PUBJIKA

04.08.2010. u 23:30   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

koji kaput bi napravil ili otirač za štalu kad idem pajcekima napoj davat

Autor: LEO27GOD   |   04.08.2010. u 23:32   |   opcije


A kak bi ti tek ona muda desno dobro došla, ha?! ;-))

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 23:36   |   opcije


bez pubjike.......ja znam fjajeja koji ne voji pubjicitet..........

Autor: kjeten   |   04.08.2010. u 23:38   |   opcije


Zavidni ste, ha? :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.08.2010. u 23:42   |   opcije


Dodaj komentar