Pa kaj ti nije dost da si ga kastrirala zajedno sa svojim pobočnicima..A gdi ti je tvoj vjerni posilni, nicci "Baldrick" ????
Autor: eternis | 31.07.2010. u 15:02 | opcije
Ma joooooj, et, pa on je sad TEBE počel kopirati - platonska ljubaf! Bez jaja!
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 15:10 | opcije
Fakat, gdje mi je nicci? Bit će da se drsko i bezobrazno bavim svojom djecom; ili ocem; ili ljubavnikom, prasica drska!
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 15:11 | opcije
*bavi
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 15:20 | opcije