ALL YOU NEED IS LOVE

http://www.youtube.com/watch?v=5dPcUXqZ3cA

06.08.2010. u 23:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nekako mi se čini da te ne doživljavaju...osim kjetena......

Autor: Drmax   |   06.08.2010. u 23:24   |   opcije


Je, fakat. Zaboravili ljudi: All we need is love. I tebi, sinko, amen.

Autor: vegavega8   |   06.08.2010. u 23:26   |   opcije


Dodaj komentar