Hej!:)
Autor: nicci | 02.08.2010. u 0:50 | opcije
a di ih samo nadjes??? predobar macak!!!ajajajaaaaaaaaaa
Autor: bonii | 02.08.2010. u 0:51 | opcije
Pa ovdje samo nekih hropci i piljenja, da se prepadneš!
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 0:52 | opcije
Meni se taman pripililo...i prođe.
Autor: nicci | 02.08.2010. u 0:54 | opcije
Ja sam popila šlug kave... Moram u krpe prije nego što prodjeluje.
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 0:56 | opcije
I?Masni tračevi?
Autor: nicci | 02.08.2010. u 0:56 | opcije
majko isusova kaj je to za nakazu.........nebum vajda ja takav kad ostajim???????
Autor: kjeten | 02.08.2010. u 0:57 | opcije
Kjele, ne buš, ti budeš pravi debeli mačorčina koji samo pjede i pjducka i tjaži da ga se mazucka :-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 0:58 | opcije
Masnih tračeva ima, ooooo, itekoliko! Ali, to ćemo u povjerenju, jel' tako?
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 0:58 | opcije
Naravno:)A sad gibaaaam!!
Autor: nicci | 02.08.2010. u 1:00 | opcije
jej ima koji o meni????
Autor: kjeten | 02.08.2010. u 1:00 | opcije
Nije ti se štucalo, kjeje?
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 1:00 | opcije
Nicci, mala napomena: nisu blogerski. Nema ovdje pravog mrsa, osim nas nekolicine :-((
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 1:01 | opcije
a tak znaći..........a ja sam sto čaša vode popij i čudim se kaj mi je????
Autor: kjeten | 02.08.2010. u 1:02 | opcije
Pa to sam ja pričala, "Znaš, ima jedan kjasan muškajac, majo tepa, aji je jiep za popizdit, i dobjo pješe, i vozi ko jud...", i tak... svašta :-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 1:04 | opcije
kome si pjičaja?
Autor: kjeten | 02.08.2010. u 1:07 | opcije
Nekome kome to nije bijo djago čuti, kjeje. Idem i ja hjknuti majo. Jaka vam noć svima koji ste još uvijek bezvučni! :-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 1:08 | opcije
Laku noč ..društvance...samo sam čitao..!!
Autor: goto | 02.08.2010. u 1:11 | opcije
pa ko je taj iji ta???? ko to mene ne voji da ga ja vidim?....
Autor: kjeten | 02.08.2010. u 1:15 | opcije
rahitičan je. Dajte mu jesti pobogu
Autor: Cyanide | 02.08.2010. u 1:45 | opcije
samo da provjerim radi li
Autor: rozmarina-baba | 02.08.2010. u 6:51 | opcije
dobro jutro....uludo potrošeni spermići....
Autor: Drmax | 02.08.2010. u 9:04 | opcije