e sad odi s dečkima na cugu

Autor: Philippe_de_Mala   |   04.08.2010. u 9:18   |   opcije


Nemre na prazan želudac, heeej!

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 9:23   |   opcije


Jao si ga ovim ptičicama... u kućici. Bar da naiđe neki medo, u potrazi za medom.

Autor: 1vern   |   04.08.2010. u 9:25   |   opcije


Joj, vern, taman bi im sad trebao cijeli skup stanara šume! :-)))))

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 9:29   |   opcije


A nemoj tako vega, u skupu uvijek imaš i onih... koji su protivni svemu, pa i životu.

Autor: 1vern   |   04.08.2010. u 9:33   |   opcije


nema tice..do prasice!

Autor: cistaticatraziauto   |   04.08.2010. u 9:33   |   opcije


Pa zato i kažem, vern: budu li morali izglasati doručak demokratskom procedurom, mislim da će svi u šumi ostati gladni :-))

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 9:38   |   opcije


Čistačice, sad zamišljam ovu macu kako vabi vepra... Hm... Malo veće oči nego želudac, mačji? ;-))

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 9:38   |   opcije


Mislim da sam vidio cica macu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2010. u 9:58   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=BtxgDhYuJs4

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2010. u 9:59   |   opcije


Jesi, jesi, vidio si!

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 9:59   |   opcije


Došo, vidio i pobijedio je.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2010. u 10:00   |   opcije


dud..cezar

Autor: cistaticatraziauto   |   04.08.2010. u 10:05   |   opcije


Pobjeda je bila kratka, ali slatka :-))

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 10:06   |   opcije


Lepršava, štoviše!

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 10:07   |   opcije


maca je genijalna....

Autor: magya   |   04.08.2010. u 10:39   |   opcije


Dodaj komentar