Pravo da ti kazem, ne vidim, sta bi macak i napravio galebu, da ga i uhvati i nadje se s njim, licem u lice, tj. njuska s kljunom
Autor: juicy-mama | 06.08.2010. u 9:24 | opcije
...bar bi šamarčina bila dobra!
Autor: cistaticatraziauto | 06.08.2010. u 9:26 | opcije
A kajaznam, Juicy... Možda bi mu uzeo perce za perjanicu?
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:27 | opcije
ne znam kak vas, ali emne je ova slika napalila..jel ima neka da joj se sexa, ali brzo, prođe me to za 2 minute..
Autor: habucibe | 06.08.2010. u 9:30 | opcije
I mene, al me već prošlo :-((
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:31 | opcije
jbg..dok pišemo već te prođe!!!..jel izdržiš i samu akciju tolko???
Autor: cistaticatraziauto | 06.08.2010. u 9:32 | opcije
e kad ode trenutak, nastupi vječnost, a ona me ne pali..
Autor: habucibe | 06.08.2010. u 9:32 | opcije
Moraju me stalno podsjećati što sam ono htjela ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:32 | opcije
Najgore je to što će mu se ptičurina nakenjati u facu. Eto, već je digla krila.
Autor: Mjesec_na_vodi | 06.08.2010. u 9:33 | opcije
jutar... dan... ili štaveć...
nisu ni mačori kaj su nekad bili.. vidga!! debela trbušina pa se nemre popesti... da mu netko da lojtre?
Autor: Bageera | 06.08.2010. u 9:34 | opcije
A štaš! Kenjatori kenjaju, a roštiljatori posustaju ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:37 | opcije
ae... prirodna ravnoteža... ;)
Autor: Bageera | 06.08.2010. u 9:39 | opcije
Trenutno labava :-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:40 | opcije
lako vama raspredat...ovaj mačor/ica daje sve od sebe...
Autor: cistaticatraziauto | 06.08.2010. u 9:42 | opcije
hehe... je, vidljivo se trudi.... izraz lica sve govori
Autor: Bageera | 06.08.2010. u 9:43 | opcije
Mačor se zapravo prikrada - viš, ima dobro uporište pod stražnjom šapom.
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:44 | opcije
ehhh... ne znam.... nekak mi nije pouzdan... loša obuka u marincima.....
Autor: Bageera | 06.08.2010. u 9:46 | opcije
a možda je ova slika s drugačijim tumačenjem...npr. galeb je zakucao čavlima mačka kroz šape za tu ogradu pa ovaj bespomoćno visi, a ?
Autor: Ira555 | 06.08.2010. u 9:50 | opcije
Ne, ne, Bageera - zumiraj pa ćeš vidjeti: macan se prikrada i pokušava zadati udarac, ali krilati kenjator koristi prednost avijacije.
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:50 | opcije
ma meni je očito da se krilaš, ko pravi morski galeb, dobro zabavlja i ceri ovom mačoru.... izaziva ga...
Autor: Bageera | 06.08.2010. u 9:52 | opcije
Je, da, uz potporu Ratne mornarice i zrakoplovstva ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 9:57 | opcije
ma je, sto ! :))))
Autor: Ira555 | 06.08.2010. u 9:58 | opcije
..sam da nije mačak u vreči,ili galeb)
Autor: labrador1974 | 06.08.2010. u 10:15 | opcije
de si buraz, Zaviša otišao u Tisno
Autor: Ira555 | 06.08.2010. u 10:18 | opcije