ODLICNA :))
Autor: bonii | 31.07.2010. u 22:46 | opcije
:-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:47 | opcije
i mene jedna mica voji...........
Autor: kjeten | 31.07.2010. u 22:49 | opcije
Čuvaj mijo rep da ne budeš slijep.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.07.2010. u 22:49 | opcije
Jel je maziš, kjeje?
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:49 | opcije
Puhni mačku pod rep, Svileni!
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:50 | opcije
Maca se nikad na napuhava nego pumpa.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.07.2010. u 22:52 | opcije
ne još aj mojam pod hitno da se ne najuti na mene...........
Autor: kjeten | 31.07.2010. u 22:52 | opcije
Koje krasno opičje
Autor: keruan | 31.07.2010. u 22:53 | opcije
Mica mijesi, ali se ne da mijesiti.
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:53 | opcije
opet bu...*ranja:)...vega kaj delaš tim dečkima?
Autor: pa_huljica | 31.07.2010. u 22:53 | opcije
Kjele, niš ne bjini, bude te ona spopiknuja kad joj dođe ;-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:54 | opcije
Jel'da, Keruane? I tvom mačku bi se svidjelo, sigurna sam :-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:54 | opcije
dobjo ak ti tak vejiš.............
Autor: kjeten | 31.07.2010. u 22:55 | opcije
Pa_huljice, niš, samo im pokažem nekaj kaj ih zanima ;-))
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:55 | opcije
Svidjelo mu se ,bubri,hahahaha ovo mi neka domaća fotka ,hm
Autor: keruan | 31.07.2010. u 22:55 | opcije
ker se opasno zapalio..za micu macu...hehehe
Autor: pa_huljica | 31.07.2010. u 22:56 | opcije
Imao i mačka takvog a i pička takvog ,jebga
Autor: keruan | 31.07.2010. u 22:57 | opcije
a i mica se zapajija za mene.........
Autor: kjeten | 31.07.2010. u 22:57 | opcije
Jel mogu ja vama dvema poslati nešto na poruke
Autor: keruan | 31.07.2010. u 22:57 | opcije
kad se stavi pič.. i mačka...e to je prekrasna priča...za sebe! odabrao ne đelo već vega! a ja nemrem već prijavit nepoćudni blog...jer mi ova mica maca djeluje prilično...ugroženo? i neprirodno...
Autor: menibezmene | 31.07.2010. u 22:59 | opcije
Ne znamo mi kaj ti sve možeš, kero! Ajd, probaj. E, počinje mi serija, pusa, laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 31.07.2010. u 22:59 | opcije
Vega ,poslao ti moja dva mačka ,sad su u vj. lovištima
Autor: keruan | 31.07.2010. u 23:01 | opcije
kakva jaka noć.........napojna bu.........
Autor: kjeten | 31.07.2010. u 23:03 | opcije
nisam baš siguran da je objavljena fotka u skladu s vašim godinama, gospođo vega, ali neka vam bude.
Autor: prcatelj | 31.07.2010. u 23:29 | opcije