oo Vegicaa,nisam dugo bila na blogu,vidjela sam prije nekog vremena da si se obrisala i onda mi nije bilo tako zanimljivo dolaziti ovamo.Evo sad dođem i vidim da si opet tu ,ali imaš i novog parazita za vratom-drmaxa,kao što je bila grofica sky,ili glupi.Jesu li se to možda udružili nadajući se da će biti jači?Ima drmax niski stil kao grofa,objavljuje slike,psuje pljuje,mrzi...A zašto?Stvarno zašto?
Autor: Dummy | 06.08.2010. u 22:40 | opcije
Jer se ne nada ljubavi, Dummy! Žalosno, žalosno... :-((
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 22:42 | opcije
ne diraj mi glupog
Autor: rozmarina-baba | 06.08.2010. u 22:45 | opcije
Nemaš frke, rozi, ni štapom u mraku!
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 22:48 | opcije
Sorry Rozi,ali nije baš imao svojih tekstova,samo je komentirao tuđe,najčešće Vegine i to negativno tako da me ovaj drmr pdsjetio na njega.Isto nema ništa svoje,samo se šlepa na tuđe blogove i to opet na Vegine.Ali imaš pravo glupi nije išao tako nisko da objavljuje i montira slike blogera
Autor: Dummy | 06.08.2010. u 22:54 | opcije
Vjerojatno ne zna kako, Dummy ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2010. u 22:55 | opcije