odlična slika za ugasiti računalo
Autor: Illija | 07.08.2010. u 23:51 | opcije
Samo naprijed! :-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 23:52 | opcije
zanimljivo
Autor: Illija | 07.08.2010. u 23:53 | opcije
Gašenje računala? Meni baš i nije. Klikneš i gotovo.
Autor: vegavega8 | 07.08.2010. u 23:54 | opcije
nije gotovo. onda je to početak nečeg novog. možda onog što će rečunalo zabilježiti u nekom od narednih dana. računala malo kaskaju ipak, tek zabilježe prošlost koja nije bila u stanju biti zabilježena kao sadašnjost. budućnosti je to da shvati.
Autor: Illija | 08.08.2010. u 0:00 | opcije
Aha, svaki kraj je neki početak... Pa i jest. Ali sam postupak gašenja nije neka filozofija. Odluka o gašenju - e, o tome bi se već dalo pričati!
Autor: vegavega8 | 08.08.2010. u 0:04 | opcije
odoh ja uživo........pusa za jaku noć..
Autor: kjeten | 08.08.2010. u 0:06 | opcije
I tebi, kjeje, i pazi što jadiš, znaš? ;-))
Autor: vegavega8 | 08.08.2010. u 0:07 | opcije
prilika za otkriće potencijala u svakom slučaju jeste, no poslije kanonade može se biti general :)
Autor: Illija | 08.08.2010. u 0:08 | opcije
Illija, te tvoje asocijacije su mi posve neuhvatljive. Nemrem ti ja to ni za glavu, ni za rep. Tak da samo zamišljam kak ovaj malac pjeva Harisa Džinovića.
Autor: vegavega8 | 08.08.2010. u 0:11 | opcije
pojma nemam zašto je to tako. nekada su se takvi koji su slušali harisa đinovića i ostale skrivali ne bi li ih netko skužio da to rade, a danas eto se ponose time. stvarno. nekada u oba naše mladosti je slušanjei svaka primimisao na odlazak na narodnjake bila sramota, a danas je to samo manjak dobrog ukusa što je ipak prihvatljivije. .. slažem se, nekad kriterij zna oslabiti :)
Autor: Illija | 08.08.2010. u 0:18 | opcije
Znaš kaj, meni narodnjaci stvarno paraju uši, ali sad kad nas kjeje tako upućuje u njihova dostignuća tu i tamo otvorim link i poslušam bar prvu strofu. I mogu ti reći, bar što se tekstova tiče, ne vidim bitne razlike između suvremenog popa i narodnjaka, kako našeg, tako i stranog. Čak bih rekla da u tim narodnjacima ima više strasti i suvislosti nego u većini npr. Severininih uradaka. A za ove stranjske ni ne znam izvođače.
Autor: vegavega8 | 08.08.2010. u 0:23 | opcije
neka ostane na šali po pitanju ukusa o glazbi..
Autor: Illija | 08.08.2010. u 0:35 | opcije
Sad mi baš piše jedan mladi prijatelj da narodnjake sluša cijela njegova klapa. Možda je stvar u tome čemu je čovjek izložen u mladosti? Mislim, ja nakon Cohena, Neila Younga, Patti Smith, Suzanne Vega i sličnih autora nikak ne bih mogla prijeći na Džinovića (ili Đinovića, ne znam kak se piše), ali možda je samo štos u tome što sam prvo čula.
Autor: vegavega8 | 08.08.2010. u 0:39 | opcije