oo Vegicaa,nisam dugo bila na blogu,vidjela sam prije nekog vremena da si se obrisala i onda mi nije bilo tako zanimljivo dolaziti ovamo.Evo sad dođem i vidim da si opet tu ,ali imaš i novog parazita za vratom-drmaxa,kao što je bila grofica sky,ili glupi.Jesu li se to možda udružili nadajući se da će biti jači?Ima drmax niski stil kao grofa,objavljuje slike,psuje pljuje,mrzi...A zašto?Stvarno zašto?

Autor: Dummy   |   06.08.2010. u 22:40   |   opcije


Jer se ne nada ljubavi, Dummy! Žalosno, žalosno... :-((

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 22:42   |   opcije


ne diraj mi glupog

Autor: rozmarina-baba   |   06.08.2010. u 22:45   |   opcije


Nemaš frke, rozi, ni štapom u mraku!

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 22:48   |   opcije


Sorry Rozi,ali nije baš imao svojih tekstova,samo je komentirao tuđe,najčešće Vegine i to negativno tako da me ovaj drmr pdsjetio na njega.Isto nema ništa svoje,samo se šlepa na tuđe blogove i to opet na Vegine.Ali imaš pravo glupi nije išao tako nisko da objavljuje i montira slike blogera

Autor: Dummy   |   06.08.2010. u 22:54   |   opcije


Vjerojatno ne zna kako, Dummy ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 22:55   |   opcije


Dodaj komentar