to je valjda gaće izgubija????
Autor: kjeten | 03.08.2010. u 22:19 | opcije
Bit će. A ovaj mali isti eternis, šta nije?
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 22:24 | opcije
aha,,,,,,,,,,,a ova dva ko maksonja i minotauj,,,,,,,,,,
Autor: kjeten | 03.08.2010. u 22:26 | opcije
A koja ih ovo kuja nadgjeda?
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 22:27 | opcije
ja znam.........samo ti neću jeć......
Autor: kjeten | 03.08.2010. u 22:30 | opcije
Posjikaj je kad budeš u Spjitu!
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 22:32 | opcije
vega. čemu pitati, kad svi znamo.
Autor: profil_za_bezveze | 03.08.2010. u 22:32 | opcije
manipulativno, podlo i zlobno stvorenje.
Autor: profil_za_bezveze | 03.08.2010. u 22:33 | opcije
kuja po defaultu ima jači osjet njuha i ne želi blizu jer vlasnici gaća smrdi......pećina,,,
Autor: 3sta-smista | 03.08.2010. u 22:33 | opcije
Onda su to sigurno serosove gaće!
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 22:35 | opcije
Izgledaju mi kao tange - voli trenje momak! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 22:35 | opcije
aha,,,,,,,,,,,,kaj ne vidiš kakve su.....
Autor: kjeten | 03.08.2010. u 22:35 | opcije
vega, koja perfidnim sličicama zlobnih naslova mjesecima iritira sve na blogu. koja tekstovima vrijeđa sve za koje smatra da ju mogu ugroziti u njenoj borbi za "prevlast" na blogu. koja vrijeđa sve koji se ne kljanjaju njenoj spodobi (nakaznoj), a sama ne podnosi ni najmanju kritiku.
Autor: profil_za_bezveze | 03.08.2010. u 22:38 | opcije
klanjaju.
Autor: profil_za_bezveze | 03.08.2010. u 22:38 | opcije
uglavnom, teška jadnica.
Autor: profil_za_bezveze | 03.08.2010. u 22:39 | opcije
Ah, čuj, serose, istina boli, kaj ja tu mogu... Ja samo pišem o onome što primijetim i kaj sad mogu ako to nekoga štrecne u bolno mjesto. Kad tvoje ne bi bilo baš najsmrdljivije na tijelu, evo, dala bih ti pusu da brže prođe :-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 22:41 | opcije
upravo..isto tako, netko stavlja sličice kakve voli, recimo, drmax..na temelju slika koje si sama podastrla i stavila svima na korištenje..i zašto uvlačiš ovog kjetena u svoje podle, manipulativne igrice? fino ti je malo biti u centru pažnje, za razliku od tvoj jadnog, usranog i monotonog života?
Autor: profil_za_bezveze | 03.08.2010. u 22:44 | opcije
Pa ja stalno branim drmaxovo pravo na glupost! A evo, i tvoju uvažavam :-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 22:57 | opcije
fino..samo, malo si dugo čekala s odgovorom, taman da je na drugoj strani..a inače, netko ima pravo na glupost, netko na podlost..svakom njegovo.
Autor: profil_za_bezveze | 03.08.2010. u 22:58 | opcije
Serose, pa nije meni blog glavna preokupacija kao tebi... Svratim kad mi je usput i malo te štrecnem :-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2010. u 23:05 | opcije