Mora da je već cica-maca dala petama puta, jer ako ju stigne ova kerusina ljuta..., bit će svašta (pazi da te maca ne ogrebe).
Autor: 1vern | 08.08.2010. u 9:52 | opcije
Ma daj, vern, viš da je malac u rukavicama :-))
Autor: vegavega8 | 08.08.2010. u 9:56 | opcije
Ne vjeruj nikad psu koji za mačkom trči..., jer tko zna na što sve u tom trenu može pomisliti:-)))
Autor: 1vern | 08.08.2010. u 9:58 | opcije
A koji pas ne voli potrčati za mačkom? Ne vjerujem onima koji se ponašaju protuprirodno.
Autor: vegavega8 | 08.08.2010. u 10:03 | opcije
evo mene, samo da ih skupiš pet...jutro očigledno nije tvoj dio dana....
Autor: Drmax | 08.08.2010. u 10:27 | opcije
Sladak pas:))
Autor: marta-marta | 08.08.2010. u 10:44 | opcije