Hej!:)

Autor: nicci   |   02.08.2010. u 0:50   |   opcije


a di ih samo nadjes??? predobar macak!!!ajajajaaaaaaaaaa

Autor: bonii   |   02.08.2010. u 0:51   |   opcije


Pa ovdje samo nekih hropci i piljenja, da se prepadneš!

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 0:52   |   opcije


Meni se taman pripililo...i prođe.

Autor: nicci   |   02.08.2010. u 0:54   |   opcije


Ja sam popila šlug kave... Moram u krpe prije nego što prodjeluje.

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 0:56   |   opcije


I?Masni tračevi?

Autor: nicci   |   02.08.2010. u 0:56   |   opcije


majko isusova kaj je to za nakazu.........nebum vajda ja takav kad ostajim???????

Autor: kjeten   |   02.08.2010. u 0:57   |   opcije


Kjele, ne buš, ti budeš pravi debeli mačorčina koji samo pjede i pjducka i tjaži da ga se mazucka :-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 0:58   |   opcije


Masnih tračeva ima, ooooo, itekoliko! Ali, to ćemo u povjerenju, jel' tako?

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 0:58   |   opcije


Naravno:)A sad gibaaaam!!

Autor: nicci   |   02.08.2010. u 1:00   |   opcije


jej ima koji o meni????

Autor: kjeten   |   02.08.2010. u 1:00   |   opcije


Nije ti se štucalo, kjeje?

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 1:00   |   opcije


Nicci, mala napomena: nisu blogerski. Nema ovdje pravog mrsa, osim nas nekolicine :-((

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 1:01   |   opcije


a tak znaći..........a ja sam sto čaša vode popij i čudim se kaj mi je????

Autor: kjeten   |   02.08.2010. u 1:02   |   opcije


Pa to sam ja pričala, "Znaš, ima jedan kjasan muškajac, majo tepa, aji je jiep za popizdit, i dobjo pješe, i vozi ko jud...", i tak... svašta :-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 1:04   |   opcije


kome si pjičaja?

Autor: kjeten   |   02.08.2010. u 1:07   |   opcije


Nekome kome to nije bijo djago čuti, kjeje. Idem i ja hjknuti majo. Jaka vam noć svima koji ste još uvijek bezvučni! :-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 1:08   |   opcije


Laku noč ..društvance...samo sam čitao..!!

Autor: goto   |   02.08.2010. u 1:11   |   opcije


pa ko je taj iji ta???? ko to mene ne voji da ga ja vidim?....

Autor: kjeten   |   02.08.2010. u 1:15   |   opcije


rahitičan je. Dajte mu jesti pobogu

Autor: Cyanide   |   02.08.2010. u 1:45   |   opcije


samo da provjerim radi li

Autor: rozmarina-baba   |   02.08.2010. u 6:51   |   opcije


dobro jutro....uludo potrošeni spermići....

Autor: Drmax   |   02.08.2010. u 9:04   |   opcije


Dodaj komentar