Pa kaj ti nije dost da si ga kastrirala zajedno sa svojim pobočnicima..A gdi ti je tvoj vjerni posilni, nicci "Baldrick" ????

Autor: eternis   |   31.07.2010. u 15:02   |   opcije


Ma joooooj, et, pa on je sad TEBE počel kopirati - platonska ljubaf! Bez jaja!

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 15:10   |   opcije


Fakat, gdje mi je nicci? Bit će da se drsko i bezobrazno bavim svojom djecom; ili ocem; ili ljubavnikom, prasica drska!

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 15:11   |   opcije


*bavi

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 15:20   |   opcije


Dodaj komentar