OBOŽAVATELJ

02.08.2010. u 9:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ne seri, imaš deblje nogetine.

Autor: Ira555   |   02.08.2010. u 9:40   |   opcije


živijoooo a i opica isto

Autor: Philippe_de_Mala   |   02.08.2010. u 9:41   |   opcije


makaki u naručju?

Autor: roman10   |   02.08.2010. u 9:43   |   opcije


Svatko se svom idolu približi kako najbolje zna i umije, zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 9:44   |   opcije


zato se ja največma klanjam opletenoj punoj flaši šljive, što veća vlaša to veći naklon, a i gospojici iz svećenstva za šankom isto

Autor: Philippe_de_Mala   |   02.08.2010. u 9:46   |   opcije


e vega jesi opićena :))

Autor: pa_huljica   |   02.08.2010. u 9:46   |   opcije


obožavatelju je nešto ispalo ispod repa

Autor: roman10   |   02.08.2010. u 9:48   |   opcije


A majmun radi što majmun vidi. (ira i drmax)

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 9:49   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=yKRQorWjuPA

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 9:50   |   opcije


Gutaju reklame i ljušte banane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 9:51   |   opcije


A štaš očekivati od majmuna? Pa viš kak se i ova samo blaženo smješka :-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 9:52   |   opcije


kaj to na obrazu ima,il ju je neko šupil,il je ogromni pirsing

Autor: marned   |   02.08.2010. u 10:05   |   opcije


svaka žena ima svog majmuna

Autor: cest_la_vie   |   02.08.2010. u 10:23   |   opcije


Ja svog majmuna znam i ošamariti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 10:29   |   opcije


:D genijalno. šta je rob bez gospodara, i obrnuto?(može se shvatiti kao retoričko.. al, sumnjam...)

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 10:33   |   opcije


Ma, marned, to su joj pokušali ukaljati obraz... Ali majmun je svaki dan tu poljubi! ;-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 10:37   |   opcije


cest_la_vie, svi se mi majmuniramo! :-)))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 10:38   |   opcije


Svileni, a kaj delaš kad te pljucne?

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 10:39   |   opcije


mmmmmm_da, suvremena civilizacija se zasniva na takvim simbiozama, zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 10:39   |   opcije


Vega, ja sam prvo panker, pa trešer, pa mi pljuckane dođe kao Billy The Pljucu. Moraš znati da prvo ja pljunem u šaku, pa bi bio red i da mi vrati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 10:41   |   opcije


Aha, shvaćam: u tom odnosu ima ravnopravnog reciprociteta :-)))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 10:43   |   opcije


zato će i propasti.. simbiotičke konstrukcije, gdje je vezni materijal uzajamno bezobziran, ne drže vodu... brzo trošenje i zamor materijala, valjda..

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 10:45   |   opcije


Sve će propasti, to je nedvojbeno; i Sunce se troši, svemir širi pa skuplja... I još odjekuje Veliki prasak :-)))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 10:51   |   opcije


Ništa ne propada čak ni govno. Samo kruži.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 10:53   |   opcije


he he.. u tom kontekstu.. mam vam mogu jebati mater svima :D.. legendarno je kako si ljudi alibiraju slabosti, jel..

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 10:55   |   opcije


mmmm_da, ma ti možeš i izvan koneksta.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:00   |   opcije


(konteksta)

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:01   |   opcije


"Ljubi ga brat u štrokav vrat!", bez jezika.. ni-ma-lo- fhransuskiiiii..:)*

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:04   |   opcije


Ionako bi ga jezik učinio gluhim.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:05   |   opcije


eh... uvalio mi Sloterdijk, na temu jezika..NEŠTO teksta ;D.. tako je umro moj ego, btw.. hranjen, do prejedanja, i.. crk!

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:11   |   opcije


Slabost? Ja tu vidim suho zlato staro bar 1000-ak godina i jednog živahnog, ali smrtnog majmuna.

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 11:12   |   opcije


vidiš ti više...(uz glazbenu pratnju:..Virujen u te, bla bla..;D).. dudh je kriv! redovito me učini neozbiljnom, neovisno u kojoj crkvi se nalazimo...:)

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:17   |   opcije


Pa i sam majmun je božanstvo ak se zove Hanuman.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:19   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=Ry-Zv9osfjA

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:21   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=PmMSBn7gtiU.. vidi šta smo ti napravili od.. majmuna, mama..

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:25   |   opcije


Hihihihihih, ovako bi mogli i u Kozaračko il' Žikino. Kolo. A u njem i mlada đevojka igrala.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:27   |   opcije


(stjerat će nas vega, u klinac.. ajd, biži ća!..kosovka djevojka, u potpisu..:))

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:30   |   opcije


(.. Emina, bez kompasa.. na koljenima.. vida rane, u maniri Višnjića..:)

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:32   |   opcije


Hihihihi, ma sve da si i kosooka. Meni ne smeta. Dapače!

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:32   |   opcije


Jer i sam sam potomak Džingis kana, a taj je umio da jaše.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:33   |   opcije


vega, jel ti smetaju scene eksplicitnog seksa, u rano jutro? prijaju??.. dudh, polako.. ali sigurno, prestaje biti aseksualan..:)

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:36   |   opcije


mmmmm_da, i konje ubijaju, zar ne?

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:39   |   opcije


Više nije rano jutro, prema tome, samo naprijed! Ostavljam vas na miru i u osami :-))

Autor: vegavega8   |   02.08.2010. u 11:43   |   opcije


Bukefalu, nijedan! ;P

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:46   |   opcije


hvala, al.. samo se prevrćemo preko glave i vrištimo, tu i tamo, iz kopriva..:)

Autor: mmmmmm_da   |   02.08.2010. u 11:48   |   opcije


Više Pegaz.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.08.2010. u 11:49   |   opcije


:)*

Autor: ema-emily   |   02.08.2010. u 13:45   |   opcije


Dodaj komentar