KAAAAVUUUUUUU!

03.08.2010. u 9:36   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

poslije ove fotke, prisjele mi sve kave ovoga svijeta.

Autor: tatum   |   03.08.2010. u 9:52   |   opcije


Hm... Šablonska slika svijeta?

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 9:55   |   opcije


Bolje bi pristajao naslov: "Adminiiiiiiii! Glete onog eternisa, recite mu nekaj!"

Autor: eternis   |   03.08.2010. u 9:56   |   opcije


ma dajte.... cura zijeva... naporna je bila noć...

Autor: Bageera   |   03.08.2010. u 10:00   |   opcije


Gnjidice, nisam te ja prijavila: prijavljujem samo budale, jer znam da ne mogu uzgojiti pamet. Ti nisi baš toliko glup.

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 10:03   |   opcije


Tak je, bageera: u mačjem svijetu nije običaj stavljati šapu na usta kad zijevneš.

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 10:04   |   opcije


pa tko me onda prijavio?..Nisu ni ovi majmuni kaj ti lijepe tvoje slike, a nije valjda niti Kjeje....Sad mi je to enigma..Najgore kaj ne znam zakaj sam prijavljen..Kak da se sad korigiram kad ne znam zločin?

Autor: eternis   |   03.08.2010. u 10:06   |   opcije


A za što si prijavljen? Blog, komentare, poruke?

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 10:12   |   opcije


Pitaj admine, uostalom.

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 10:12   |   opcije


a klasični tekst za žuti karton..na pvt-u sam samo s jednom osobom koja mi je dobra frendica...Blog ili komentari su valjda u pitanju..Stvarno ne kužim, jedino bi me ti možda imala razloga prijaviti..zatim Drmax. Kog sam još "vrijeđao"? nemrem se sjetiti..A niš, odsad bum samo slal slikice čednog sadržaja i linkove na tužne šlagere..mene tu netko ne voli, a mislio sam da me svi vole :DDDD

Autor: eternis   |   03.08.2010. u 10:19   |   opcije


Ne, ja te nemam razloga prijavljivati sve dok postoji koliko-toliko dvosmjerna komunikacija (na stranu to što ja šumom, a ti drumom). Nisam nikad dobila žuti, ali sam čula od onih koji jesu da možeš pitati zašto i da ti onda kažu i zašto i tko te prijavio. A ovdje te nitko ne voli; niti itko ikoga voli, jerbo to u virtuali nije moguće. Moguća je samo fantazija o ljubavi. Vrlo uvjerljiva, doduše :-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 10:32   |   opcije


ne vega, JA idem šumom , a TI drumom, nebumo se sad zavaravali:DDD

Autor: eternis   |   03.08.2010. u 10:34   |   opcije


uh kaje grdi,,

Autor: marned   |   03.08.2010. u 10:37   |   opcije


eto vidiš krivo shvaćeno opet, s tvoje strane."Netko me ne voli" treba pročitati sa značenjem "nekog jako iritira ono što sam napisao", to je bar jasno..A ti odmah na egzistencijalističke teme.Ako je "fantazija vrlo uvjerljiva", onda koja je razlika od "stvarnosti", kad se govori o "ljubavi"?

Autor: eternis   |   03.08.2010. u 10:38   |   opcije


Marned, a jesi li ti lijep dok zijevaš? ;-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 10:50   |   opcije


Eternisu, slijepu točku ne pokriva ni retrovizor: da bi je vidio, moraš se pokrenuti i osvrnuti. I to nitko drugi ne može za tebe.

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 10:52   |   opcije


nije fora. trebaš stavit još svojih slika a onda kad te počnu ismijavati trebaš počet cendrat i histerizirat ovuda. tako ćeš to biti prava ti.

Autor: kutija-bombona   |   03.08.2010. u 11:13   |   opcije


Ukutijašenice, a otkud ti znaš "pravu mene"? Moje slike su tu i bit će opet. A tvoje? Niš, samo cendranje, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 11:27   |   opcije


je kutijo, stavit će ona još slika...ja ih željno očekujem.....

Autor: Drmax   |   03.08.2010. u 11:50   |   opcije


Dodaj komentar