SOLI NA REP!

06.08.2010. u 9:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Pravo da ti kazem, ne vidim, sta bi macak i napravio galebu, da ga i uhvati i nadje se s njim, licem u lice, tj. njuska s kljunom

Autor: juicy-mama   |   06.08.2010. u 9:24   |   opcije


...bar bi šamarčina bila dobra!

Autor: cistaticatraziauto   |   06.08.2010. u 9:26   |   opcije


A kajaznam, Juicy... Možda bi mu uzeo perce za perjanicu?

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:27   |   opcije


ne znam kak vas, ali emne je ova slika napalila..jel ima neka da joj se sexa, ali brzo, prođe me to za 2 minute..

Autor: habucibe   |   06.08.2010. u 9:30   |   opcije


I mene, al me već prošlo :-((

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:31   |   opcije


jbg..dok pišemo već te prođe!!!..jel izdržiš i samu akciju tolko???

Autor: cistaticatraziauto   |   06.08.2010. u 9:32   |   opcije


e kad ode trenutak, nastupi vječnost, a ona me ne pali..

Autor: habucibe   |   06.08.2010. u 9:32   |   opcije


Moraju me stalno podsjećati što sam ono htjela ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:32   |   opcije


Najgore je to što će mu se ptičurina nakenjati u facu. Eto, već je digla krila.

Autor: Mjesec_na_vodi   |   06.08.2010. u 9:33   |   opcije


jutar... dan... ili štaveć...
nisu ni mačori kaj su nekad bili.. vidga!! debela trbušina pa se nemre popesti... da mu netko da lojtre?

Autor: Bageera   |   06.08.2010. u 9:34   |   opcije


A štaš! Kenjatori kenjaju, a roštiljatori posustaju ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:37   |   opcije


ae... prirodna ravnoteža... ;)

Autor: Bageera   |   06.08.2010. u 9:39   |   opcije


Trenutno labava :-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:40   |   opcije


lako vama raspredat...ovaj mačor/ica daje sve od sebe...

Autor: cistaticatraziauto   |   06.08.2010. u 9:42   |   opcije


hehe... je, vidljivo se trudi.... izraz lica sve govori

Autor: Bageera   |   06.08.2010. u 9:43   |   opcije


Mačor se zapravo prikrada - viš, ima dobro uporište pod stražnjom šapom.

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:44   |   opcije


ehhh... ne znam.... nekak mi nije pouzdan... loša obuka u marincima.....

Autor: Bageera   |   06.08.2010. u 9:46   |   opcije


a možda je ova slika s drugačijim tumačenjem...npr. galeb je zakucao čavlima mačka kroz šape za tu ogradu pa ovaj bespomoćno visi, a ?

Autor: Ira555   |   06.08.2010. u 9:50   |   opcije


Ne, ne, Bageera - zumiraj pa ćeš vidjeti: macan se prikrada i pokušava zadati udarac, ali krilati kenjator koristi prednost avijacije.

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:50   |   opcije


ma meni je očito da se krilaš, ko pravi morski galeb, dobro zabavlja i ceri ovom mačoru.... izaziva ga...

Autor: Bageera   |   06.08.2010. u 9:52   |   opcije


Je, da, uz potporu Ratne mornarice i zrakoplovstva ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 9:57   |   opcije


ma je, sto ! :))))

Autor: Ira555   |   06.08.2010. u 9:58   |   opcije


..sam da nije mačak u vreči,ili galeb)

Autor: labrador1974   |   06.08.2010. u 10:15   |   opcije


de si buraz, Zaviša otišao u Tisno

Autor: Ira555   |   06.08.2010. u 10:18   |   opcije


Dodaj komentar