RADOZNALA MICA

31.07.2010. u 22:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ODLICNA :))

Autor: bonii   |   31.07.2010. u 22:46   |   opcije


:-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:47   |   opcije


i mene jedna mica voji...........

Autor: kjeten   |   31.07.2010. u 22:49   |   opcije


Čuvaj mijo rep da ne budeš slijep.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.07.2010. u 22:49   |   opcije


Jel je maziš, kjeje?

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:49   |   opcije


Puhni mačku pod rep, Svileni!

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:50   |   opcije


Maca se nikad na napuhava nego pumpa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.07.2010. u 22:52   |   opcije


ne još aj mojam pod hitno da se ne najuti na mene...........

Autor: kjeten   |   31.07.2010. u 22:52   |   opcije


Koje krasno opičje

Autor: keruan   |   31.07.2010. u 22:53   |   opcije


Mica mijesi, ali se ne da mijesiti.

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:53   |   opcije


opet bu...*ranja:)...vega kaj delaš tim dečkima?

Autor: pa_huljica   |   31.07.2010. u 22:53   |   opcije


Kjele, niš ne bjini, bude te ona spopiknuja kad joj dođe ;-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:54   |   opcije


Jel'da, Keruane? I tvom mačku bi se svidjelo, sigurna sam :-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:54   |   opcije


dobjo ak ti tak vejiš.............

Autor: kjeten   |   31.07.2010. u 22:55   |   opcije


Pa_huljice, niš, samo im pokažem nekaj kaj ih zanima ;-))

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:55   |   opcije


Svidjelo mu se ,bubri,hahahaha ovo mi neka domaća fotka ,hm

Autor: keruan   |   31.07.2010. u 22:55   |   opcije


ker se opasno zapalio..za micu macu...hehehe

Autor: pa_huljica   |   31.07.2010. u 22:56   |   opcije


Imao i mačka takvog a i pička takvog ,jebga

Autor: keruan   |   31.07.2010. u 22:57   |   opcije


a i mica se zapajija za mene.........

Autor: kjeten   |   31.07.2010. u 22:57   |   opcije


Jel mogu ja vama dvema poslati nešto na poruke

Autor: keruan   |   31.07.2010. u 22:57   |   opcije


kad se stavi pič.. i mačka...e to je prekrasna priča...za sebe! odabrao ne đelo već vega! a ja nemrem već prijavit nepoćudni blog...jer mi ova mica maca djeluje prilično...ugroženo? i neprirodno...

Autor: menibezmene   |   31.07.2010. u 22:59   |   opcije


Ne znamo mi kaj ti sve možeš, kero! Ajd, probaj. E, počinje mi serija, pusa, laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   31.07.2010. u 22:59   |   opcije


Vega ,poslao ti moja dva mačka ,sad su u vj. lovištima

Autor: keruan   |   31.07.2010. u 23:01   |   opcije


kakva jaka noć.........napojna bu.........

Autor: kjeten   |   31.07.2010. u 23:03   |   opcije


nisam baš siguran da je objavljena fotka u skladu s vašim godinama, gospođo vega, ali neka vam bude.

Autor: prcatelj   |   31.07.2010. u 23:29   |   opcije


Dodaj komentar