MUŠKA POSLA!

03.08.2010. u 22:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

to je valjda gaće izgubija????

Autor: kjeten   |   03.08.2010. u 22:19   |   opcije


Bit će. A ovaj mali isti eternis, šta nije?

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 22:24   |   opcije


aha,,,,,,,,,,,a ova dva ko maksonja i minotauj,,,,,,,,,,

Autor: kjeten   |   03.08.2010. u 22:26   |   opcije


A koja ih ovo kuja nadgjeda?

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 22:27   |   opcije


ja znam.........samo ti neću jeć......

Autor: kjeten   |   03.08.2010. u 22:30   |   opcije


Posjikaj je kad budeš u Spjitu!

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 22:32   |   opcije


vega. čemu pitati, kad svi znamo.

Autor: profil_za_bezveze   |   03.08.2010. u 22:32   |   opcije


manipulativno, podlo i zlobno stvorenje.

Autor: profil_za_bezveze   |   03.08.2010. u 22:33   |   opcije


kuja po defaultu ima jači osjet njuha i ne želi blizu jer vlasnici gaća smrdi......pećina,,,

Autor: 3sta-smista   |   03.08.2010. u 22:33   |   opcije


Onda su to sigurno serosove gaće!

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 22:35   |   opcije


Izgledaju mi kao tange - voli trenje momak! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 22:35   |   opcije


aha,,,,,,,,,,,,kaj ne vidiš kakve su.....

Autor: kjeten   |   03.08.2010. u 22:35   |   opcije


vega, koja perfidnim sličicama zlobnih naslova mjesecima iritira sve na blogu. koja tekstovima vrijeđa sve za koje smatra da ju mogu ugroziti u njenoj borbi za "prevlast" na blogu. koja vrijeđa sve koji se ne kljanjaju njenoj spodobi (nakaznoj), a sama ne podnosi ni najmanju kritiku.

Autor: profil_za_bezveze   |   03.08.2010. u 22:38   |   opcije


klanjaju.

Autor: profil_za_bezveze   |   03.08.2010. u 22:38   |   opcije


uglavnom, teška jadnica.

Autor: profil_za_bezveze   |   03.08.2010. u 22:39   |   opcije


Ah, čuj, serose, istina boli, kaj ja tu mogu... Ja samo pišem o onome što primijetim i kaj sad mogu ako to nekoga štrecne u bolno mjesto. Kad tvoje ne bi bilo baš najsmrdljivije na tijelu, evo, dala bih ti pusu da brže prođe :-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 22:41   |   opcije


upravo..isto tako, netko stavlja sličice kakve voli, recimo, drmax..na temelju slika koje si sama podastrla i stavila svima na korištenje..i zašto uvlačiš ovog kjetena u svoje podle, manipulativne igrice? fino ti je malo biti u centru pažnje, za razliku od tvoj jadnog, usranog i monotonog života?

Autor: profil_za_bezveze   |   03.08.2010. u 22:44   |   opcije


Pa ja stalno branim drmaxovo pravo na glupost! A evo, i tvoju uvažavam :-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 22:57   |   opcije


fino..samo, malo si dugo čekala s odgovorom, taman da je na drugoj strani..a inače, netko ima pravo na glupost, netko na podlost..svakom njegovo.

Autor: profil_za_bezveze   |   03.08.2010. u 22:58   |   opcije


Serose, pa nije meni blog glavna preokupacija kao tebi... Svratim kad mi je usput i malo te štrecnem :-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2010. u 23:05   |   opcije


Dodaj komentar