koji kaput bi napravil ili otirač za štalu kad idem pajcekima napoj davat
Autor: LEO27GOD | 04.08.2010. u 23:32 | opcije
A kak bi ti tek ona muda desno dobro došla, ha?! ;-))
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 23:36 | opcije
bez pubjike.......ja znam fjajeja koji ne voji pubjicitet..........
Autor: kjeten | 04.08.2010. u 23:38 | opcije
Zavidni ste, ha? :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.08.2010. u 23:42 | opcije