e sad odi s dečkima na cugu
Autor: Philippe_de_Mala | 04.08.2010. u 9:18 | opcije
Nemre na prazan želudac, heeej!
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 9:23 | opcije
Jao si ga ovim ptičicama... u kućici. Bar da naiđe neki medo, u potrazi za medom.
Autor: 1vern | 04.08.2010. u 9:25 | opcije
Joj, vern, taman bi im sad trebao cijeli skup stanara šume! :-)))))
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 9:29 | opcije
A nemoj tako vega, u skupu uvijek imaš i onih... koji su protivni svemu, pa i životu.
Autor: 1vern | 04.08.2010. u 9:33 | opcije
nema tice..do prasice!
Autor: cistaticatraziauto | 04.08.2010. u 9:33 | opcije
Pa zato i kažem, vern: budu li morali izglasati doručak demokratskom procedurom, mislim da će svi u šumi ostati gladni :-))
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 9:38 | opcije
Čistačice, sad zamišljam ovu macu kako vabi vepra... Hm... Malo veće oči nego želudac, mačji? ;-))
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 9:38 | opcije
Mislim da sam vidio cica macu.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2010. u 9:58 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=BtxgDhYuJs4
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2010. u 9:59 | opcije
Jesi, jesi, vidio si!
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 9:59 | opcije
Došo, vidio i pobijedio je.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2010. u 10:00 | opcije
dud..cezar
Autor: cistaticatraziauto | 04.08.2010. u 10:05 | opcije
Pobjeda je bila kratka, ali slatka :-))
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 10:06 | opcije
Lepršava, štoviše!
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 10:07 | opcije
maca je genijalna....
Autor: magya | 04.08.2010. u 10:39 | opcije