IMA SVAKAKVIH

09.08.2010. u 10:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

samo da stavin komentar...šteta da vaka slija bude bez komentara......

Autor: drmax01   |   09.08.2010. u 11:00   |   opcije


...a i nikakvih.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.08.2010. u 11:02   |   opcije


Nikakvi su nevidljivi, Svileni.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 11:02   |   opcije


...a jel se bar čuju?

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.08.2010. u 11:04   |   opcije


Samo kad prdnu.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 11:10   |   opcije


nikakvi su nekakvi al rade najbolje što znaju i mogu

Autor: Philippe_de_Mala   |   09.08.2010. u 11:11   |   opcije


Je, da, Philippe, i onda ti je sve tak nekak nikakvo... ali glavno da je nekakvo.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 11:17   |   opcije


Cakani!

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 11:27   |   opcije


uvik su mi draži bili oni koji bar nešto radu /možda jim se desi da nauče nešto iz svojig grešaka/ od onijeh što ne radu baš ništ večma im je uradak vrhovni kritiku naštemat pa ti pati patniče jer ja san znao da če tako izpast al nisam ti tija reč i cilo sam vrime gleda s balkona kako se mučiš i radiš i vidiš bolje da si s mnome sija i gleda neku drugu tuku šta radi

Autor: Philippe_de_Mala   |   09.08.2010. u 11:49   |   opcije


Dodaj komentar