Mačku samo za jednu noć. I jedan dan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.08.2010. u 0:08   |   opcije


misjiš da bu ju potjošij????

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:10   |   opcije


Meni se čini da bi im se mogla desiti i ljubav - pogle sretnu facu. Čimpanzinu. Mačka baš i nije za neku trajniju vezu.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:10   |   opcije


Ne, misjim da bu je izmazij, izgjjij i izjubij, kjele :-)))

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:11   |   opcije


Jesemti, sad tek vidim: on je i nogom drži!

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:11   |   opcije


i vani ih čeka jeep:))

Autor: duh_sestice   |   09.08.2010. u 0:16   |   opcije


Hmmm...što mu je ovo iza leđa?Pištolj?

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 0:16   |   opcije


Evo.Opet me ignoriraš.Gle, rekla sam da želim biti neutralna.

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 0:20   |   opcije


Ma kakav pištolj, viš da je to miroljubiva faca. Fotoaparat.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:20   |   opcije


Morala sam nahraniti micu, sorry.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:21   |   opcije


jel mačkica sita?????

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:23   |   opcije


Sorry ti.Jadna maca.Ova s fotografije, ne tvoja:))

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 0:23   |   opcije


Sita i izmažena, kjeje! :-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:24   |   opcije


Maca je maloljetna.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.08.2010. u 0:25   |   opcije


Hm... A možda je čimpanza žensko, a maca mačor? To bi onda bolje ilustriralo odnose na Iskrici ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:25   |   opcije


A možda su u džungli?

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.08.2010. u 0:27   |   opcije


Nisu, Svileni, u džungli majmunice nemaju tajno oružje za remenom.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:28   |   opcije


zakaj su mace jadne?

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:28   |   opcije


A ni trava nije pokošena. Iako, možda su iz knjige O džungli? Hmmmm...

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:29   |   opcije


Moje tajno oružje je kao i onima iz Splita. Banana. A ponekad i kvaka. 22.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.08.2010. u 0:30   |   opcije


Jej se ne mogu odjučiti između maženja i sjobode, kjele.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:30   |   opcije


Negdje na pola puta između savane i džungle.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.08.2010. u 0:31   |   opcije


KOd mene vlada zakon. Murphyjev.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:31   |   opcije


kaj če ti vezanje,sjioboda je zakon,,,a maženje..hm....pozitivan stav imam o tom.....

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:33   |   opcije


I ja, kjeje, sve dok me neki majmun ne pjimi i nogama i jukama!

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:35   |   opcije


pa kaj i takvih ima?????

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:37   |   opcije


Svega ima kjeje! Pjava džungla.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:37   |   opcije


bože sačuvaj....jaku noć odoh majo djemnut....

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:39   |   opcije


Jaka ti noć, kjeje! Sad ću i ja, mojam još izmaziti macu :-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:43   |   opcije


ona mene obožava.....

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:44   |   opcije


Je. Fejomoni! ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:44   |   opcije


jaku noć..djuštvo..ode sad kjele----

Autor: kjeten   |   09.08.2010. u 0:50   |   opcije


Odoh i ja. Sjatki ti biji snovi, kjele! :-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 0:56   |   opcije


Dodaj komentar