Dobar dan:)) Mogu li ja s vama na roštilj?
Autor: marta-marta | 08.08.2010. u 11:09 | opcije
nisi bila tu,trebala si vidjeti jučer kako se blogeri ujedine kad treba;))
Autor: ponocna_premijera | 08.08.2010. u 11:19 | opcije
što je bilo sinoć ? Bio sam vani - sa društvom pravim - što se događalo ovdje ?
Autor: zoran_123456 | 08.08.2010. u 11:32 | opcije
ništa, vega je srala ovaj put protiv kutije-bombona pa je drmax to komentirao fotomontažom. onda se to zgadilo osjetljivim želučekima blogera jer je stvarno bilo gadno za vidjeti.
Autor: profil_za_bezveze | 08.08.2010. u 11:38 | opcije
pardon..dokumentirao.
Autor: profil_za_bezveze | 08.08.2010. u 11:39 | opcije
da..našlo se par blogera koji su svojom montažom...gurali njegove slike..nekih pola sata rata;))
Autor: ponocna_premijera | 08.08.2010. u 12:11 | opcije
marta-marta:
Htjela sam reći samo da nakon par poruka na Drmaxovom blogu nisam mogla započeti konverzaciju s VegomVegom.Čak ni na pvt mi nije odgovorila.Nemoguće je biti neutralan.
08.08.2010. 12:30:56
Autor: marta-marta | 08.08.2010. u 12:34 | opcije
marta-marta:
A ja baš to volim.Biti u mogućnosti ići na roštilje, ali i na gradele.Volim raznovrsno papati:))
08.08.2010. 12:32:57
Autor: marta-marta | 08.08.2010. u 12:35 | opcije