. u 9:02 | opcije
Je, marned, samo ovisi gdje ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 9:02 | opcije
odoh spavat jaku noć..........
Autor: kjeten | 30.07.2010. u 9:03 | opcije
Pazi da ne zaspiš na suncu, kjele! ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 9:05 | opcije
A što nam je to odjednom proširilo blog?!
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 9:07 | opcije
administratori šire naše gluposti..širok nam je šor!!!
Autor: cistaticatraziauto | 30.07.2010. u 9:09 | opcije
jel oćete jednu pjesmu?????????????
Autor: kjeten | 30.07.2010. u 9:11 | opcije
Kjele, samo ne Aspijin!
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 9:16 | opcije
sad će jedna djuga.........
Autor: kjeten | 30.07.2010. u 9:17 | opcije
Evo, stišala sam zvučnike: može!
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 9:19 | opcije
viš kak se može ercegovac pretvorit u mađara i uživat blagodeti rvatcke bez radne dozvole i turističke članarine. sače jopet pol dnevnika napravit kako ijadu inspektora vataju slavonce po moru jer nisu prijavili turističku
Autor: Philippe_de_Mala | 30.07.2010. u 9:56 | opcije
Philippe, ja mislim da se ova patkica umorila od birokracije.
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 9:58 | opcije
blago njoj. i ja bih tako
Autor: cest_la_vie | 30.07.2010. u 9:59 | opcije
Zanimljivo, a nitko ne bih htio biti PAS. Vjeran, odan, daje sve od sebe... To je teško, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 10:01 | opcije
znam kak to izgleda pa mi je već malo dosta
Autor: cest_la_vie | 30.07.2010. u 10:04 | opcije
Možda bi bilo drugačije da si MORSKI PAS :-))))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 10:08 | opcije
svašta bih morsko željela biti ali pas ne
Autor: cest_la_vie | 30.07.2010. u 10:11 | opcije
E, pa ja ne bih htjela biti ni morski krastavac, ni morsko prase, ni priljepak... Ipak radije pas. Bar znam da mogu ;-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 10:13 | opcije
nisam rekla sve morsko ali pas baš ne. recimo konjić, pokoja ribica ili ribetina
Autor: cest_la_vie | 30.07.2010. u 10:16 | opcije
Dupin.
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 10:20 | opcije
nisam baš sigurna. onaj njihov vječni osmjeh mi se čini malo licemjeran
Autor: cest_la_vie | 30.07.2010. u 10:23 | opcije
Ne, oni samo imaju smisla za humor :-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 10:29 | opcije
neuništiv
Autor: cest_la_vie | 30.07.2010. u 10:31 | opcije
Jedini pravi! Idem, ugodan dan! :-))
Autor: vegavega8 | 30.07.2010. u 10:36 | opcije