TREBA ZNATI MJERU

07.08.2010. u 8:54   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jel to nekvi kontra efekat il upozorilo pazi s kim se ljubiš, a ak se i ljubiš obrati pažnju kako

Autor: Philippe_de_Mala   |   07.08.2010. u 8:57   |   opcije


prvo je ona poljubila princa i pretvorila ga u to od žabe

Autor: Philippe_de_Mala   |   07.08.2010. u 8:57   |   opcije


e ondak je on nju poljubija i nestade je

Autor: Philippe_de_Mala   |   07.08.2010. u 8:58   |   opcije


još joj je lipo reka moš ostavit šešir na glavi kre kre kre

Autor: Philippe_de_Mala   |   07.08.2010. u 8:59   |   opcije


Zanimljiva priča, Philippe. Meni se učinilo da ovaj žabac baš i nije dorastao ovom prstenju.

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:00   |   opcije


Ali, tko zna, ako ga dobro izljubi, možda uraste! ;-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:00   |   opcije


e sad ak ga poljubi dok je on u prstenu moglo bi se desit da mu oti ring ureste u nešta

Autor: Philippe_de_Mala   |   07.08.2010. u 9:02   |   opcije


jesul to prstenovi...nibelunga?

Autor: menibezmene   |   07.08.2010. u 9:10   |   opcije


Pa kaj fali? Neki plaćaju za to.

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:10   |   opcije


Otpjevala mu je...kiss and say good bye,...i..ode (Barry) s čvrstim razlogom,a sve u svrhu da bi se vratio! To mi biješe 1.asocijacija na temu ;))

Autor: zumbalaja   |   07.08.2010. u 9:20   |   opcije


A možemo zapjevati i "Lijepu Janu", ribara starog kći :-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:28   |   opcije




...a ne,ne,..ne tu !...ta se ne vrača (po još ;))

Autor: zumbalaja   |   07.08.2010. u 9:31   |   opcije


vega, jel ti vidiš juniora, nešto me zajebaje komp

Autor: rozmarina-baba   |   07.08.2010. u 9:32   |   opcije


E, ja sam danas samo za visoki stil: tragedija ili drama - bez građanskih melodrama, molim! ;-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:34   |   opcije


Kakav junior, rozi?

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:34   |   opcije


Aha, vidim ga - ono brkato djetešce? ;-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:35   |   opcije


haha, idem ja pogledati koju sapunicu pa ću ciili dan glumiti patnicu. ogromnih sisa.
da uključim i probleme s plućima u priču. neku astmu ili slično
onda će me šopigiranje umoriti. pa ću trznuti kosom, gurudnja će odskočiti, dignut će se do vrata i početi me daviti.il da mi odmah ispadne sisa u kiki pa mi je doda-gospodična, izvinite.
i da mi svoj master card. tako nešto.
idem zguglati recept pa po kelj na pijacu

Autor: rozmarina-baba   |   07.08.2010. u 9:38   |   opcije


aha, sad se vidi. sinoć nije tilo vani. drmaks junior. ima je majicu United colors of benetton, al se isprala. odo ća

Autor: rozmarina-baba   |   07.08.2010. u 9:39   |   opcije


Tak je, rozi, sve u visokom stilu - od sisa do šopinga :-)))

Autor: vegavega8   |   07.08.2010. u 9:45   |   opcije


doista, treba znati mjeru.

Autor: PaperjastaZeravica   |   07.08.2010. u 11:48   |   opcije


Dodaj komentar