samo da stavin komentar...šteta da vaka slija bude bez komentara......
Autor: drmax01 | 09.08.2010. u 11:00 | opcije
...a i nikakvih.
Autor: dudhaimurvimorus | 09.08.2010. u 11:02 | opcije
Nikakvi su nevidljivi, Svileni.
Autor: vegavega8 | 09.08.2010. u 11:02 | opcije
...a jel se bar čuju?
Autor: dudhaimurvimorus | 09.08.2010. u 11:04 | opcije
Samo kad prdnu.
Autor: vegavega8 | 09.08.2010. u 11:10 | opcije
nikakvi su nekakvi al rade najbolje što znaju i mogu
Autor: Philippe_de_Mala | 09.08.2010. u 11:11 | opcije
Je, da, Philippe, i onda ti je sve tak nekak nikakvo... ali glavno da je nekakvo.
Autor: vegavega8 | 09.08.2010. u 11:17 | opcije
Cakani!
Autor: marta-marta | 09.08.2010. u 11:27 | opcije
uvik su mi draži bili oni koji bar nešto radu /možda jim se desi da nauče nešto iz svojig grešaka/ od onijeh što ne radu baš ništ večma im je uradak vrhovni kritiku naštemat pa ti pati patniče jer ja san znao da če tako izpast al nisam ti tija reč i cilo sam vrime gleda s balkona kako se mučiš i radiš i vidiš bolje da si s mnome sija i gleda neku drugu tuku šta radi
Autor: Philippe_de_Mala | 09.08.2010. u 11:49 | opcije