Dobar dan:)) Mogu li ja s vama na roštilj?

Autor: marta-marta   |   08.08.2010. u 11:09   |   opcije


nisi bila tu,trebala si vidjeti jučer kako se blogeri ujedine kad treba;))

Autor: ponocna_premijera   |   08.08.2010. u 11:19   |   opcije


što je bilo sinoć ? Bio sam vani - sa društvom pravim - što se događalo ovdje ?

Autor: zoran_123456   |   08.08.2010. u 11:32   |   opcije


ništa, vega je srala ovaj put protiv kutije-bombona pa je drmax to komentirao fotomontažom. onda se to zgadilo osjetljivim želučekima blogera jer je stvarno bilo gadno za vidjeti.

Autor: profil_za_bezveze   |   08.08.2010. u 11:38   |   opcije


pardon..dokumentirao.

Autor: profil_za_bezveze   |   08.08.2010. u 11:39   |   opcije


da..našlo se par blogera koji su svojom montažom...gurali njegove slike..nekih pola sata rata;))

Autor: ponocna_premijera   |   08.08.2010. u 12:11   |   opcije


marta-marta:
Htjela sam reći samo da nakon par poruka na Drmaxovom blogu nisam mogla započeti konverzaciju s VegomVegom.Čak ni na pvt mi nije odgovorila.Nemoguće je biti neutralan.
08.08.2010. 12:30:56

Autor: marta-marta   |   08.08.2010. u 12:34   |   opcije


marta-marta:
A ja baš to volim.Biti u mogućnosti ići na roštilje, ali i na gradele.Volim raznovrsno papati:))
08.08.2010. 12:32:57


Autor: marta-marta   |   08.08.2010. u 12:35   |   opcije


Dodaj komentar