Mora da je već cica-maca dala petama puta, jer ako ju stigne ova kerusina ljuta..., bit će svašta (pazi da te maca ne ogrebe).

Autor: 1vern   |   08.08.2010. u 9:52   |   opcije


Ma daj, vern, viš da je malac u rukavicama :-))

Autor: vegavega8   |   08.08.2010. u 9:56   |   opcije


Ne vjeruj nikad psu koji za mačkom trči..., jer tko zna na što sve u tom trenu može pomisliti:-)))

Autor: 1vern   |   08.08.2010. u 9:58   |   opcije


A koji pas ne voli potrčati za mačkom? Ne vjerujem onima koji se ponašaju protuprirodno.

Autor: vegavega8   |   08.08.2010. u 10:03   |   opcije


evo mene, samo da ih skupiš pet...jutro očigledno nije tvoj dio dana....

Autor: Drmax   |   08.08.2010. u 10:27   |   opcije


Sladak pas:))

Autor: marta-marta   |   08.08.2010. u 10:44   |   opcije


Dodaj komentar