šta je koke...zvone telefoni...lete poruke....

Autor: Drmax   |   31.07.2010. u 9:52   |   opcije


Ma ne, još je rano. Na kavu ćemo kasnije. A kaj ima kod tebe? Nitko ne zove, ha? Hajde, hajde, ogrij se malo tu kod mene, možda te netko i primijeti :-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 9:59   |   opcije


oću, fala, kad ćeš stavit svoje slike...

Autor: Drmax   |   31.07.2010. u 10:00   |   opcije


i ja bi se slikala da ima tak lijepe oči

Autor: cest_la_vie   |   31.07.2010. u 10:25   |   opcije


Dodaj komentar