jel to nekvi kontra efekat il upozorilo pazi s kim se ljubiš, a ak se i ljubiš obrati pažnju kako
Autor: Philippe_de_Mala | 07.08.2010. u 8:57 | opcije
prvo je ona poljubila princa i pretvorila ga u to od žabe
Autor: Philippe_de_Mala | 07.08.2010. u 8:57 | opcije
e ondak je on nju poljubija i nestade je
Autor: Philippe_de_Mala | 07.08.2010. u 8:58 | opcije
još joj je lipo reka moš ostavit šešir na glavi kre kre kre
Autor: Philippe_de_Mala | 07.08.2010. u 8:59 | opcije
Zanimljiva priča, Philippe. Meni se učinilo da ovaj žabac baš i nije dorastao ovom prstenju.
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:00 | opcije
Ali, tko zna, ako ga dobro izljubi, možda uraste! ;-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:00 | opcije
e sad ak ga poljubi dok je on u prstenu moglo bi se desit da mu oti ring ureste u nešta
Autor: Philippe_de_Mala | 07.08.2010. u 9:02 | opcije
jesul to prstenovi...nibelunga?
Autor: menibezmene | 07.08.2010. u 9:10 | opcije
Pa kaj fali? Neki plaćaju za to.
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:10 | opcije
Otpjevala mu je...kiss and say good bye,...i..ode (Barry) s čvrstim razlogom,a sve u svrhu da bi se vratio! To mi biješe 1.asocijacija na temu ;))
Autor: zumbalaja | 07.08.2010. u 9:20 | opcije
A možemo zapjevati i "Lijepu Janu", ribara starog kći :-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:28 | opcije
...a ne,ne,..ne tu !...ta se ne vrača (po još ;))
Autor: zumbalaja | 07.08.2010. u 9:31 | opcije
vega, jel ti vidiš juniora, nešto me zajebaje komp
Autor: rozmarina-baba | 07.08.2010. u 9:32 | opcije
E, ja sam danas samo za visoki stil: tragedija ili drama - bez građanskih melodrama, molim! ;-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:34 | opcije
Kakav junior, rozi?
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:34 | opcije
Aha, vidim ga - ono brkato djetešce? ;-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:35 | opcije
haha, idem ja pogledati koju sapunicu pa ću ciili dan glumiti patnicu. ogromnih sisa.
da uključim i probleme s plućima u priču. neku astmu ili slično
onda će me šopigiranje umoriti. pa ću trznuti kosom, gurudnja će odskočiti, dignut će se do vrata i početi me daviti.il da mi odmah ispadne sisa u kiki pa mi je doda-gospodična, izvinite.
i da mi svoj master card. tako nešto.
idem zguglati recept pa po kelj na pijacu
Autor: rozmarina-baba | 07.08.2010. u 9:38 | opcije
aha, sad se vidi. sinoć nije tilo vani. drmaks junior. ima je majicu United colors of benetton, al se isprala. odo ća
Autor: rozmarina-baba | 07.08.2010. u 9:39 | opcije
Tak je, rozi, sve u visokom stilu - od sisa do šopinga :-)))
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 9:45 | opcije
doista, treba znati mjeru.
Autor: PaperjastaZeravica | 07.08.2010. u 11:48 | opcije