poslije ove fotke, prisjele mi sve kave ovoga svijeta.
Autor: tatum | 03.08.2010. u 9:52 | opcije
Hm... Šablonska slika svijeta?
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 9:55 | opcije
Bolje bi pristajao naslov: "Adminiiiiiiii! Glete onog eternisa, recite mu nekaj!"
Autor: eternis | 03.08.2010. u 9:56 | opcije
ma dajte.... cura zijeva... naporna je bila noć...
Autor: Bageera | 03.08.2010. u 10:00 | opcije
Gnjidice, nisam te ja prijavila: prijavljujem samo budale, jer znam da ne mogu uzgojiti pamet. Ti nisi baš toliko glup.
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 10:03 | opcije
Tak je, bageera: u mačjem svijetu nije običaj stavljati šapu na usta kad zijevneš.
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 10:04 | opcije
pa tko me onda prijavio?..Nisu ni ovi majmuni kaj ti lijepe tvoje slike, a nije valjda niti Kjeje....Sad mi je to enigma..Najgore kaj ne znam zakaj sam prijavljen..Kak da se sad korigiram kad ne znam zločin?
Autor: eternis | 03.08.2010. u 10:06 | opcije
A za što si prijavljen? Blog, komentare, poruke?
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 10:12 | opcije
Pitaj admine, uostalom.
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 10:12 | opcije
a klasični tekst za žuti karton..na pvt-u sam samo s jednom osobom koja mi je dobra frendica...Blog ili komentari su valjda u pitanju..Stvarno ne kužim, jedino bi me ti možda imala razloga prijaviti..zatim Drmax. Kog sam još "vrijeđao"? nemrem se sjetiti..A niš, odsad bum samo slal slikice čednog sadržaja i linkove na tužne šlagere..mene tu netko ne voli, a mislio sam da me svi vole :DDDD
Autor: eternis | 03.08.2010. u 10:19 | opcije
Ne, ja te nemam razloga prijavljivati sve dok postoji koliko-toliko dvosmjerna komunikacija (na stranu to što ja šumom, a ti drumom). Nisam nikad dobila žuti, ali sam čula od onih koji jesu da možeš pitati zašto i da ti onda kažu i zašto i tko te prijavio. A ovdje te nitko ne voli; niti itko ikoga voli, jerbo to u virtuali nije moguće. Moguća je samo fantazija o ljubavi. Vrlo uvjerljiva, doduše :-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 10:32 | opcije
ne vega, JA idem šumom , a TI drumom, nebumo se sad zavaravali:DDD
Autor: eternis | 03.08.2010. u 10:34 | opcije
uh kaje grdi,,
Autor: marned | 03.08.2010. u 10:37 | opcije
eto vidiš krivo shvaćeno opet, s tvoje strane."Netko me ne voli" treba pročitati sa značenjem "nekog jako iritira ono što sam napisao", to je bar jasno..A ti odmah na egzistencijalističke teme.Ako je "fantazija vrlo uvjerljiva", onda koja je razlika od "stvarnosti", kad se govori o "ljubavi"?
Autor: eternis | 03.08.2010. u 10:38 | opcije
Marned, a jesi li ti lijep dok zijevaš? ;-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 10:50 | opcije
Eternisu, slijepu točku ne pokriva ni retrovizor: da bi je vidio, moraš se pokrenuti i osvrnuti. I to nitko drugi ne može za tebe.
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 10:52 | opcije
nije fora. trebaš stavit još svojih slika a onda kad te počnu ismijavati trebaš počet cendrat i histerizirat ovuda. tako ćeš to biti prava ti.
Autor: kutija-bombona | 03.08.2010. u 11:13 | opcije
Ukutijašenice, a otkud ti znaš "pravu mene"? Moje slike su tu i bit će opet. A tvoje? Niš, samo cendranje, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 11:27 | opcije
je kutijo, stavit će ona još slika...ja ih željno očekujem.....
Autor: Drmax | 03.08.2010. u 11:50 | opcije