ne seri, imaš deblje nogetine.
Autor: Ira555 | 02.08.2010. u 9:40 | opcije
živijoooo a i opica isto
Autor: Philippe_de_Mala | 02.08.2010. u 9:41 | opcije
makaki u naručju?
Autor: roman10 | 02.08.2010. u 9:43 | opcije
Svatko se svom idolu približi kako najbolje zna i umije, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 9:44 | opcije
zato se ja največma klanjam opletenoj punoj flaši šljive, što veća vlaša to veći naklon, a i gospojici iz svećenstva za šankom isto
Autor: Philippe_de_Mala | 02.08.2010. u 9:46 | opcije
e vega jesi opićena :))
Autor: pa_huljica | 02.08.2010. u 9:46 | opcije
obožavatelju je nešto ispalo ispod repa
Autor: roman10 | 02.08.2010. u 9:48 | opcije
A majmun radi što majmun vidi. (ira i drmax)
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 9:49 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=yKRQorWjuPA
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 9:50 | opcije
Gutaju reklame i ljušte banane.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 9:51 | opcije
A štaš očekivati od majmuna? Pa viš kak se i ova samo blaženo smješka :-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 9:52 | opcije
kaj to na obrazu ima,il ju je neko šupil,il je ogromni pirsing
Autor: marned | 02.08.2010. u 10:05 | opcije
svaka žena ima svog majmuna
Autor: cest_la_vie | 02.08.2010. u 10:23 | opcije
Ja svog majmuna znam i ošamariti.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 10:29 | opcije
:D genijalno. šta je rob bez gospodara, i obrnuto?(može se shvatiti kao retoričko.. al, sumnjam...)
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 10:33 | opcije
Ma, marned, to su joj pokušali ukaljati obraz... Ali majmun je svaki dan tu poljubi! ;-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 10:37 | opcije
cest_la_vie, svi se mi majmuniramo! :-)))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 10:38 | opcije
Svileni, a kaj delaš kad te pljucne?
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 10:39 | opcije
mmmmmm_da, suvremena civilizacija se zasniva na takvim simbiozama, zar ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 10:39 | opcije
Vega, ja sam prvo panker, pa trešer, pa mi pljuckane dođe kao Billy The Pljucu. Moraš znati da prvo ja pljunem u šaku, pa bi bio red i da mi vrati.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 10:41 | opcije
Aha, shvaćam: u tom odnosu ima ravnopravnog reciprociteta :-)))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 10:43 | opcije
zato će i propasti.. simbiotičke konstrukcije, gdje je vezni materijal uzajamno bezobziran, ne drže vodu... brzo trošenje i zamor materijala, valjda..
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 10:45 | opcije
Sve će propasti, to je nedvojbeno; i Sunce se troši, svemir širi pa skuplja... I još odjekuje Veliki prasak :-)))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 10:51 | opcije
Ništa ne propada čak ni govno. Samo kruži.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 10:53 | opcije
he he.. u tom kontekstu.. mam vam mogu jebati mater svima :D.. legendarno je kako si ljudi alibiraju slabosti, jel..
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 10:55 | opcije
mmmm_da, ma ti možeš i izvan koneksta.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:00 | opcije
(konteksta)
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:01 | opcije
"Ljubi ga brat u štrokav vrat!", bez jezika.. ni-ma-lo- fhransuskiiiii..:)*
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:04 | opcije
Ionako bi ga jezik učinio gluhim.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:05 | opcije
eh... uvalio mi Sloterdijk, na temu jezika..NEŠTO teksta ;D.. tako je umro moj ego, btw.. hranjen, do prejedanja, i.. crk!
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:11 | opcije
Slabost? Ja tu vidim suho zlato staro bar 1000-ak godina i jednog živahnog, ali smrtnog majmuna.
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 11:12 | opcije
vidiš ti više...(uz glazbenu pratnju:..Virujen u te, bla bla..;D).. dudh je kriv! redovito me učini neozbiljnom, neovisno u kojoj crkvi se nalazimo...:)
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:17 | opcije
Pa i sam majmun je božanstvo ak se zove Hanuman.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:19 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=Ry-Zv9osfjA
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:21 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=PmMSBn7gtiU.. vidi šta smo ti napravili od.. majmuna, mama..
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:25 | opcije
Hihihihihih, ovako bi mogli i u Kozaračko il' Žikino. Kolo. A u njem i mlada đevojka igrala.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:27 | opcije
(stjerat će nas vega, u klinac.. ajd, biži ća!..kosovka djevojka, u potpisu..:))
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:30 | opcije
(.. Emina, bez kompasa.. na koljenima.. vida rane, u maniri Višnjića..:)
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:32 | opcije
Hihihihi, ma sve da si i kosooka. Meni ne smeta. Dapače!
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:32 | opcije
Jer i sam sam potomak Džingis kana, a taj je umio da jaše.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:33 | opcije
vega, jel ti smetaju scene eksplicitnog seksa, u rano jutro? prijaju??.. dudh, polako.. ali sigurno, prestaje biti aseksualan..:)
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:36 | opcije
mmmmm_da, i konje ubijaju, zar ne?
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:39 | opcije
Više nije rano jutro, prema tome, samo naprijed! Ostavljam vas na miru i u osami :-))
Autor: vegavega8 | 02.08.2010. u 11:43 | opcije
Bukefalu, nijedan! ;P
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:46 | opcije
hvala, al.. samo se prevrćemo preko glave i vrištimo, tu i tamo, iz kopriva..:)
Autor: mmmmmm_da | 02.08.2010. u 11:48 | opcije
Više Pegaz.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.08.2010. u 11:49 | opcije
:)*
Autor: ema-emily | 02.08.2010. u 13:45 | opcije