šta je koke...zvone telefoni...lete poruke....
Autor: Drmax | 31.07.2010. u 9:52 | opcije
Ma ne, još je rano. Na kavu ćemo kasnije. A kaj ima kod tebe? Nitko ne zove, ha? Hajde, hajde, ogrij se malo tu kod mene, možda te netko i primijeti :-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 9:59 | opcije
oću, fala, kad ćeš stavit svoje slike...
Autor: Drmax | 31.07.2010. u 10:00 | opcije
i ja bi se slikala da ima tak lijepe oči
Autor: cest_la_vie | 31.07.2010. u 10:25 | opcije